• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Ahoj bydlím nedaleko Prahy, zhruba 50 km směr Plzeň. Pracuji v logistickém centru Lidlu ČR v Cerhovicích jako administrativní pracovnice, tisknu a připravuji všechny cenovky pro prodejny, zpracovávám objednávky atd. Je toho spousta.... Smím se zeptat, jak vycháziš Papus s bejvalkou a jak často se s malým vídáte?
1. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ahoj
1. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nemluvilam si s prdečkem?o clostíku?se nevyjádřila víš.. :unamused:
1. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s bejvalkou nevycházím vůbec a Pepa taky ne,když se něco děje ohledně malého tak jen přes sms s ní komunikuje mě pořád napadá hnusnýma sms a Pepu taky přitom kvůli mě se nerozváděl je to kráva potřebovala by zavřít do Bohnic malého máme jednou za 14dnů v úterý odpoleden a pak na víkend teď ho nedala,že prý je nemocný,ale v úterý mu nic nebylo,když jsme ho měli :angry: a to bydlí hned vedle v baráku,ale moc se nepotkáváme jen se střetnem v autě a to musím dávát bycha aby to do mě nenapálila...a vy máte jaké vztahy?
1. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo seš tady prdecku??? :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem z Dačic, z jižních Čech a synátorovi bude za chvíli 18 roků, tak už ho vídáme minimálně. A teda když jsem 12 hodin v práci, tak už jsem pak taky vyřízená, natož stát ještě celý den na nohou.
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Šárko, když píšeš o té bejvalce, představ ta naše čůza včera volala Mildovi, že chce zvýšit alimenty a ještě doplatit 3 měsíce pozadu - si uvědomila, že kluk končí školu a bude mu 18 a už nic nedostane, tak z nás chce ještě něco dostat. A to ještě řekla, že se můžou dohodnout a prostě jí dá o 1000 Kč víc a když ne, tak to požene přes soud. No myslela jsem, že jí dojedu rozbít ústa :angry:

Kami, ahoj, Prdeček mi psala, že clostík stále má a dneska tady byla, tak já myslím, že ti ho určitě pošle :wink:

Holky, když to tak vidím, že bydlíme všude možně, tak až budeme dělat ten srazík, tak to asi bude nejlepší na česko-slovenských hranicích :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
z počátku taky nic moc, teď je to mnohem lepší, zajdeme i na kafčo když ho vracíme. My ho máme jen jednou za 14 dní PÁ,SO,NE a určené svátky. Je pravda, že včera jsem s manželem taky nejela, protože bych na ni musela být protivná. Po mateřský si našla práci, do které daleko dojždí a vrací se pozdě, přítele nemá, a tak malého vychovává děda s babičkou, a k těm výhrady mám. Nechápu, jak někomu takovému dokáže svěřit dítě. Je to její nevlastní táta, ale debil na entou. Taky je pořád nemocný, oni s ním nechodí vůbec ven, je pořád zavřený doma, nevětrají a všude ho vozí autem, i k ní domu, cca 500m.
1. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím teď zmizet, slíbila jsem uklidit auto, tak ať není zase zle :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni to je taky pěkná mrcha :angry: no ten srazík bude asi opravdu na těch hranicích :grinning: :grinning: :grinning:

Halooo tak to máš dobré,že spolu vycházíte ten malej je chudák když je s tím debilem :angry:

holky musím se s váma rozloučit a pádít do práce mějte se hezky a až dorazím hned se přihlásím pááááááá :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak se zatím mějte, já se jdu taky pustit do práce nebo si budu muset dát přesčas a to teda dneska nechci.

Ale budu nakukovat :wink:
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko a ty jsi v práci?Co děláš? :grinning:

Mno doufám že se ozve byla bych moc ráda..už jsem nechávala 2 vzkaziky :confounded:
1. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka papa ... ja som teraz schrupla na klavesnici 15 minut .,.. este ze sem nevpalil sef
1. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, já dělám zahraniční prodej v jedné italské firmě a vyrábíme tu víčka na sklenice :wink:

Wolfi, já jsem dneska taky hotová a klidně bych položila hlavu na klávesnici a spala, ale šéf sem furt leze, takže nemám šanci usnout :grinning:
1. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka mne sem nikto nelezie teda zatial ale nemozem si dovolit tu zachrapat ...
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá...no hlavně že je práce tady je to ted mrtvý.Já mám i chlapa doma ho pustily za nadbytek lidí.. :confounded: Ted marně shání.. :unamused:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,prdelky :wink:
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca no ja viem co to je byt bez roboty .. 1 rok aj 3 mesiace som zhanala robotu
autor
Wolfi, taky si nemůžu dovolit tu spát, ale někdy je to fakt hrůza a musím se hodně přemáhat.

Kami, tak to nemáte doma moc veselý, dneska je to s tou prací hrozný, nikde nic není. U nás na jihu je to taky hrůza, kdyby nás propustili, tak těžko budeme oba dva shánět práci.
lenka mi hovor som si tu otvorila okno aby ma tu vymrazilko a rpebralo ale moc to nepomaha
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wolfi, taky jsem měla otevřené okno, protože dneska mám fakt hroznou krizi, bych mohla spát od rána do večera. Doufám, že tu únavu máme kvůli miminkům :wink:
1. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky Dášo, jak jsi se na to dneska vyspala?
1. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecku,mam dve kamaradky,co zvracely az do 5 mesice a jedna dokonce cely porod ze i odpadavala a museli ji fackama probirat po kazdem zatlaceni.Nechci te strasit,ale u kazde je to asi jinak.Nekdo zvraci az do prvnich pohybu mimiska,nekdo vubec.Tak at te to brzo prejde
1. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,teprve jsem na predesle strance a poctive docitam

prdecku,preji ti,aby te ty hnusne stavy uz presly,ale ja mam dve lamaradky co zvracely skoro do 5 mesice a jedna dokonce cely porod.Odpadavala po kazdem zatlaceni,tak ji fackama museli probirat a pry po ni hnusne rvali.Tak rikala dite uz nikdy.
1. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfi,ja jsem nekde cetla ze vajicko sice putuje zhruba 5 dni,ale ke konecnemu zavrtani potrebuje 10 dni.taky jsem to nevedela
1. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem dlouho zvracela..do 5 měsíce.Nejvíc ráno,pak j v jakémkoliv dopravním prostředku a pak po různých jídlech..Dr mi pak psal čípky,protože se mu to nezdálo..Já měla výhodu že sem měla a mám :grinning: nadváhu tak si měl mimísek odkud brát..

Na porod jsem byla připravená,ale věci byly úplně jinak--týden vyvolávačky a dalších 5 dnů s malym v nemocnici,mi nechtěl přibírat,takže žádná sláva :unamused: Nerada na to vzpomínám,ale zas ty okamžiky držet ho v ruce byly náherný
1. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vyspala jsem se dobre.Ale jsem smutna.Uz moc neverim tomu,ze budu mit ve ctvrtek //.

Dnes mi to teda dost blbne! Jednou se to neposle,pak ano a ja to pisu jako jetrt znovu..... :angry:
1. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice jsem mela pred chvili opet ty stejne stavy,bylo mi zle po jidle.Ale...........zacina me pobolivat podbrisek,tak jako pred MS.Citim sem tam i divny tlak,hlavne kdyz jdu na WC.Takze test ani nekupuji.
1. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dašo mě to taky blbne..nejde odesílat :angry:
1. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco.......presne tak! Nemam na to nervy.Asi je to pretizene.To vis,pracovni tyden zacal,hodne holek se tu dostane jen v praci,doma internet nemaji.Atak dohani co se da. :frowning2:
1. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek