Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Krásné dobré ránko clostilky 🙂

halooooo
1. čer 2009

Dobré ráno...

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Jéééé, už jsem se bála, že jsem jediná, kdo vstává taky brzy 😉

papus
1. čer 2009

krásné ráno clostilky a úspěšný týden 🙂

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Ahoj Šárko, díky a tobě taky úspěšný a klidný týden 🙂
Jak jste se měli o víkendu?

papus
1. čer 2009

ahoj Leni víkend byl pracovní předělávali jsme to kadeř včera jsme makalo od 8h-19.30h necitili jsme tělo ☹ ,ale stojí to za to ještě pár úprav a vyklidit kumbál a je hotovo a na hodně dlouho o přestavbě nechcu slyšet 😉 dnes jdu na 10h tak snad to bude v klídku jedu do Kbel u sebe nejsme celý týden 😉 a co ty jak jste trávili víkend?

halooooo
1. čer 2009

Vstávala jsem s manželem a už se mi nechtělo zpátky do peřin. Takže jsem tu už od šesti ☹ . My jsme o víkendu měli malého ( syna z manželova předešlého vztahu ) a víkend docela v pohodě. Bylo hnusně, ale venku se to chvilkami dalo vydržet.

prdecek
1. čer 2009

ahojky holky,
jak se vede?
mě je teď poslední dny pořád zle, od ráno do večera, mám jen malé přestávky kdy mi je ok, hrozné 😒

papus
1. čer 2009

ahoj Haloooo ty jsi jako já já jsem vstávala taky s klukama 😉 pak už neusnu tak jsem hore

papus
1. čer 2009

ahoj prdečku to mě mrzí,že je ti špatně neboj to se upraví 😉 u mě nic nového čekám na mrchu abych si mohla začít píchat injekce dnes by měla dorazit 😉

wolfskinka
1. čer 2009

ahojte ... tak ako sa mame ???

lenka ako ??? ja som mala vcera 14 den tak sme zahajili utok na vajicko .... tento tyzden to rozbehneme na plno a cez vikend mi vychadza podla jonasa
12.6.ideme na chatu kosit ... takze testujem 12.6. to bude 26.dc aby som vedela ci mozem manualne makat ... myslis ze to uz ukaze ?

halooooo
1. čer 2009

Papus, já bych i usnula, ale musím jít něco dělat, tak alespoň teď tu můžu ty dvě hodinky být. V kolik hodin jsi vstávala? A smím se zeptat co za injekce, asi už jsi to tu jednou psala, ale nechce se mi hledat.
Pochopila jsem správně, že jsi kadeřnice a kadeřnictví jsi si zařizovala doma?

prdecek
1. čer 2009

jo snad už to brzo odezní tak jak to začalo 🙂

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Tak koukám, že nás je tady víc, kdo má nevlastní děti 😉 Holky, moc nám všem přeju, ať už máme ty svoje 😵
Halooooo, kolik je vašemu malému?

Šári, vy jste měli víkendík teda pěkně pracovní. A plánuješ, že už pak budeš pracovat jen u sebe v kadeřnictví?
My jsme se sobotou tak nějak proflákali, u nás celý den pršelo a byla zima, tak se ani nedalo jít ven. No a včera po obědě jsme vyrazili na kole a samozřejmě jsme zmokli 😝

Ahoj Prdečku, teda ještě že jsi doma, být v práci s takovými nevolnostma by byla dost hrůza. Snad to brzy přejde, říká se, že to trvá do 12tt, tak už jenom 3 a měla bys mít klid 😉

Čauky Wolfi, tak vy jste teda včera řádili 🙂
Na 26DC by se už mohlo něco ukázat, jak dlouhé míváš cykly? Jestli těch 30 dnů, tak to už by tam něco mohlo být vidět 🙂

papus
1. čer 2009

Haloooo vstávala jsem v 6h tak to každý den stává Pepa a mladej....budu si píchat Merional to jsou hormonální injekce na stimulaci příprava na IVF....ano jsem kadeřnice a mám své kadeřnictví teda platím za pronájem prostoru a ještě dělám v jednom kadeřnictví,ale to chci už ukončit,protože jsem už unavená dělám to přes dva roky v kuse 12h a už na to prdím stačí mi jen to mé musím se šetřit pak když dojdu dom tak dělám ještě doma....

wolfskinka
1. čer 2009

lenka cca 31-34dni mavam cykly ale som pozerala tak 16dc sommala IUI tak uvidime mozno aj ovulku budem mat tak nejak ..... ale mienim vyvadzat cely tyzden ... posledna sanca ako sa vyhnut IVFkutak ju treba vyuzit

prdecek
1. čer 2009

Leni, ale je to hrozný do lednice musím jít se zadrženým dechem a ani nevím ják dneska zvládnu vařit 😔 ale pro miminko vše. ale už aby to bylo za mnou 😝

wolfskinka
1. čer 2009

prdecek neboj uz to dlho nepotrva grcia sa iba do 12tt .. to uz nemas vela

papus
1. čer 2009

leni ano pak už budu jen u sebe plánuju to od července,ale nevím jak to vezme majitelka tam co dělám nemůže pořád sehnat kadeřnice za ty podmínky co chce je to děs hlavně si hraje na šéfovou a tou vůbec není jen majitelka salonu za vše si tam platím 😠

ahoj Wolfi 😉

wolfskinka
1. čer 2009

papus ahoj ...

prdecek
1. čer 2009

wolfski já nezvracím, je mi jen hodně zle od žaludku

wolfskinka
1. čer 2009

no musis vydrzat ... co by som ja za to dala aby mi bolo zle z babetka ...

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Wolfi, tak to už by mohlo jít na ten 26DC 🙂

Prdečku, teda tyhle pocity si ani nedokážu představit a vařit, když je ti špatně, to musí být fakt hrozné. Ale jsi silná a zvládneš to 😉

Šárko, tak až budeš ve svém, tak to bych si mohlo 1x za dva měsíce udělat výlet do Prahy a nechat se u tebe zkrášlit 🙂

wolfskinka
1. čer 2009

lenka .. ja si tiez myslim ze uz ano ... aj keby som mala ovulku v stredu tak stale je to 10 dni a embryjko sa uhniezduje 5 dni ... no uvidime

papus
1. čer 2009

to je jasné Leni ráda tě uvidím 😉 to můžeš,ale i dřív já tam jsem u sebe,ale záleží jak mám směny ten jeden týden to vyjde,že se k sobě nedostanu....

halooooo
1. čer 2009

Malému bylo teď v květnu pět, ale tak jako všechny děti rozumově je o několik let starší. No, on tedy i vypadá, není to žádný drobeček 🙂. Takže nejsem jediná nevlastní mamča? Myslím, že papus má nevlastní, ale snad jsem si to nepopletla.
Papus, taky bych to nezvládla, takových hodin každý den, pak ještě stíhat práci doma, někdo přeci musí nakoupit, uklidit, uvařit, vyžehlit,..... Jsem po 12 hodinách v práci úplně KO a pokud se to táhne delší čas, musím se hodně dlouho vzpamatovávat.

halooooo
1. čer 2009

Holky, odkud vlastně jste?

wolfskinka
1. čer 2009

haloo ja som zo ziliny SK ... jedina slovenka v temicke 😀 😀 😀

papus
1. čer 2009

Halooo já mám 18letého nevlastního syna krerý bydlí s náma a pak skoro 8letého syna ten žije s bejvalkou!!!Já bydlím v Praze a ty??a co děláš?

kkamca
1. čer 2009

Ahoj..a dobré ráno všem..Jste se dneska rozepsali 😀