Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
2. zář 2012

@kvietok1605 jj, ja tiež myslím, že kvôli nemu som mala cyklus o 3 dni dlhší ako zvyčajne...a bolesti jak hovaado...

Dnes zahájený druhý cyklus 🙂

kvietok1605
2. zář 2012

@anait mne nemeškala MS vôbec a bolesti mám stále strašné takže to nemám ako porovnať ... držím palce do ďalšieho cyklu 🙂

iknella
2. zář 2012

Tak posúdte: dnes o 15h.

kvietok1605
2. zář 2012

@iknella je tam

iknella
2. zář 2012

@kvietok1605 dnes už druhý takýto istý výsledok.
od piatku som použila iné testery.

kvietok1605
2. zář 2012

tak prečo si si myslela že nie si tehotná ? mala si aj negatívny test?

iknella
2. zář 2012

@kvietok1605 ráno bola o dosť slabšia neviem asi som z toho zblbnutá????Možno preto, že som čakala viac viditeľnú.

kvietok1605
2. zář 2012

@iknella tak už len čakať či príde MS alebo nie

saurer
2. zář 2012

ahojky holky, stalo se vám, že byste s clostilem neměly ovulaci? beru ho první cyklus a jsem z toho nějaká na nervy...vkládala jsem v něj veškerý svoje naděje a teď nevím, jestli zabírá. Nic mi není, žádné vedlejší účinky. Zatím jsem 12DC a jsem dost netrpělivá, jestli mi ovu konečně dojde. 4 měsíce jsem vůbec neměla cyklus

kvietok1605
2. zář 2012

a na folikulometriu nemáš ísť?

saurer
2. zář 2012

@kvietok1605 nemám, jen 21. na kolntrolní ultrazvuk

kvietok1605
2. zář 2012

ja chodím na 13DC na utz ako mi dorástli folikuli a koľko tabletiek clostilu denne berieš 1 či 2?

petanevesta
2. zář 2012

@saurer a kolik prášku denně bereš? mně se to stalo, když jsem brala 2 denně, tak jsem měla i přesto anovulační cyklus, ale 3 denně už pak zabrali...ale neboj, každá jsme jiná, někdo má i po jedné tabletě víc folíků a nepotřebuje vyšší dávky

anait
2. zář 2012

@saurer ano, moze sa to stat...ale ved kvoli tomu chodime na 13dc na folikulometriu...nechapem preco ty nie...

saurer
2. zář 2012

@petanevesta
@anait
zatím beru jenom jeden prášek...dělám si ovu testy, teď jsme na to koukali i s manželem, jako přijde nám, že sílí, ale mám obě čárky dost tlusté...na testech ostatních holek jsou zezačátku testované čárky sotva vidět a já je mám hned silné...no mám z toho strach :( snad to bude dobré...jak dlouho berete clostil vy? A už se vám zadařilo? jsem z toho nějaká špatná, omlouvám se, že vám zasahuji do diskuze mýma trablema :(

domi1988
2. zář 2012

@saurer mne najskor predpisala 2x1tbl clostilu nezabralo... zvysila davku na 3 tbl a mala som kraaaasny folikul pani doktorka bola stastna so mnou 😀 pichla pregnyl a teray cakame ci sa zadarilo.. nezufaj pojde to...

isabellaa
2. zář 2012

@saurer diskusia je tu pre vsetkych, niekto pride skor, niekto sa pripoji neskor 😉 Vobec nezasahuujes, urcite aj baby budu so mnou suhlasit.
Ja som tiez brala najprv jednu tbl, potom som presla na 2 denne, lebo s jednou som ovu nemala.
Vhodnejsie by bolo, keby si chodila aj okolo 12-14dc ci folik rastie, ale pravdupovediac, ja som takto chodila aj 3krat do mesiaca a bola som z toho vseliaka, ak nenarastol....
Ak mas ovu testy pozitivne a potom na kontrolnom ti povie, ze ovu prebehla nie je co riesit 😉
Vela stastia.

domi1988
2. zář 2012

@saurer a ty akoze nechodis na folikulometriu?

saurer
2. zář 2012

moc děkuju holky, jste zlaté! nevím, proč mi doktor nic o té folikulometrii neřekl. Vlastně jsem zjistila až tady na koníkovi, že se něco takového, jako je růst folíků, sleduje. Doktor mi jen řekl, že budu chodit každý měsíc na kontrolní ultrazvuk, abych neměla cysty. možná to má naplánované, pokud se tento měsíc nezdaří, nevím. Každopádně, až tam půjdu, tak mu řeknu, že chci, aby mi ty folíky zjistil. U mě totiž vůbec bude úspěch, pokud mi přijde MS 😒

maciatko248
2. zář 2012

@saurer ahojky Vitaj 😉 ja som prvy cyklus s clostikom vobec nebola na ziadnom utz- folikulometrii (prvy som brala 1 tabletku) takze mozes byt uplne v pohode (a to mi nekontroloval vobec ziadne cysty)
druhy cyklus som brala 2 tabletky a to ma objednal na 10 dc - ale ja som sla az 11 dc (potom povedal ze je to lepsie 11dc ako 10 dc) a hned mi povedal ze na 12 -13 dc bude ovulka 😉

Prvy cyklus sa vacsinou dava 1 tabletka aby sa zistilo ci zena dobre reaguje na clostik ( myslim ci neodpadava, nema bolesti, a ine priznaky) aby doktor mohol nasad popripade inu liecbu aaspon tak m to tvrdil moj doktor 🙂

maciatko248
2. zář 2012

@iknella ja tam ducha vidim 😅 len je divne ze rano nic nevidis mozno to chce pockat este 2 dni 😉

saurer
2. zář 2012

@maciatko248 tak to jsou docela dobré zprávy...žádné vedlejší příznaky jsem zatím neměla, ani jsem nevěděla, že jsem ho jedla...jen mi teď začíná sem tam píchat v podbřišku, tak tajně doufám, že to přeci jen bude ovulka...jako nefandím si, že bych první měsíc otěhotněla, ale jsem ráda, že už jsem s tím konečně začala něco dělat...jen doufám,že mi to nějak pomůže 😒

maciatko248
2. zář 2012

@saurer a meras si teplotu? ak ano tak sem hod graf 😉

saurer
2. zář 2012

@maciatko248 neměřím 🙂 na to nemám 🙂 já tak maximáně zvládám testy 🙂 ale tři dny se snažím sledovat čípek...z toho teda zatím moc moudrá nejsem

maciatko248
2. zář 2012

@saurer 😀 no ja som cipek merala len 1 cyklus a hned som ten cyklus aj otehotnela a teraz ho vzdy len skusim pred neocakavanou mrchou 😀 inak ja meram teplotu ale teraz mi dr povedal ze uz nemusim merat ked som pod jeho kontrolou a ako dlho sa snazite?

saurer
2. zář 2012

@maciatko248 no tak snad mi to taky sledování taky brzy přinese štěstí 🙂
já jsem přestala s HA v březnu, ale od dubna už jsem MS vůbec neměla, doktor říkal, ať čekám, že se to srovná, ale nesrovnalo... před 14 dny mi z krve zjistil zvýšený testosteron, vyvolal MS a hne nasadil clostil...takže se snažíme jakoby od dubna, ale zbytečně...takže teď můj první pravý cyklus asi teda, doufám 🙂

lucijeta
2. zář 2012

@iknella sice slabá ale je tam, tak že by přece jen 😵

@saurer tak to ti tvého dr. závidím, já vysadila v prosinci a clostík a snad i první ovu jsem měla až teď v srpnu a to jen díky CARu, pokud cítíš píchání v podbřišku tak je to dobré znamení 😉

saurer
2. zář 2012

@lucijeta no já jsem za ním byla v červnu a červenci, tak už mi to v srpnu nasadil 🙂 ale jako není špatný, proto si myslím, že si tu folikulometrii schovává jako další trumf, kdyby mi to teď nepomohlo 🙂 a už se u vás zadařilo?

kvietok1605
2. zář 2012

@lucijeta ako to prebieha v CAR? aké vyšetrenia ti tam robili a aké lieky ti dávali?

lucijeta
2. zář 2012

@saurer to je možný 🙂 dnes test negativní, ale jsem teprve 10DPO, ale moc nevěřím že se to změní.. u nás je problém i ve spermiu tak to bude asi na dýl.. 😒