Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
12. črc 2012

@carmen23 fiha to znie celkom pozitivne, tak teda zajtra tfuj tfuj tfuj na testiku nech su // 😉 kolky krat to beries teraz clostil ( si brala)

golymetr
12. črc 2012

@mijadave ano holky Kubík už je nasvětě míry jsou váha 2,73kg a 47cm narodil se 37+3tt je nádhernej a hodnej porod byl rychlej za hodinu byl nasvětě 🙂

golymetr
12. črc 2012

tady je naše foto Kubík a my tři

harley26
12. črc 2012

@petulle1986 no to je parada! drzela sem ti taky palce 🙂 A jak velky folik tam byl? A pichla ti doktorka i pregnyl? Já sem ti říkala, že doroste 🙂

carmen23
12. črc 2012

@piefunko hihi, len aby si mala pravdu moja a nech to je pozitivne z kazdej stranky...3mesiace som ich brala dokopy a teraz posledny mesiac mi pichli Pregnyl. Jaaaaj bojim sa co bude zajtra, ale nie, bude co bude, nebudem to extra riesit ak to nevyjde :D

petulle1986
12. črc 2012

@harley26 no uprimne ja mela jit to pondeli na utz a pregnyl, jenomze to se nekonalo protoze jsme v nedeli odjeli na dovolenou takze ani netusim jaky byl folik, kdy prasknul 😒 tulit jsme se tulili ale nevim no jak to dopadlo nebo nedopadlo. v kazdem pripade ovulace urcite byla protoze moje BT je 36,9 coz jsem teda nikdy nemela takze je to pro me jiste.... ted me boli podbrisek jako pred MS ale MS by mela byt ale cca za 1,5tydne. mam citlive bradavky alet o jsem mela i minuly mesic vlivem clostilu... Dekuji ze jsi na me myslela a drzela pesti 🙂

mijadave
12. črc 2012

@golymetr krasni ste, joj, tesim sa s Vami 😉

mijadave
13. črc 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym krasny a uspesny piatok trinasteho 😉 pa

piefunko
13. črc 2012

@carmen23 no moja akoooooooooo? stastny piatok 13teho? 🙂

carmen23
13. črc 2012

@piefunko Ahoj moja, zial nie pre mna, rano som si urobila testik, no marne som tam hladala // ciarky, usmievala sa tam na mna iba /... no co uz, nebudem to uz riesit, dnes odchadzame na dovcu, chcem si tu uzit a nemysliet na to, teraz ma to az tak nezobralo, nemam cas nad tym rozmyslat, Chcem si uzit leto a po 3mesiacoch ak sa to nepodari same, tak to zacnem riesit znova. Dufam ze sa mas dobre...prajem krasny dnik...papa 😎

mijadave
14. črc 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pa a peknu sobotu 😉

piefunko
14. črc 2012

@carmen23 joooj to ma ale velmi mrzi 😔 😔 viem ake to je najst zakazdym len / 😔 no ja som si tiez povedala ze na leto si davam pauzu a dnes som bola cely den s malym krstniatkom ma mesiac takze som ho mala cely denna rukach a mliecko som mu davala a prebalovala a povedala som si ze ked to ma prist pride, strasne ma nastartoval malinky a som rozhodnuta ze si leto uzijem bez planovania babatka 😉 peknu dovcu ti zelam, odd&chnisi a pekne si ju uzite, pa

lorreine
15. črc 2012

@golymetr Krasa, gratulujem! Prajem Kubikovi aj mamine vela stastia a zdravia 🙂

mijadave
15. črc 2012

ahojte dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
tak ja frcim, dnes si ideme zas s malou urobit babsky den, najprv trochu duchovnej obnovy, potom aquacity, potom pojdeme pozriet kamosku s jej 5 dnovym babatkom a vecer hadam prideme domov 😀 tak pa a peknu nedelu 😉

mijadave
16. črc 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam vsetkym uspesny zaciatok noveho tyzdna 😉 pa

kacculle
16. črc 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? I mě se bohužel nevyhlo braní clostíku... Mám za sebou první dávku a bez ovu:( Včera se dostavila MS (k tomu ještě beru Duphaston). Od čtvrtka budu užívat druhou - dvojitou dávku clostíku... Strašně se bojím, aby se tentokrát ovulka dostavila:( Mátě nějaká podobnou zkušenost jako já, že po první dávce negativní a po druhé se třeba zadařilo??? Díky moc K.

isabellaa
16. črc 2012

@kacculle ahoj, tak to tu mame dve kacule a kde je prva????? Kacule????
No a k tvojej otazke, tak u mna to tak bolo, po 1 tbl. som nereagovala a po 2tbl, ale 6 dni, bola ovu druhy aj treti mesiac,ale nezadarilo sa, teraz som mala mesiac pauzu, brala som fytosoju a ovu bola na 13dc, v auguste idem na diagnosticku laparoskopiu, bola som totizto aj na iui a ani to nevyslo, ale pevne verim, ze cez jesen zimu sa to podari 😉 .
Drzim ti palce nech mas nielen ovu ale aj dve ciarky, samotna ovu je sice pekna ale ta nestaci, je to len prvy krok....

kacculle
16. črc 2012

@isabellaa Ahojky, já jsem jiná Kačule - téměř všechny možnosti mého nicku byly obsazené, tak jsem zvolila tuhle variantu 😎 Vím, že ovulka je teprv první krok a ještě nic není vyhráno, ale věřím, že se zadaří:o))
Už mi z toho začíná hrabat, v listopadu jsem vysadila HA, do ledna jsem byla bez MS, poté nasazen duphaston a do teď anovulační cykly:( Nejhoršní je, že už mi nejde na to pořád nemyslet, tím jak si musím každý den měřit BT, dělat ovu testy, tak to prostě nejde neřešit:( Moc držím palečky, aby se zadařilo a do zimy jsi měla //.

kacculle
16. črc 2012

@mijadave Ahojky, bylo by možné mě zařadit do vaší tabulky:o)) Je mi 26, snažíme se 8 měsíců, DC, PC (asi jsem trubka, ale nevím co to znamená?? DC jako délka cyklu? tj 28dní), beru duphaston, clostilbegyt, fembion 800. Moc děkuji K.

domi1988
16. črc 2012

ahojte baby,mam prosbu... pred 3 dnami mi zacala MS teda aspon si to myslim... cervenalo sa to bolo to ale strasne slabulinke a mega hlien k tomu trvalo to normalne 3 dni... dnes som si ale dala clostil, akoze 3 dc myslite ze som spravila dobre? je to ms? alebo som mala pockat? som zmatena... 😖

mijadave
17. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@kacculle ahoj, jasne, pridam Ta, DC je ktory den cyklu si, PC je dlzka posledneho cyklu a DPO je ktory den po ovulke si, takze mi prosim dopln, ktory DC si a ja Ta doplnim do tabulky 😉
pa a pekny dnik 😉

kacculle
17. črc 2012

@mijadave Děkuji moc🙂) DC = 3den, PC = 28dní. Krásný den K

kacculle
17. črc 2012

Holky mám dotaz, ovlivnil vám clostilbegyt nějak menstruaci? Já jsem po první dávce a o víkendu přišla MS - dorazila o půl dne dřív než je obvyklé (mám ji jak hodinky po duphastonu) a je mnohem bolestivější a silnější než obvykle... Je to možné, nebo mi z toho už hrabe? 😀 😀 😀 😀

petulle1986
17. črc 2012

Ahojky holky. ja mam mozna takovy blby dotazek ale chtela bych se vas zeptat na nazor. vcera mi poklesla bt z 36,85 na 36,65 takze mi bylo jasne ze prichazi MS.... v praci jsem zacla spinit ale byl to hnedy hlen, no a zkousela jsem TT protoze jsem chtela vedet zda je vzdy pred MS hladina HCG v krvi pritomna. Jenomze testik mi vysel stylem , krasny dusik, krasne viditelny a MS se jeste dneska poradne nerozjela... Je mozne tehu i presto ze BT klesla ? ja totiz dneska uz nemerila .... 😖

anait
17. črc 2012

Ahojte, odporučili mi túto tému, tak píšem 🙂 dnes mi lekár predpísal clostilbegyt, lebo som 13DC a vajíčko má 11mm. Čo ma na celej veci ale zaráža je fakt, že v sobotu a nedeľu som mala pozitívne ovulačné testy, plus aj hlien bol jasne ovulačný, čiže tomu voľajako nerozumiem, ale sprostaňa som sa na to zabudla opýtať...vy by ste mi k tomu nevedeli niečo povedať? Ja som v tom nová a mám zmätok, ďakujem.

mijadave
18. črc 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@kacculle takze doplnena v tabulke 😉 mne clostil ovplyvnil ms - skratil a prve cykly bola aj bolestivejsia, prvy den ako niagary a potom slabunka 😉
@petulle1986 takzko povedat, mozes byt tehu a nemusis... z tohto to jednoznacne neurcis 😒
@anait prepac, s ovu testami nemam velke skusenosti... takze neviem ☹ mozno ine baby...
prajem Vam vsetkym krasny dnik, pa 😉

kacculle
18. črc 2012

@mijadave Díky moc za přidání🙂

kacculle
18. črc 2012

Holky, mám ještě jeden dotaz ke clostíku. Od zítřka užívám druhou dávku a mám brát 100mg - braly jste 2xdenně 1tabletku, nebo 1x denně 2ks najednou? Díky moc

paulik1
18. črc 2012

@kacculle ahoj, brala som 1 ráno, 1 večer

kacculle
18. črc 2012

@paulik1 Díky moc