• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@saurer myslím, že áno. :slight_smile:
URČITE!!!!! :grinning:
4. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknella no tiše ti závidím :slight_smile: už ses zbavila toho nekonečného čekání :unamused: teď už se bude čekat veseleji, než miminko vykoukne ven :slight_smile: jak dlouho jste se snažili s clostilem?
4. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer 2 cyklus. Prvý som si dala záležať na všetkom a druhý som neriešila tak v hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak sa snažíme viac ako 2 roky a tie neboli vôbec jednoduché. Ale to každá z nás čo sme tu má svoje a čo všetko si prežijeme, kým sa podarí. Boli to aj veľké sklamania a bolesť.
Každej z vás prajem mimino v náručí!!!!!
4. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iknella no panečku..já jsem teď první cyklus s clostilem, jinak pátý celkem a už se nemůžu dočkat...tak to musely být horzný dva roky...tak o to víc gratuluji!!! to je hodně vyčekané mimčo!!!
4. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iknella gratulujem už hádam môžem :slight_smile: neobjednávala si náhodou na ďalší cyklus fytosoju?
4. zář 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvietok1605 presne tak: sóju, bromelain a aj alchemilkový sirup. Tak mám zásoby. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ak by niektorá chcela??? :wink: :wink: :wink: :wink:
4. zář 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no veru už to nepotrebuješ :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvietok1605 teším sa to áno, ale aj tak si počkám na dokiho v piatok. Po takom čase...ja už neverím. :dizzy_face: Ide to pomaličky z tých testov ale zlepšuje sa to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknella rozumiem prečo si opatrná mňa to tiež už štve to čakanie s nejasným výsledkom tento mesiac ani s niečím nepočítam lebo som nebrala clostil
4. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknella raz to muselo prist :wink:

a my dalsie si este musime pockat...
4. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknella krása :dizzy_face: tak kéž by už šla fazolka v pátek na UTZ hezky vidět, ať můžeš být klidnější :wink:

holky já měla včera celý dopo děsný křeče v podbřišku, odešla jsem kvůli tomu i z práce a v noci dorazila ms :angry: takže první clostíkový cyklus nic a navíc jen 25denní, mrcha měla dorazit v pátek a na čtvrtek jsem byla objednaná na krev, tak už jsem to zrušila :unamused: a půjdu si jen pro recept na další clostík..

zkrátil se vám někomu touhle léčbou taky cyklus??
4. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta já ještě zatím nevím, jsem jen 14DC, ale už jsem to někde četla, že někdy zkracuje cyklus až moc
4. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer já byla včera teprve 11DPO :unamused: 14-23DC jsem brala utrogestan, tak možná to bylo i jeho vysazením..
ale dál jsem brala estrimax na růst sliznice(až do výsledku krve jsem měla brát), dr. říkal že dokud ho nevysadím tak ms nedorazí.. a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už jsem ho teda vysadila..
4. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta ty brďo, ty seš hotová lékárna :grinning: já mám jen ten clostil :grinning:
4. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer :grinning: njn, nejen že mi nerostou folíky, ale ani sliznice a bez progesteronu (utrogestan) mi nechodí ms, takže tak :pensive:
buď ráda :wink:
4. zář 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no to já ještě nevím, na čem jsem :grinning: třeba to mám taky tak...já na průběžnou kontrolu chodit nemám, až jestli to nedostanu nebo dostanu, tak 30DC mám řpijít na ultrazvuk nebo pro další recept :grinning:
4. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer ti dr. jsou fakt nezodpovědní, i v příbaláku je, že při užívání máš být pod dohledem a to že si tě nepozval v půlce cyklu na UTZ.. to mi pak postrádá smysl, když ti stejně neřekne jestli bude ovu a kdy :unamused:
4. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no právě...a ovu testy mi přijdou zkreslený...no půjdu tam 21. září a tu folikulometrii si prostě vynutím
4. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknella a je to tam!! šak my sme to vedeliiiii
4. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saurer taky nejsem příznivcem ovu testů, škoda že neměříš BT, z té jde ovu krásně vyčíst, teda pokud nějaká je :slight_smile: ale fakt je možné, že teprve bude pokud ti teď / slábne
od nejzřetelnějších // by měla být za 24-48h
4. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jedna baba tu na fóre brala prvý cyklus clostil a mala ho ešte kratší ako normálne a to aj normálne mala krátky ca 26 dní ... @activia dobre hovorím? :slight_smile: poď za nami, kdeže si :sunglasses: Ja som zase mala o 3 dni dlhší...
4. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta no asi zase neslábne...ta čárka se pak ještě dobarvila...je to dost tlustý, ale ne jak ta kontrolní...možná je to o kapínek tlustší než včera...tak uvidím...klidně budu testovat až do MS....to je jedno...a příští měsíc si u dr. dupnu
4. zář 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait kdyby mě tak nevyděsily ty křeče(někalikanásobné než normálka před ms a navíc jsem ji ještě nečekala) tak by mi to ani nevadilo, aspoň když už to nevyšlo, tak už je tu další cyklus a naděje :slight_smile:
4. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta viem, o čom hovoríš...mne bolo asi tak 7 dní pred príchodom ms bohovsky zle...kŕče, prsia, nevoľnosť...otrasné...a presne, že už som chcela nech je to preč a môžeme ísť odznova...a menštruácia bola desivá...3 dni otrasné bolesti... no ale čo už...
4. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer koľký si DC? skús začať merať ešte...
4. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait 14DC, není to pozdě?
4. zář 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer lepšie neskoro ako nič ... ak berieš clostil a prasknú ti vajíčka samé, tak dnes zajtra by zrejme mala byť ovulácia...ale môže aj neskôr...začni ráno merať a hotovo
4. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dm1 rozumiem tomu...je to na porazenie, že človek od toho toľko očakáva a prinesie to niečo úplne iné a nevyše desivé...držím palce, nech to nie je nič vážne...čo myslím, že ani nebude, skôr je to také postrašenie...
4. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait když já nemám ten teploměr :frowning2: jen obyčejný lékařský
4. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer já myslím, že klidně ještě může být, já ji měla už 14DC jen díky injekci pregnylu jinak taky kdoví kdy a jestli vůbec by byla

@anait no je to mazec, co si my ženské musíme zažít..
4. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek