Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
27. srp 2012

@maciatko248 no šak ale píšeš, že ich tiež berieš ráno a večer...ved ja ich tiež beriem pravidelne ráno a večer...

maciatko248
27. srp 2012

@anait no ved to je dobre 😉 ty si sa pytala preco ich beriem v rovnakom case tak som ti aj napisala preco ale podla mna ak na teba dobre posobia tak cas u teba nehra rolu, napriklad ked ja zabudnem zobrat Proveru a spomeniem si na nu az o11:00 hodine tak ju uz nezoberiem ale proste to vynecham a zoberiem az vecer proste ja sa snazim vzdy po 12 hodinach tie hormony jest 😅

saurer
27. srp 2012

@maciatko248 já mám radši nakoupené OVU testy, abych ji taky nepropásla 🙂

anait
27. srp 2012

@maciatko248 prosím ťa tak ten clostil berieš iba ráno alebo ráno aj večer? 🙂

maciatko248
27. srp 2012

@anait ja ich beriem cca 6:30 rano (skor ako odchadzam do prace) a cca 18:30 - po tych 12 hodinach 🙂
@saurer ja som to snimi skusala ale este som na nich nikdy nevidela silnejsiu ciarku ako tu kontrolnu tak som to snimi vzdala 😉 a to som prvy cyklus pred rokom skusala a ukazovali ze som nemala ziadnu ovulku a na to som otehotnela takze ja ovutestom neverim ale niekomu ukazuju spravne 😅

saurer
27. srp 2012

@maciatko248 ajajajm tak snad mi to budou ukazovat dobře....teplota se mi nechce měřit, ikdyž nebudu moct jinak, tak taky budu muset měřit 😒

maciatko248
27. srp 2012

@saurer a nebudes sledovana doktorom? to je najlepsie a bez trapenia 😉

anait
27. srp 2012

@maciatko248 ja mám s ovu testami rovnakú skúsenosť...nikdy neukázali nič pozitívne...

saurer
27. srp 2012

@maciatko248 říkal, že každý měsíc musím přijít na ultrazvuk, aby mě nepřestimuloval do cysty...ale až za měsíc, během menzesu. Ovu mi sledovat nebude, ani folíky...asi je na to ještě brzy

anait
27. srp 2012

@saurer kedy máš prísť?ktorý deň cyklu?

iknella
27. srp 2012

@saurer ani mne sa nechcelo ale od včera som sa na to dala, tak ti držím palce aby si to zvládla.

saurer
27. srp 2012

@anait mám přijít asi 30. den...prý buď těhotná nebo s menstruací a napíše mi další clostil

saurer
27. srp 2012

@iknella tak ti držím pěsti, abys vydržela...protože to musí být hrozná otrava

iknella
27. srp 2012

@saurer tiež som si to myslela a bránila som sa tomu, ale momentálne som na tom tak že sa na to teším. 🙂
Nejak som k tomu musela dospieť sama - v hlave. Ovu testy nemám rada a môj doki bol teraz na dovolenke a tak sme boli na slepo s ovulkou...iba približne a tak som si povedala že takto to nemôže byť aby som nevedela čo sa deje s mojím telom a ako by som to vedela ovplyvniť.
Beriem druhý cyklus clostil, pregnyl, dufík a nechcem sa zbytočne napchávať liekmi, ale tiež to už nemôžem nechať na prírodu, lebo sa nič nedarilo.
Teším sa na to bádanie a sledovanie celého procesu.

maciatko248
27. srp 2012

@saurer hm to pocujem (citam ) prvy krat ze chce ta vidiet len na konci cyklu 😕 a nie pocas ovulky

saurer
27. srp 2012

@maciatko248 já jsem doted ani nevěděla, že se může chodi i v průběhu. Příště se ho na to zeptám 🙂

saurer
27. srp 2012

@iknella my se snažíme prakticky teprve druhý cyklus, takže teď uvidím, jestli clostil zabere...ale máš pravdu, že je lepší měřit než do sebe hrnout hormony

maciatko248
27. srp 2012

@saurer zaujimave 🙂 kazdy doktor inak vsetho rozhoduje tak dufajme ze clostik zaberie coskoro 🙂

saurer
27. srp 2012

@maciatko248 taky moc doufám, vkládám v něj všechny naděje, co mám 🙂 a taky doufám, že doktor není nějaký pitomec, všichni ho zatím jenom chválí, tak snad ví, co dělá i se mnou 🙂

piefunko
27. srp 2012

@maciatko248
@anait ale babyyy sak to je zlate pravidlo,s ponozkami chlapec,bez ponoziek baba...ma to az 50% uspesnost 😉 😉 hehehe proste mame z toho uz srandu 😀

anait
27. srp 2012

@piefunko drahá a kde sú tie štatistiky ponožkové?? 😀 😀 mňa tak strašne bolí hlava, od obeda sa to stupňuje, musela som už dať panadol...

piefunko
28. srp 2012

@anait sak 50% ako vsetky, alebo baba, alebo chalan 😀 😀 😀 😀 😀 mna bolela z tej soji vcera trochu musim dnes pit viacej vody este, uz mam vsebe druhu davku uuuuuu 😅

anait
28. srp 2012

@piefunko mňa bolela už z menštruácie prichádzajúcej počítam 😉

piefunko
28. srp 2012

@anait moze byt ze z mrchy ta az hlava rozbolela, tak eraz to uz len vydrzat 😅 a potom keksovat co to da 😀

mijadave
28. srp 2012

dobre ranko koceny, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
jeeeej, sa mi podarilo, nie @veji ma chlapceka (uz je po termine, no zatial neviem, co ma), ale @jeny ma chlapceka 😀 ospravedlnujem sa 😉 a @jeny, este raz aj tu gratulujem 😉

iknella
28. srp 2012

@piefunko pi veľa tekutín,pri sóji treba piť veľmi veľa, inak bolí hlava. 😖
baby asi si pri tej sóji musíme kúpiť aj nejaké plienky, lebo ja keď veľa pijem, tak veľa filtrujem. 😀

piefunko
28. srp 2012

@iknella hehehe no tak budes behat stale na zachod 😀 ja uz tu mam dzbanik s vodou, litrovy, jeden na doobedie a poobede idem domov, robime oslavu drahemu, konecne mu pustim to video s fotkami taaaaak sa tesiim 😵 😵 😀 😀 to budem mat potom uz o pitny rezim postarane 😀 😀

iknella
28. srp 2012

@piefunko čo si si pre neho pripravila?

piefunko
28. srp 2012

@iknella uz mal prekvapko na dovolenke - tam mal narodky, potom ked sme sa vratili mal vyzdobeny bytik a darcek na stole prekvapko - playstation 😀 a teraz som spravila video z fotiek detskych a tak vsetkych za tych 30rokov 😉

iknella
28. srp 2012

@piefunko to je príma že ho tak krásne prekvapuješ a tešíš sa z toho, nech máte krásny večer! 😉 😉 😉 😉 😉
Aj on ťa vie prekvapovať?