Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
1. čer 2009

ja musim jeste do obchodu.Mam odpoledni,ale doma skoro nic nemame,muj ma ranni a tak jak prijde,aby mel co zakousnout.Jeste ze mam ze vcera uvareno,takze koupim jen ryzi,file,co jsem si vecer vytahla z mrazaku bude na zitra.Nechce se mi skrabat brambory.A jak to tu vidim,stejne uz tu skoro nikdo neni,holky musi makat.Takze jdu ted,a za pul hodky jsem z5.Treba uz to bude s tim odesilanim lepsi.Tak zatim......... 😉

dasa.77
1. čer 2009

Ja to snad privolala,uz to jde! Teda aspon me.Ale i tak padim do toho obchodu,pak si musim jeste umyt skopek,aby mi to uschlo,nez pujdu do prace.

wolfskinka
1. čer 2009

no ved to ... uvidime kupim test a testnem ... ci nahodou nebude len 1 ...testy s citlivostou 10 je na nich napisane ze 5 dni po styku ukaze tehotnost ... aj ked podla mna je to riadna haluz ale 10 dni by uz mohlo .... ked nic neukaze nic sa nedeje

amisa
1. čer 2009

wolfi mne test s citlivostou 10 neukazal nic ani 13DPO ale test s 20 ukazal.. a to sa mi stalo aj v 15 den.. takze ta extremna citlivost je niekedy dost divna

wolfskinka
1. čer 2009

amisa ... no asi mate pravdu s tym testovaniim ... necham to tak az kym mi nebude meskat

halooooo
1. čer 2009

Auto je hotové, ale teď musím máknout, mám být ve dvanáct v práci a slíbila jsem, že dnes přijdu včas. Ještě doma kapku poklidit a rychle se připravit. Tak zatím ahoj večer....

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

holky, teda mě teď kůň blbnul, vůbec se mi to nechtělo načítat 😠

Dáši, ty máš odpolední, tak to tady s námi večer nebudeš ☹

dasa.77
1. čer 2009

Lenco,pokud nepujdes spat se slepickama,tak se tu jeste potkame.Budu tu asi neco po 9.Ja mam odpolko "jen" do 8. 😉

dasa.77
1. čer 2009

amiska....ahojky

kkamca
1. čer 2009

Tak já mám skoro vaříno..mě tady včera naladila snad dáša s omáčkou z jatýrek tak dnes ji máme my..teda budem mít.

Já sem nějaká unavená..chjo 😒

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Halooooo, ahoj a ať ti to v práci rychle utíká 😉

Dáši, dneska asi půjdu spát se slepičkama, páč jsem spala blbě a jsem hotová, takže počítám, že odpadnu brzy. No ale třeba taky ne a počkám si na tebe 🙂

Kami, psala jsem si s Prdečkem a ozve se ti 😉

dasa.77
1. čer 2009

To vipada,ze se nas Prdecek boji! Pise si jen s Lenuliiii 😀

dasa.77
1. čer 2009

vypada 😀

dasa.77
1. čer 2009

jak mam ten mokry rucnik na hlave,nemysli mi to.

dasa.77
1. čer 2009

Holky,mivate taky pred MS asi 2 kg navic?Ja vetsinou ano,nekdy se zapomenu zvazit.Ale tentokrate zatim nic. 😅

dasa.77
1. čer 2009

Nevim,jestli je to tim,ze na nas jdou chute,nebo ze telo zadrzuje vice vody.Vetsinou den po,co MS dostanu,kila jdou opet dolu.
Jeste v sobotu jsem si rikala,ze bych opravdu mohla najit ty //,ale se stupnujici se bolesti v podbrisku by to byl veeeeliky zazrak.Nejhorsi je,ze mi muj rekl,ze do zadneho centra na IUI,nebo IVF nejde! Takze ja asi budu nakonec bez deti 😢 😢 😢

kkamca
1. čer 2009

Jáse radši nevážím.. 😀 Ale sem zvědavá co ten clostík semnou udělá--to bude pnutí jestli mrška přijde nebo ne,, 😒

Leni jo ozvala se mi..

kkamca
1. čer 2009

Dášo milísek mi taky ze začátku řikal že do žádnýho centra nepůjde..že to zvládne sám.. 😀 ALE PO LETECH MARNÉHO SNAŽENÍ UŽ TAKY MLUVÍ JINAK 😎

dasa.77
1. čer 2009

Kamco,to je sice hezke,ale ten muj i po takove dobe rekl NE! Snazime se dele,nez ty. ☹

kkamca
1. čer 2009

A jak dlouho?My tři roky..a kolik vám je oběma let Dášo? 😒

dasa.77
1. čer 2009

Kdybys vedela,co me to stalo usili premluvit ho na spermiogram?!....Hruza,uz davno jsem mela napsanou zadanku na vysetreni,ale on se tenkrat sprajcnul a ze nejde.Pak jsem prestala chodit na gyndu a myslela si,ze to prijde samo,kdyz na to nebudu myslet.Tri roky jsem tomu nechavala volny prubeh a nic.Nakonec se zjistilo,ze mam anovulacni cykly.Tak jsem zacala brat clostik.Spermio dopadlo ok,laparka taky.Ale to je z mych uspechu asi tak vse! 😢

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Dášo, před ms hrozně žeru, jsem taková nateklá a vážím víc 😠

Kami, já už jsem stará, je mi 34 😝

dasa.77
1. čer 2009

Mam takove spatne tuseni,ze bez pomoci v CARU to nepujde.Je mi z toho na nic.Jde na me pekna depka.
31 a skoro 34

prdecek
1. čer 2009

Dáši, mě taky dalo hodně úsilí ho přemluvit n a spermiogram a nakonec jsem byla dřív těhu. ale šel na něj, když už byl objednanej a byl OK. 🙂

Kamčo máš email 😉

dasa.77
1. čer 2009

Lenco,ja mam nekdy vetsi chute na jidlo,nekdy mi je naopak soufl,tak moc nejim.Ale vaha jde pred MS nahoru tak ci tak

samson
1. čer 2009

Zdravím holky

samson
1. čer 2009

Holky mám dotaz 😀 špinila jste některá po injekci agulitinu? ne MS, ale špinění

samson
1. čer 2009

já jsem měla začít brát closik - ale toto za MS nepovažuji

dasa.77
1. čer 2009

Prdecku,to jsi mela velike stesti.Predpokladam,ze je ti ale o dost mene nez me a urcite jste na tom nepracovali tak dlouho.

samson
1. čer 2009

dasa a co ti doporučovali v CARU?