• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ja musim jeste do obchodu.Mam odpoledni,ale doma skoro nic nemame,muj ma ranni a tak jak prijde,aby mel co zakousnout.Jeste ze mam ze vcera uvareno,takze koupim jen ryzi,file,co jsem si vecer vytahla z mrazaku bude na zitra.Nechce se mi skrabat brambory.A jak to tu vidim,stejne uz tu skoro nikdo neni,holky musi makat.Takze jdu ted,a za pul hodky jsem z5.Treba uz to bude s tim odesilanim lepsi.Tak zatim......... :wink:
1. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to snad privolala,uz to jde! Teda aspon me.Ale i tak padim do toho obchodu,pak si musim jeste umyt skopek,aby mi to uschlo,nez pujdu do prace.
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved to ... uvidime kupim test a testnem ... ci nahodou nebude len 1 ...testy s citlivostou 10 je na nich napisane ze 5 dni po styku ukaze tehotnost ... aj ked podla mna je to riadna haluz ale 10 dni by uz mohlo .... ked nic neukaze nic sa nedeje
1. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfi mne test s citlivostou 10 neukazal nic ani 13DPO ale test s 20 ukazal.. a to sa mi stalo aj v 15 den.. takze ta extremna citlivost je niekedy dost divna
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisa ... no asi mate pravdu s tym testovaniim ... necham to tak az kym mi nebude meskat
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Auto je hotové, ale teď musím máknout, mám být ve dvanáct v práci a slíbila jsem, že dnes přijdu včas. Ještě doma kapku poklidit a rychle se připravit. Tak zatím ahoj večer....
1. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, teda mě teď kůň blbnul, vůbec se mi to nechtělo načítat :angry:

Dáši, ty máš odpolední, tak to tady s námi večer nebudeš :frowning2:
1. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenco,pokud nepujdes spat se slepickama,tak se tu jeste potkame.Budu tu asi neco po 9.Ja mam odpolko "jen" do 8. :wink:
1. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
amiska....ahojky
1. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám skoro vaříno..mě tady včera naladila snad dáša s omáčkou z jatýrek tak dnes ji máme my..teda budem mít.

Já sem nějaká unavená..chjo :unamused:
1. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooooo, ahoj a ať ti to v práci rychle utíká :wink:

Dáši, dneska asi půjdu spát se slepičkama, páč jsem spala blbě a jsem hotová, takže počítám, že odpadnu brzy. No ale třeba taky ne a počkám si na tebe :slight_smile:

Kami, psala jsem si s Prdečkem a ozve se ti :wink:
1. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vipada,ze se nas Prdecek boji! Pise si jen s Lenuliiii :grinning:
1. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypada :grinning:
1. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mam ten mokry rucnik na hlave,nemysli mi to.
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mivate taky pred MS asi 2 kg navic?Ja vetsinou ano,nekdy se zapomenu zvazit.Ale tentokrate zatim nic. :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim,jestli je to tim,ze na nas jdou chute,nebo ze telo zadrzuje vice vody.Vetsinou den po,co MS dostanu,kila jdou opet dolu.
Jeste v sobotu jsem si rikala,ze bych opravdu mohla najit ty //,ale se stupnujici se bolesti v podbrisku by to byl veeeeliky zazrak.Nejhorsi je,ze mi muj rekl,ze do zadneho centra na IUI,nebo IVF nejde! Takze ja asi budu nakonec bez deti :cry: :cry: :cry:
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáse radši nevážím.. :grinning: Ale sem zvědavá co ten clostík semnou udělá--to bude pnutí jestli mrška přijde nebo ne,, :unamused:

Leni jo ozvala se mi..
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo milísek mi taky ze začátku řikal že do žádnýho centra nepůjde..že to zvládne sám.. :grinning: ALE PO LETECH MARNÉHO SNAŽENÍ UŽ TAKY MLUVÍ JINAK :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco,to je sice hezke,ale ten muj i po takove dobe rekl NE! Snazime se dele,nez ty. :frowning2:
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho?My tři roky..a kolik vám je oběma let Dášo? :unamused:
1. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybys vedela,co me to stalo usili premluvit ho na spermiogram?!....Hruza,uz davno jsem mela napsanou zadanku na vysetreni,ale on se tenkrat sprajcnul a ze nejde.Pak jsem prestala chodit na gyndu a myslela si,ze to prijde samo,kdyz na to nebudu myslet.Tri roky jsem tomu nechavala volny prubeh a nic.Nakonec se zjistilo,ze mam anovulacni cykly.Tak jsem zacala brat clostik.Spermio dopadlo ok,laparka taky.Ale to je z mych uspechu asi tak vse! :cry:
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo, před ms hrozně žeru, jsem taková nateklá a vážím víc :angry:

Kami, já už jsem stará, je mi 34 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam takove spatne tuseni,ze bez pomoci v CARU to nepujde.Je mi z toho na nic.Jde na me pekna depka.
31 a skoro 34
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, mě taky dalo hodně úsilí ho přemluvit n a spermiogram a nakonec jsem byla dřív těhu. ale šel na něj, když už byl objednanej a byl OK. :slight_smile:

Kamčo máš email :wink:
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenco,ja mam nekdy vetsi chute na jidlo,nekdy mi je naopak soufl,tak moc nejim.Ale vaha jde pred MS nahoru tak ci tak
1. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky
1. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz :grinning: špinila jste některá po injekci agulitinu? ne MS, ale špinění
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla začít brát closik - ale toto za MS nepovažuji
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdecku,to jsi mela velike stesti.Predpokladam,ze je ti ale o dost mene nez me a urcite jste na tom nepracovali tak dlouho.
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa a co ti doporučovali v CARU?
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek