Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

iknella
30. srp 2012

@maciatko248 aj dnes teplota 37.

piefunko
30. srp 2012

@iknella
@maciatko248 ak vam este nenapisali tak zmenite si ovulku na ff tak, ze pod tabulkou - kalendarikom je take ze tunning / poverride a na to si kliknete a tam si mozete zadat datum ovulky (to bude zvisla ciara) a "coverline" to je ta vodorovna - ktora deli pred a poovulacne teploty 😉

piefunko
30. srp 2012

@iknella testni zena ved ty si tehu!!! 😵 😉

piefunko
30. srp 2012

@anait dala som ti "lajk" len preto ze ta netrapi a dosla, nie ze by som ti ju zelala, oki? 😉 tato bude posledna, dufam ze ti to je jasne 😀

iknella
30. srp 2012

@piefunko bojím sa.

piefunko
30. srp 2012

@iknella moja tak ti poviem, uz to nezmenis, bud to tam je alebo nie, uz len to zistit 😅 vravis ze zajtra by mala prist mrcha? tak to by uz mala ist teplota dole za normalnych okolnosti.... 😅 strasne ti drzim palce 😉

iknella
30. srp 2012

@piefunko ďakujem, neviem ako sa mám cítiť a tak som to nechcela riešiť vo svojej hlave po toľkých sklamaniach,zajtra idem k dokimu, aj tak mi nič nepovie, idem si zaplávať aby ma neporazilo. Pekný deň baby. A @anait hlavu hore, držím ti palce v ďaľšom kole, dáš to!!! 🙂

mijadave
30. srp 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny slnecny dnik 😉

piefunko
30. srp 2012

@iknella zajtra ides k dokimu? tak dufam ze tam nico uvidi, moc drzim palcek,y budem na teba mysliet, daj isto vediet ako si dopadla 😉

petulak1988
30. srp 2012

@mijadave ahojky uz se ozyvam byli jsme v cervenci i ted v srpnu pokazde 16dni na dovolene a hlavne nemam moc co psat dnes jsem 26DC posledni byl 24 a jinak pritel se chysta na operaci takze snazeni zatim neni

anait
30. srp 2012

@mijadave ale mňa to nemrzí, to je v pohode...my sme s tým rátali, lebo nám kde sa čo môže skomplikovať, to sa skomplikuje 😉

anait
30. srp 2012

@piefunko muž to hrozne moc sklamaný, on do celkom poslednej chvíle dúfal...ešte aj dnes sa ma pýtal, či mi isto ide krv 😎 rozkošný...si myslel, že tie jeho spermie sú zázračné 😀 v pohode, dnes 2DC, ale teda neskutočne, fakt neskutočne zle mi je ... včera som celý deň preležala, keby nebol sviatok, tak neviem a dnes fungujem len ako chodiaca mŕtvola...akože mne vždy býva zle, ale toto sú extrémy... to môže byť z toho? poznáte to niektorá?
Pijem alchemilku a idem si kúpiť tú kyselinu listovú a potom ešte aj grepový džús dám 🙂

piefunko
30. srp 2012

@anait mne alchemilka pomaha ked mi je hentak hnusne zle a tlmi mi krce tak dufam ze zabere aj tebe... muzi su v tomto vtipny, aj moj minule, vravim mu ze sme zmeskali ovu ze teda nic a on mi po tyzdni po kekse vravi kam utekas, ved vsetko vyjde von, vravim sak uz je to jedno a on zlaty, ale co ked NAAAAHODOU 😅 😅 preco to nefunguje ako u nich v hlavicke? ze hocikedy hoc aj z trenok otehu? 😀

iknella
30. srp 2012

@piefunko ok dám vedieť.

anait
30. srp 2012

@piefunko mne tiež zvykne alchemilka pomáhať, ja ju vždy pijem cez ms, ale teraz mi voľajako nič nefunguje...no nič, vydržím, zajtra už 3DC, už to nebude dlho trvať 🙂
@iknella ja tiež horím zvedavosťou 🙂

kstablova
30. srp 2012

Dobrý večer ženy 😀 , prosím potřebovala bych poradit. BYla jsem minulý týden a tento týden u gynekologa na ultrazvuku, zda u mě probíhá ovulace nebo ne. Mám delší cyklus tj. 35dní , tak jsem byla na UZ 13. a 20 den cyklu. Moje otázka zní, je možné, že v pondělí podle ultrauzvuku nikde nic nebylo, co by naznačovalo ovulaci a dnes tj. čtvrtek bych ji mohla mít???? Je možné, že by tři dny před ovulací nebyl na UZ vidět ani náznak? Ptám se proto, že dnes poprvé od vysazení HA v dubnu mám na ovulačním testu dvě v podstatě stejně výrazné čárky. Do teď jsem tam měla vždy jen slabší nebo žádnou (i v minulých cyklech) a ovulaci jsem do teď neměla. Od příštího cyklu mám od doktora předepsaný clostilbegyt, tak si říkám, že ho třeba nebudu potřebovat 😀

petanevesta
30. srp 2012

@kstablova no čoveče, jedině, že by to doktor přehlídl...protože já jsem měla třeba už 5dní před ovulací folík 13mm a dva dny před ovulkou byl 18mm

kstablova
30. srp 2012

Děkuji moc za odpověď, no to mě teď tedy mate ten pozitivní test..... že bych zkusila ještě jeden? Teplotu bohužel neměřím... 😒 Doktor to kontroloval celkem dlouho se mi zdálo a v podstatě se spíš snažil tam něco najít za každou cenu, takže si myslím, že kdyby tam něco bylo, tak by to našel 🙂

petulak1988
30. srp 2012

@petulak1988 opravuji dnes jsem 27DC jj uz zase za chvilku prijde

piefunko
31. srp 2012

@kstablova myslim ze 3-4 dni pred ovu by nieco videl, ten pozitivny test mozes mat z nerovnovahy hormonov, ja som tak mala krasne pozitivny, testovacia 2x tmavsia ako kontrolna a bol anovulak. no kazdopadne mozes mat ovu neskor este, ze ti test stmavne, hladina LH stale kolise 😉 ale mozu ti rast rychlo a ovu moze byt o dva tri dni... skus merat teplotu 😉

piefunko
31. srp 2012

@anait uz len den dva a ides do toho, my zaciname dnes 😉 vecer chystam romantiku, drahy je teraz ako med po tej oslave a vsetkych darcekoch a prekvapkach tak to treba poriadne vyuzit 😀 😀 😀

@iknella no moja akoooooo????? 😕 😕 😕

maciatko248
31. srp 2012

Pozdravujem Holky dnes mam volno zachvilku idem na masaz a zbehla som sa na vas pozriet co tu mame noveho 🙂
@iknella tak ako to dnes stebou vyzera? co teplota? 🙂
@kstablova no u mna dr nasiel hned pravy folikul, a na lavej strane taky malicky ale ten na lavej strane hladal velmi dlho uz som myslela ze nic nenajde a nakoniec nasiel malu asi 5mm mozno viac takze u nas bolo jasne ze prava strana tento cyklus vedie, ale je divne zo vobec nic nevidel, mozno si ta vynimka ked zena neovuluje ale mrcha jej prichadza pravidelne, tak ten clostik ti pomoze 😉
@piefunko tak si krasne uzite cely vikend 😵

piefunko
31. srp 2012

@maciatko248 diky, v sobotu este mame jednu party so susedmi a v nedelu oberame hrozno a robime vinko, ale to ja si tu polhodku najdem urcite 😀 😀

golymetr
31. srp 2012

@mijadave ahojky tady je náš Kubík aktuální foto

iknella
31. srp 2012

@maciatko248 ,@piefunko, @anait tak baby mne dnes nič nevychádza, teplota 37 stále, krčok nízko, tvrdý, neotvorený.
Išla som k dokimu a ten neordinoval, takže nemám ani lieky na Daľší cyklus lebo ordinuje až na piatok 7.9. Ráno som si robila tehotenský test a bol tam iba duch druhej čiarky. 😒
Tak neviem ani v tento moment na čom som, ak mi nepríde mrcha tak sa testnem asi najsôr v nedeľu. Čo poviete baby???????? 😕

anait
31. srp 2012

@iknella akože čo povieme? šak duch stačí! keď tehotná nie si, tak nemôže byť ani duch...by bol čistobiely test...pregnyl si kedy mala?

anait
31. srp 2012

@golymetr nááádherný...clostilko je to? na koľký pokus? 🙂

mata_ba
31. srp 2012

@iknella duch sa povazuje uz za pozitivny test 🙂 drzim silno palce..o dva dni by mal byt vidiet uz rozdiel na ciarkach 😉

iknella
31. srp 2012

@anait Pregnyl som mala 17.8. čiže som bola 14DC. dnes som 28 DC a 13DPO.

iknella
31. srp 2012

@mata_ba Ďakujem!!!! 🙂