Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

iknella
31. srp 2012

@maciatko248 počkám do nedele, no bude fuška to vydržať. 🙂 Ale zamestnám sa, asi vyriadim a operiem celý dom. 😀

maciatko248
31. srp 2012

@iknella 😀 😀 no ja sa priznam pri prvom tehu ked som rano nasla ducha na teste tak som poobede este raz skusila a bol tam proste som tomu cely den nemohla uverit 😀 😀 takze ta normalne chapem a ak mas tehu testou dost tak kludne aj kazdy den 😀 😀 😀 ved je to tak nadherne 😵

iknella
31. srp 2012

@maciatko248 mám ešte dva na víkend dosť 😀 Aj tak tomu neverííííííím 😝

maciatko248
31. srp 2012

@iknella no najvyssi cas zacat verit 😵 sny sa stavaju skutocnostou 😵 konecne pozitivne spravy dnesny piatok je dazdivy ale uplne uzasny 😵

iknella
31. srp 2012

@maciatko248 môj manžel o tom ešte nevie. Dnes zatepluje celý deň dom a ešte sa nezastavil. 🙂

kstablova
31. srp 2012

@petanevesta , @piefunko , @maciatko248 dobrý večer, děkuji za odpovědi, dnes ráno byl test ještě výraznější než včera večer, musím říct, že mě celý dopoledne pobolívalo pod bříškem, tak nevím ,jeslti si to nevsugerovávám 😀, ale v podstatě té ovulaci zatím moc nevěřím....navíc když to kontroloval i doktor...., spíš uvidím, co bude s Clostilkem. No nicméně kdyby ta ovu teď byla, tak jsme to radši s manželem pojistili 🙂)).

@iknella gratuluji 😉

iknella
1. zář 2012

@kstablova ďakujem! 🙂

piefunko
1. zář 2012

@iknella neluuuuus,zle si dala moj nick do spravy aja sa taketo veci tu dozvedam tera ako poslednaaa 😲 😲 😵 rano som sa zobudila dnes ze ta potvora ani nedala vediet ako dopadla u dr.urcite je tehu a nechce to povedat,ze idem to kuk a hen ho // jak vysite,oooooobrovska gratulka 😉 😵 😵 😵 popluj aj mna nech neladujem tie sojove kone nadarmo 😀 tesim sa na zajtrajsie kolajnice 😉

petanevesta
1. zář 2012

děvčata, neměla jste některá na podoru ovulace injekci Ovitrelle? jak dlouho se vám držela v těle? já mám 11. den po aplikaci slabší druhou čárku, i mi přijde, že mi od včerejška sílí - myslíte, že to je ještě tou injekcí???

iknella
1. zář 2012

@piefunko veľmi pekne ti ďakujem a pľujem 😀 na teba tehu vírus, aby si ma čo najskôr nasledovala. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jasne že som dala vedieť....veď nik iný to ani nevie len vy baby čo ste tu. 😉
Ráno som sa zobudila teplota stále 37, netestla som sa, až zajtra... 😝
Stále tomu neverím a krútim hlavou, že aká náhoda?????

piefunko
1. zář 2012

@iknella vidis,ja som ti to vravela 😉 aj kamoska tak otehu,nic nic a potom sex 4 dni pred ovu a ostala tehu... dufam zej aj na mna si sadne uz taka nahoda 🙂 dakujem za poplutie 😉

iknella
1. zář 2012

@piefunko my sme spolu neboli celé plodné obdobie a iba raz aj to už po ovu, len preto že chcel muž a ja som bola v podstate nahnevaná, že sme nič nestihli. 😎
Tak si vyber, keď sa snažíš a robíš všetko preto a ešte aj niekoľkokrát a nič....a teraz sme nič nestihli a na záver toto. Keby som sa viac hnevala tak sa nič nepodarí a ani sa to nikdy nedozviem. 🤐

kvietok1605
1. zář 2012

@iknella aj pri tebe sa potvrdilo, že ked to najmenej čakáš tak to príde .....gratulujem 🙂

iknella
1. zář 2012

@kvietok1605 ďakujem najviac na svete! 🙂

lucijeta
1. zář 2012

@petanevesta ovitrelle je prý obdoba pregnylu, ten jsem si píchla 21.8. a už 8 den o injekce jsem na těhu testu neměla ani ducha, takže to u tebe vidím nadějně 😉 ale jde o to kolik ti píchli jednotek mně 5000 ale někdo dostává i 10000 a taky každé tělo to odbourává jinak, uvádí se většinou že falešně pozitivní test může být 10 dní.
já zkusím testnout zítra, to budu 10DPO.

jinak vás holky všechny zdravím a přeju ať se všechny brzy těch // dočkáme 😉

@iknella gratulka 😵

petanevesta
1. zář 2012

@lucijeta děkuju, tenhle byl myslím těch 5000 jednotek, jestli si to dobře pamatuju z obalu - v návodu právě píšou o 10 dnech, že to může být v těle, tak to sice u mě vypadá nadějně, ale ještě se nechci radovat předčasně - každopádně měřím i BT a dneska poprvé jí mám nad 37 😵
tobě taky držím palečky s testováním 😉 dáme si zítra zprávu 😉

lucijeta
1. zář 2012

@petanevesta no tak to vypadá zajímavě 😉
já jsem právě schválně chtěla testovat dřív ať vidím jak to vyprchává a ono už tam rovnou nic nebylo 😅 ale kromě šílené únavy na sobě nic nepociťuju a to může být ze všech těch hormonů co do sebe cpu.. kolik si měla folíků? já jsem clostíkem stimulovala poprvé a jen 1 tabletu denně a byl tam jeden jediný, takže jen jedno želízko v ohni..

holky nevíte kolik je potřeba folíků aby šlo jít na IUI?

petanevesta
1. zář 2012

@lucijeta já měla teď taky jen jeden folík a přesně jako ty jsem testovala už týden po injekci, abych viděla, jak to vyprchává z těla, jenže ono to začalo včera jaksi sílit 😅 mám úplně strach, že se to zase vytratí, ale holky v diskuzi, kam chodím, už mi gratulujou až to nadšení na mě přenesly 😀
minule jsem po clostíku měla folíky dva a to jsem brala tři tablety denně - jenže bohužel nic z toho :-/

lucijeta
1. zář 2012

@petanevesta já si právě taky nedělám naděje, že by to vyšlo napoprvé, ale zklamaná budu i tak
mám PCO a spermio nám také nevyšlo nejlíp tak právě zvažujem to IUI než do sebe cpát clostík a marně se snažit doma

myslím, že pokud sílí tak není co řešit 😉 potichounku gratuluju 😵
a jinak nějaké příznaky na sobě pozoruješ? oproti minulejšku?

domi1988
1. zář 2012

@petanevesta ahoj testovala si kazdy den?

petanevesta
1. zář 2012

@domi1988 ahojky, jo testuju už od sedmého dne po injekci, každé ráno, abych viděla, jak to vyprachává, ale včera to začalo sílit, tak nevím 😀

petanevesta
1. zář 2012

@lucijeta no nic extrémního, akorát mě o něco víc bolí prsa, jenže to já mám i před menzeses a v týdnu se mi jednou pěkně zamotala hlava - taky jsem jakoby víc nafouklá, ačkoliv jsem jinak v hubnucím období, tak mám větší pupík 🙂

domi1988
1. zář 2012

@petanevesta to znie zaujimavo 😉 no ja sa pave rozhodujem, ci testovat a skumat to alebo sa na to vykaslat a proste pockat.. bojim sa ze budem sklamana..

kvietok1605
1. zář 2012

@petanevesta a máš rovnakú značku testov? mne sa stalo minulý cyklus že mi mamatest zachytil pregnyl ešte na 13 deň od injekcie

petanevesta
1. zář 2012

@kvietok1605 mám všechny mamatest 10 a právě minule se mi stalo, že jsem jeden den měla pocit, že sílí, ale pak to zase zesláblo a pak jsem to dostala, ale tentokrát je to fakt víc vidět, navíc to mám včera i dneska podobný ty čáry plus BT mám nad 37 a to jsem nikdy neměla 🙂

kvietok1605
1. zář 2012

prajem ti nech sa to podarí 🙂 kedy by ti mal prísť menzes?

mijadave
1. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉 prepacte, ze tak neskoro, no piekla som ryzovy nakyp, teraz sa mi pecie chlebik a uz mam zamiesene na rozky...
pekny dnik 😉

iknella
1. zář 2012

@mijadave joj ale by som si dala!!!! 😉

mijadave
1. zář 2012

@iknella tak dobehni, kym este je 😉

iknella
1. zář 2012

@mijadave no a kam mám bežať? 😉
Asi máš veľa stravníkov na také dobroty. 😝