Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
1. zář 2012

@iknella do Popradu 😉 a mam stravnikov doma okrem seba 3, no mm zje taketo veci este teple a mam susedov, ktori radi pridu, ked citia prijemnu vonu 😉

petanevesta
1. zář 2012

@kvietok1605 tak v úterý, ve středu, takže budu mít do té doby strach, aby fakt nepřišla a nebylo po všem :-/

kvietok1605
1. zář 2012

@petanevesta držím palce aby to vyšlo 🙂

iknella
1. zář 2012

@mijadave ani sa nečudujem. 😀

iknella
1. zář 2012

@petanevesta držím aj ja palce!!! 🙂

anait
1. zář 2012

ja by som hrozne rada chcela otehotnieť "náhodou", že na to nebudem ani myslieť, len neviem ako by som sa k niečomu takému dopracovala...tak dúfam, že sa dá otehotnieť aj v cykle, v ktorom to očakávam..

kvietok1605
1. zář 2012

ono je to ťažké nemyslieť na to keď máš presne určené ktorý DC brať lieky ktorý ísť na utz ktorý mať sex ..... poznám to ja teraz neberiem nič dala som si pauzu ani neviem ktorý DC som ale ja som to už potrebovala dovolenku v práci aj v snažení 🙂

iknella
1. zář 2012

@anait ja ti prajem aby sa ti to podarilo!
A pri prvom dieťati sa ti ako pošťastilo? 😉

mijadave
2. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem Vam krasnu nedelu, u nas sa chysta oslava, mala mala vcera 8.rokov, ani neviem ako to tak rychlo zbehlo, ved nedavno som s nou sla z porodnice 😲

iknella
2. zář 2012

ahojte baby. tak som sa tešila zbytočne a príliš skoro. dnes som si robila test a nič, vôbec nič. 😢
Teplota stále 37, 30DC a nič.

lucijeta
2. zář 2012

@iknella tak to mě mrzí ☹ a kolikátý jsi den cyklu? a nebereš nějaké léky, které by mohly držet BT nahoře?

já dnes testla a taky nic 😒 jsem 10DPO, myslím, že alespoň náznak by tam už byl.. BT mám 37,03 ale to je díky utrogestanu

lucijeta
2. zář 2012

@petanevesta jak to vypadá u tebe? 🙂

iknella
2. zář 2012

@lucijeta neberiem vôbec nič a dnes som 30DC. klasická liečba clostilbegyt, pregnyl a duphaston 2 cyklus.

petanevesta
2. zář 2012

@lucijeta u mě ti vypadá nadějně, čárka lehce sílí a je dobře vidět, tak teď jen, aby nedošla ms a budu nejšťastnější na světe 🙂 jak se dlouho snažíte? my už skoro rok a já právě měla za tu dobu ovulaci asi jen 4X a to ty poslední dvě díky clostíku, jinak bůhví, kdy bysme mohli počít :-/

lucijeta
2. zář 2012

@iknella a víš přesně kdy byla ovu, kolikátý DPO jsi?
duphaston je obdoba utrogestanu i provery, všechny obsahují progesteron, který zvyšuje BT 😒 já si díky tomu dřív mylně myslela, že ovuluju, ale BT se vždy zvýšila až po začátku užívání provery.. bez clostíku mi folíky nerostou, mám za sebou první cyklus s ním a bohužel asi ne poslední

lucijeta
2. zář 2012

@petanevesta my od vánoc, moje gyndr. se moc nechtěla zabývat mou obavou, že neovuluju, tak jsem se v červenci objednala přímo do CARu a tam dr. hned podle UTZ poznal, že mám polycystické vaječníky(folíků plno, ale žádný nedozrává) a krev to potvrdila. Dr. říkal, že bez pomoci bysme se mohli snažit roky..
Takže po 9.měs. mám za sebou první ovulku díky clostíku a pregnylu.

iknella
2. zář 2012

@lucijeta 30Dc a 15DPO.

lucijeta
2. zář 2012

@iknella 😔

petanevesta
2. zář 2012

@lucijeta tak to jsi udělala dobře, že jsi šla do Caru, tam vám určitě pomůžou....mě tam právě moje gyndařka odeslala nějak v dubnu, protože viděla, jak jsem zoufalá při cyklu 80 dní, bylo to šílený.....tam mi udělali nějaký testy, manžel dodal spermio - vše ok, takže mi nasadili clostík na podporu ovulace + minule pregnyl, tentokrát ovitrelle, což má stejný účinky na ten folík, že by měl prasknout
no uvidím, jak to dopadne, zatím to manželovi neříkám, i když je to těžký dělat mimikry - nechci, aby byl zklamanej, kdyby to nevyšlo

lucijeta
2. zář 2012

@petanevesta tak držím palce ať to dopadne 🙂 a můžeš manžovi oznamovat 😵
tak to je dobré vidět, že vám se povedlo už při druhé stimulce, ale když já jsem hrozně netrpělivá 😅 a navíc nám spermio vyšlo hůř, takže zvažuju IUI než se cpát clostíkem a doma se snažit "marně" no uvidíme..

petanevesta
2. zář 2012

@lucijeta já vím, je to těžký mít trpělivost a čekat - ale zkus to, než půjdete do IUI, na to je času dost...oni stejně ten clostík většinou nenechají víc jak tři cykly, pak se dává pauza, protože to v těle je a až zase za nějakou dobu se může brát

lucijeta
2. zář 2012

@petanevesta no právě proto, že je jeho užívání omezené tak to nechci promarnit, "doma" nám dr. dává šanci 5% 😔
IUI by šance znásobila a není to ještě takový zásah jako IVF

petanevesta
2. zář 2012

@lucijeta aha, tak to tě chápu, jestli vám dávají tak malou šanci doma, to bych pak do toho šla po hlavě....

lucijeta
2. zář 2012

@petanevesta 🙂 ještě zkusím v úterý testnout a když nic, tak do toho asi půjdem..

petanevesta
2. zář 2012

@lucijeta jasně zkus, třeba se dušík ještě ukáže 😉

kvietok1605
2. zář 2012

@iknella jáj to ma mrzí asi si zažila presne to čo ja minulý cyklus aj mne zachytil pregnyl mammatest ešte 3 dni pred MS

anait
2. zář 2012

@iknella 😔 dokelu, to ma mrzí... 😔

maciatko248
2. zář 2012

@iknella to mi je luto 😔

iknella
2. zář 2012

baby dik. ☹
nikdy sa netreba tešiť dopredu, testla som sa v deň MS a bol tam duch a dnes 30 DC nič, netestovala som sa dopredu práve pre takýto prípad. neviem teda prečo mi to mešká a prečo mám stále teplotu hore????

kvietok1605
2. zář 2012

@iknella mne sa to síce nestalo ale niekde som tu čítala že clostil spôsobuje meškanie MSmožno to je ten dôvod