Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

activia
14. srp 2012

@anait ahoj ani mi nehovor, mna od vcera totalne boli podbrusko, dva krat som kychla, som myslela, ze mi to tam prasklo vsetko nielen vajo 😅 . teplota isla este nizsie, myslim ze dnes bude ovu, zajtra pojdem asi uz hore uvidime
http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781

activia
14. srp 2012

@zuzuza dva dni po dobrati clostilu som klesla, pozri moj graf

milacik3
14. srp 2012

@anait ano moze boliet brucsko s clostilu mna bolelo 1 mesiac a dalsie 2 mesiace uz ovela menej...aspon som zase vedela kedy prisla ovulka...a to som si nemerala BT nikdy a ani ovul.testy nie....

mirinka1
14. srp 2012

pomaha clostil aj na zmernenie ochlpenia, ktore mam vdaka zvysenemu testosteronu? kedze blokovanim estrogenovych receptorov sa dodava toho estrogenu viac...dakujem za radu

anait
14. srp 2012

@activia ovulačný test totál biely...nechápem, dúfam, že mi nebude ovulácia (ak vôbec príde!) nejako veľmi meškať, lebo budem mať krátku LT ... ach jo... začínam byť z toho nervózna...

anait
14. srp 2012

@activia ty máš taký normálny ten graf a ja samé vlnovky...http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

activia
14. srp 2012

@anait pockaj pockaj, ty si ho mohla mat pozitivny uz 2dni dozadu, ovulacia nastane 24-48hodin od pozitivneho ovu testu, tak myslim ze to je a ovu bude mozno dnes........netrap sa tymto, ja som si tiez povedala, ze uz si o tom, co sa so mnou teraz deje, nebudem hladat info lebo mi to nerobi dobre, zbytocne sa stresujem, aj tak nic viac nemozem urobit ako sa s mm posnazit a tu nasa "praca" konci. takze asi tak 😉

anait
14. srp 2012

@activia včera som si tiež robila, druhá čiarka bola, ale nebol pozitívny...aj ke´d je pravda, že som predtým nedodržala, že 2 hodiny nepiť a necikať... aj tak som nejaká rozladená z toho...

anait
14. srp 2012

@activia no veď áno, to máš pravdu, nič viac sa nedá robiť...začínam byť trochu naštvaná, že mi nepichol ten pregnyl...dúfam, že zajtra ráno sa mi už tá teplota uberie opačným smerom...

activia
14. srp 2012

@anait no s tymi grafmi je to tak, ze taky graf co vyzera najmenej tehu tak je nakoniec pozitivny 🙂 , takze uvidime, ked stupneme a budeme sa drzat s teplotkami hore aspon 10-11dni tak otestujeme a uvidime 😉

activia
14. srp 2012

@anait urcite zajtra stupneme uvidis, ja verim, ze to bude dobre 😉

anait
14. srp 2012

@activia no hej, len ja mám cyklus 26. max. 28 dní, tak preto stresujem...no nič, ráno múdrejšie večera 😀

activia
14. srp 2012

@anait ja som mala posledne cykly takto: 26,25,26,24 takze pohoda 😀 😀 😝

domi1988
14. srp 2012

baby prosim vas je divne, ze po clostile mam straaaaasne slkabulinku mrchu.. vidim trosku krvi len na hajzliaku a na vlozke nic nie je?

activia
14. srp 2012

@domi1988 neviem ti poradit, ja beriem prvy cyklus clostil, ale neviem si predstavit, ze budem mat mrchu kratsie a slabsiu ako mam, ja mavam tak medium 2-3dni tak uvidime

activia
14. srp 2012

@domi1988 a tehu test si neskusala, ci nie je dovod, ci, ci ??? 😉

domi1988
14. srp 2012

@activia no tak mala som to aj minuly mesiac to som brala clostil prvy cyklus a tehu som nebola 😒 takze pochybujem ze teraz by som bola.. znovu sa to opakuje, ja som tro vravela aj dokine ale nijak sa k tomu nevyjadovala...

anait
14. srp 2012

@activia jemine, tak aj dĺžku cyklu máme podobnú? 😀 super

activia
14. srp 2012

@anait no veru, som sa tiez smiala, ze to mame vsetko tak podobne 😀 😀

activia
14. srp 2012

@domi1988 aha, no tak uvidim ako to bude u mna 😒

anait
14. srp 2012

@activia neuvidíš nič, ty už po clostile menštruovať nebudeš najblizšie mesiace! 😉

activia
14. srp 2012

@anait jeeej dobre sa to pocuva, ale vies, ked ja neuvidim nic, tak si jasna aj ty 😉 , ved sme predsa na tom podobne 😀 takze verim, ze to dopadne pre nas obe pozitivne 😉

anait
14. srp 2012

@activia aha, už si to dávam dokopy...vajíčko praská (alebo proste niečo robí), keď má cca 24mm a včera malo 22, takže asi dnes sa s ním niečo udeje, alebo už udialo, tak testy zrejme pozitívne nebudú...aj keď na tom včerajšom bola pomerne silná čiarka, tak to ma zase mätie... jojha, tieto výpočty a skúmania 😀

anait
14. srp 2012

tak som sa trochu upokojila - asi 😀 - a idem pokračovať vo výbere mien, je to fuška 😀 😝 😝 vy už máte vybraté baby? 😎

kvietok1605
14. srp 2012

@anait neviem či je to normálne ale vraj bežné po clostile ovulácia bolí

anait
14. srp 2012

@kvietok1605 no bolelo ma v nedelu a dnes rano jak hovado, no uz len cakat, nic uz nezmenim...

kacculle
14. srp 2012

ahoj holky, hlasim se zas po nejake dobe a bohuzel spatne zpravy, jsem 3dc a druha davka clostiku bez uspechu. Doktorka mi uz treti dat nechce a pokud do 3mesicu nebudu tehu, tak nas posle do CARU. Prosim poradte jak vase telo reagovala dalsi cyklus bez clostilbegytu? Dorazila ovu? Diky vsemAhoj

isabellaa
14. srp 2012

@kacculle ahoj, ja som po vysadeni 3 cyklu s clostilom presla na soju a ovu bola dost bolestiva, ale lekar mi to potvrdil, hlavne, ze bola, ale myslela som si, ze mi praskne brucho 😀 . No takze neviem, ci to bola este kombinacia zbytkoveho clostilu, lebo ten este 2 mesiace moze zlepsit stav a narastu foliky + ta soja.
Tento cyklus cakam, co bude, tiez som brala soju, vela stastia

anait
14. srp 2012

@kacculle a prečo ti už nechce dať ďalší? a aký máte problém?

anait
15. srp 2012

Tak prave prezivam moje prve, velke sklamanie..tento cyklu bez pregnylu total zbytocny, teplota je rovnako nizka ako vcera 😖 ...
@activia drzim palce, som zvedava na teba 🙂