Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

halooooo
1. čer 2009

Ahoj bydlím nedaleko Prahy, zhruba 50 km směr Plzeň. Pracuji v logistickém centru Lidlu ČR v Cerhovicích jako administrativní pracovnice, tisknu a připravuji všechny cenovky pro prodejny, zpracovávám objednávky atd. Je toho spousta.... Smím se zeptat, jak vycháziš Papus s bejvalkou a jak často se s malým vídáte?

wolfskinka
1. čer 2009

kkamca ahoj

kkamca
1. čer 2009

Leni nemluvilam si s prdečkem?o clostíku?se nevyjádřila víš.. 😒

papus
1. čer 2009

no s bejvalkou nevycházím vůbec a Pepa taky ne,když se něco děje ohledně malého tak jen přes sms s ní komunikuje mě pořád napadá hnusnýma sms a Pepu taky přitom kvůli mě se nerozváděl je to kráva potřebovala by zavřít do Bohnic malého máme jednou za 14dnů v úterý odpoleden a pak na víkend teď ho nedala,že prý je nemocný,ale v úterý mu nic nebylo,když jsme ho měli 😠 a to bydlí hned vedle v baráku,ale moc se nepotkáváme jen se střetnem v autě a to musím dávát bycha aby to do mě nenapálila...a vy máte jaké vztahy?

kkamca
1. čer 2009

Nebo seš tady prdecku??? 😵

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Já jsem z Dačic, z jižních Čech a synátorovi bude za chvíli 18 roků, tak už ho vídáme minimálně. A teda když jsem 12 hodin v práci, tak už jsem pak taky vyřízená, natož stát ještě celý den na nohou.

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Jo Šárko, když píšeš o té bejvalce, představ ta naše čůza včera volala Mildovi, že chce zvýšit alimenty a ještě doplatit 3 měsíce pozadu - si uvědomila, že kluk končí školu a bude mu 18 a už nic nedostane, tak z nás chce ještě něco dostat. A to ještě řekla, že se můžou dohodnout a prostě jí dá o 1000 Kč víc a když ne, tak to požene přes soud. No myslela jsem, že jí dojedu rozbít ústa 😠

Kami, ahoj, Prdeček mi psala, že clostík stále má a dneska tady byla, tak já myslím, že ti ho určitě pošle 😉

Holky, když to tak vidím, že bydlíme všude možně, tak až budeme dělat ten srazík, tak to asi bude nejlepší na česko-slovenských hranicích 🙂

halooooo
1. čer 2009

z počátku taky nic moc, teď je to mnohem lepší, zajdeme i na kafčo když ho vracíme. My ho máme jen jednou za 14 dní PÁ,SO,NE a určené svátky. Je pravda, že včera jsem s manželem taky nejela, protože bych na ni musela být protivná. Po mateřský si našla práci, do které daleko dojždí a vrací se pozdě, přítele nemá, a tak malého vychovává děda s babičkou, a k těm výhrady mám. Nechápu, jak někomu takovému dokáže svěřit dítě. Je to její nevlastní táta, ale debil na entou. Taky je pořád nemocný, oni s ním nechodí vůbec ven, je pořád zavřený doma, nevětrají a všude ho vozí autem, i k ní domu, cca 500m.

halooooo
1. čer 2009

Musím teď zmizet, slíbila jsem uklidit auto, tak ať není zase zle 😅

papus
1. čer 2009

no Leni to je taky pěkná mrcha 😠 no ten srazík bude asi opravdu na těch hranicích 😀 😀 😀

Halooo tak to máš dobré,že spolu vycházíte ten malej je chudák když je s tím debilem 😠

holky musím se s váma rozloučit a pádít do práce mějte se hezky a až dorazím hned se přihlásím pááááááá 😵

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Holky, tak se zatím mějte, já se jdu taky pustit do práce nebo si budu muset dát přesčas a to teda dneska nechci.

Ale budu nakukovat 😉

kkamca
1. čer 2009

Lenko a ty jsi v práci?Co děláš? 😀

Mno doufám že se ozve byla bych moc ráda..už jsem nechávala 2 vzkaziky 😖

wolfskinka
1. čer 2009

lenka papa ... ja som teraz schrupla na klavesnici 15 minut .,.. este ze sem nevpalil sef

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Kami, já dělám zahraniční prodej v jedné italské firmě a vyrábíme tu víčka na sklenice 😉

Wolfi, já jsem dneska taky hotová a klidně bych položila hlavu na klávesnici a spala, ale šéf sem furt leze, takže nemám šanci usnout 😀

wolfskinka
1. čer 2009

lenka mne sem nikto nelezie teda zatial ale nemozem si dovolit tu zachrapat ...

kkamca
1. čer 2009

Ahá...no hlavně že je práce tady je to ted mrtvý.Já mám i chlapa doma ho pustily za nadbytek lidí.. 😖 Ted marně shání.. 😒

dasa.77
1. čer 2009

dobre rano,prdelky 😉

wolfskinka
1. čer 2009

kkamca no ja viem co to je byt bez roboty .. 1 rok aj 3 mesiace som zhanala robotu

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Wolfi, taky si nemůžu dovolit tu spát, ale někdy je to fakt hrůza a musím se hodně přemáhat.

Kami, tak to nemáte doma moc veselý, dneska je to s tou prací hrozný, nikde nic není. U nás na jihu je to taky hrůza, kdyby nás propustili, tak těžko budeme oba dva shánět práci.

wolfskinka
1. čer 2009

lenka mi hovor som si tu otvorila okno aby ma tu vymrazilko a rpebralo ale moc to nepomaha

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Wolfi, taky jsem měla otevřené okno, protože dneska mám fakt hroznou krizi, bych mohla spát od rána do večera. Doufám, že tu únavu máme kvůli miminkům 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Čauky Dášo, jak jsi se na to dneska vyspala?

dasa.77
1. čer 2009

prdecku,mam dve kamaradky,co zvracely az do 5 mesice a jedna dokonce cely porod ze i odpadavala a museli ji fackama probirat po kazdem zatlaceni.Nechci te strasit,ale u kazde je to asi jinak.Nekdo zvraci az do prvnich pohybu mimiska,nekdo vubec.Tak at te to brzo prejde

dasa.77
1. čer 2009

holky,teprve jsem na predesle strance a poctive docitam

prdecku,preji ti,aby te ty hnusne stavy uz presly,ale ja mam dve lamaradky co zvracely skoro do 5 mesice a jedna dokonce cely porod.Odpadavala po kazdem zatlaceni,tak ji fackama museli probirat a pry po ni hnusne rvali.Tak rikala dite uz nikdy.

dasa.77
1. čer 2009

wolfi,ja jsem nekde cetla ze vajicko sice putuje zhruba 5 dni,ale ke konecnemu zavrtani potrebuje 10 dni.taky jsem to nevedela

kkamca
1. čer 2009

Taky sem dlouho zvracela..do 5 měsíce.Nejvíc ráno,pak j v jakémkoliv dopravním prostředku a pak po různých jídlech..Dr mi pak psal čípky,protože se mu to nezdálo..Já měla výhodu že sem měla a mám 😀 nadváhu tak si měl mimísek odkud brát..

Na porod jsem byla připravená,ale věci byly úplně jinak--týden vyvolávačky a dalších 5 dnů s malym v nemocnici,mi nechtěl přibírat,takže žádná sláva 😒 Nerada na to vzpomínám,ale zas ty okamžiky držet ho v ruce byly náherný

dasa.77
1. čer 2009

Leni,vyspala jsem se dobre.Ale jsem smutna.Uz moc neverim tomu,ze budu mit ve ctvrtek //.

Dnes mi to teda dost blbne! Jednou se to neposle,pak ano a ja to pisu jako jetrt znovu..... 😠

dasa.77
1. čer 2009

Sice jsem mela pred chvili opet ty stejne stavy,bylo mi zle po jidle.Ale...........zacina me pobolivat podbrisek,tak jako pred MS.Citim sem tam i divny tlak,hlavne kdyz jdu na WC.Takze test ani nekupuji.

kkamca
1. čer 2009

Dašo mě to taky blbne..nejde odesílat 😠

dasa.77
1. čer 2009

kamco.......presne tak! Nemam na to nervy.Asi je to pretizene.To vis,pracovni tyden zacal,hodne holek se tu dostane jen v praci,doma internet nemaji.Atak dohani co se da. ☹