Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
10. srp 2012

baby preco vlastne od ovulacie boli v podbrusku ako pred MS ?? ked ovulka je okolo 14 DC tak to su este 2 tyzden od MS a nemalo by boliet v podbrusku...mna len zaujima co sa to tam vlastne deje.... (lebo ked je zena tehotna tak sa jej maternica roztahuje) ....no to chapem preco to boli ....ale preco je ta bolest (obcas) ked zena nie je tehotna... ? vie to vobec niekto

activia
10. srp 2012

@anait aha 😀 😀

anait
10. srp 2012

@milacik3 no to neviem, to ja nemávam...

milacik3
10. srp 2012

@anait nie teba nebolieva vobec v podbrusku take pichanie...ako ked sa zacina MS ? ja to mam stale kazdy mesiac ked mam ovulku predtým ked som nemala ovulku som take nieco nemavala

piefunko
10. srp 2012

@anait v pohode, to sa ukludni 😉 ale pre istou by som dala kazdy druhy den keksik lebo moze prist ovu aj sama, nie len po pregnyle 😉

anait
10. srp 2012

@milacik3 no ja dodnes neviem, ci som volakedy ovulaciu mala, ale obcas ma v strede cyklu pobolueva podbrusko, ale to len chvilu, nie az do ms ako pises...
@piefunko neboooj, to nepodcenime, mame to pod kontrolou ;)

piefunko
10. srp 2012

@milacik3 vajecniky pracuju o stosest a su pri maternici,ono cele to je tak pri sebe..a vystelka maternice tiez rastie a tak nejak je na to kazda zena inak citliva.napr.ja ani neviem kedy mam ovu len ma sem tam pixhne ale to niekedy aj inokedy takze ja toto necitim 😅
@anait to je super,lebo niektore baby saspoliehaju len na ovu a "setria" na nu.ale obden aj tyzden pred je podla mna lepsie,mas to vsetko pokryte 😉 😀 😀

lorreine
11. srp 2012

@anait Hrat vsetko na ovulaci a este k tomu podla pregnylu je naozj blbost. Jednak sa na to velmi sustredis, jednak je ludske telo nevyspytatelne a aj tak si urobi po svojom. Takze samozrejme takto, ako to robite vy, je to lepsie. Este napisem, ze ja som 2x otehotnela, ked som si pregnyl nepichla a vobec sme ovulaci nehlidali. Podla otehotnenia ale bola neskor ako mala byt.

i

anait
11. srp 2012

Dobré ráno...ja sa teraz nesústredím na otehotnenie, ale na výber mien 😀

mijadave
11. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
inak u nas je to tak, ze namiesto snazenia sa o babo sa teraz snazime zachranit nase manzelstvo ☹ len na to treba dvoch a zatial druha strana moc nespolupracuje ☹
@lorreine ahooooooj, ako sa mi mas? ako sa citis? stale na Teba myslim, si v nasej tabulke na rade 😉
prajem Vam vsetkym krasnu sobotu 😉

lorreine
11. srp 2012

@mijadave Janicka, co sa deje, ze mate problemy? Je to naozaj tak zle?
Inak ja sa citim dobre. Nemam ziadne problemy,ohybam sa normalne, obuvam sa normalne, spim dobre, kazdy den som tak 2 hodky na sviznej prechadzke so psom...proste nejak sa nic nechysta. Dala som si do alba fotky zo vcera 39+0, tak mrkni. Mam brucho strasne hore...ale prenasat nechcem, lebo chceme levicatko. Takze budeme asi s manzelom vyhanat sexom 🙂.

anait
11. srp 2012

@mijadave juj to ma mrzí...snáď sa to dá do poriadku...držím palce

mijadave
11. srp 2012

@lorreine neviem, co sa deje, vraj som sa zmenila... ze si bral niekoho ineho ☹ ze ked sa nezmenim, tak to dalej nema cenu... a pritom neviem, v com som sa zmenila, ak nepocitam farbu vlasov a to, ze mam o 15 kg menej ako v decembri... 😒 nevadi, snad sa mi to podari nejako zmenit... napisala som mu list, v ktorom som si vyliala srdce, lebo keby som mu to povedala, tak to bude zas, ze mu vraciam to, co mi on povedal... som zvedava, ako zareaguje... dnes siel do prace, pride zajtra, list som mu tam dala vcera vecer do tasky... a k tomu sa mi vratila zlata zila... je to des... v marci mi to operovali a zas sa to vratilo... ☹ uz ju mam tyzden a nejak sa jej nechce odist... ale som rada, ze sa mas ok... pozerala som fotecky, krasna tehulka 😉 a brusko mas ozaj este dost vysoko... a keksikom nic nepokazite 😉
@anait dakujem, snad ano, ved sme spolu uz 18 rokov (14 ako manzelia) 😒

lorreine
11. srp 2012

@mijadave Janka,mne sa vidi, ze problem ma on...asi sa nemoze vyrovnat s tym, ze si schudla a ze vyzeras proste super...urcite si viac sebavedoma atd. A on asi na to nema, aby sa s tym nejak srovnal. Mala som to podobne s manzelom, ked som schudla 10 kg a zacala som si byt viac ista sama sebou. Nikto iny v tom nieje, ze? Nepodozrievas ho z nevery?

mijadave
11. srp 2012

@lorreine moja, aj mne sa to zda, viacmenej som si ista, ze je to v tom, je pravda, ze mi sebavedomie stuplo, citim sa ovela lepsie, no on tvrdi, ze to v tom nie je... a s tou neverou, vies, vzdy som mu verila, ale je pravda, ze moznosti na neveru ma neurekom.. ved jazdi autom, jeden den ide, na druhy alebo treti den pride domov... cize 2, niekedy 3x do tyzdna nespi doma... a vozi kadejake kocky a aj mu volavaju, smskuju... neviem, ale uz som na pochybach, to je pravda... ked je to taketo, cloveku sa potom v hlave vykluju kadejake myslienky... velmi sa zmenil, no tvrdi, ze som sa zmenila ja... ☹ uvidime, co bude, ked si precita moj list... dufam, ze ho najde... 😒

mucha11
11. srp 2012

@mijadave Ahoj Janka, vidím, že všetky snažilky zdieľame rovnaké problémy. Snažíme sa snažíme, ono to nejde, hľadáme spôsoby ako si pomôcť, riešime problémy s manželom... a tak stále dokola. Ja tiež môjho muža momentálne skúšam. Tiež som mu napísala list, v ktorom mu vysvetľujem, čo cítim. A normálne som bola v stave, že dieťatko teraz nie. Čakám menštruáciu vo štvrtok, a ak ti pravdu poviem, neviem, či chcem alebo nechcem aby prišla.
Dúfam, že si to s mužom vysvetlíme a verím, že aj u vás doma to bude dobré.
Už som tu dlhšie neprispievala, lebo teraz nejako depkujem, že sa stále neddarí a nevládzem to riešiť, ale chodím tu a čítam vaše blogy. Drž sa

mijadave
11. srp 2012

@mucha11 moja, to ma mrzi, ze mas tiez takyto problem... dufam, ze sa to u Vas spravi a ze sa coskoro budete tesit spolu z babatka 😉 vydrz moja... drzim pasticky a posielam obrovske objatie...

mijadave
12. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem Vam vsetkym krasnu nedelu 😉

anait
12. srp 2012

Dobré ráno, môj graf je stále čudnejší 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

activia
12. srp 2012

@anait 😀 ja tiez stale klesam,to je ok,uvidis po pregnile vystupime 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781

anait
12. srp 2012

@activia jemine, vidím, to som rada 😀 zajtra sa uvidí...môj Dr. je tam až od 15tej, ty kedy ideš?

activia
12. srp 2012

@anait mam tam byt o 14.30hod,potom dam urcite vediet ako som dopadla 😉

anait
12. srp 2012

@activia jasná vec, ja tiež 😉

anait
12. srp 2012

a ja mám ovulačný hlien 😕 😨

domi1988
12. srp 2012

@kvietok1605 no snazim sa mysliet pozitivne ale moc sa mi to nedari... bojim sa,ze proste to mimi nikdy nebude.. som trochu slonica tak mozno aj to hra svoju rolu.. no vysestrenia ani nie hormonalny profil mi spravila a to bolo cele.. proste neovulujem, ale vyvolavvacky a vsetky problemy zacali ked som sa rozhodla ze chceme mimi, akonaschval...

domi1988
12. srp 2012

@martina.an tak to ste mali naozaj stastie.. no mne dnes zacina mrcha mam pocit uvidime ci bude uz normalna alebo taka nijaka ako minuly cyklus a budem brat teraz clostil 2 czklus... ale na folikulometriu nejdem, pretoze som na sk na dovolenke, takze zase akoby nic.. nebudem vediet ci sa daco dialo...

anait
12. srp 2012

@domi1988 fiha, tak to je na nic,nemozes si dat folikulo spravit u niekoho tu? Alebo ho tento cyklus neber, ved to je zabita sanca, kedze sa to smie brat 6x za zivot, ja by som to takto nepremrhala...skus to nejako premysliet..

anait
12. srp 2012

Baby mna strasne boli brucho akoby som to mala dostat, to co??

viktorka555
12. srp 2012

@anait ako myslíš 6 x za život t. j. 6 mesiacov? ja som brala v roku 2004 6 mesiacov v roku 2007 6 mesiacov

iknella
12. srp 2012

@anait a ktorý DC si?