Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

iknella
4. zář 2012

@saurer myslím, že áno. 🙂
URČITE!!!!! 😀

saurer
4. zář 2012

@iknella no tiše ti závidím 🙂 už ses zbavila toho nekonečného čekání 😒 teď už se bude čekat veseleji, než miminko vykoukne ven 🙂 jak dlouho jste se snažili s clostilem?

iknella
4. zář 2012

@saurer 2 cyklus. Prvý som si dala záležať na všetkom a druhý som neriešila tak v hlave 😝
Inak sa snažíme viac ako 2 roky a tie neboli vôbec jednoduché. Ale to každá z nás čo sme tu má svoje a čo všetko si prežijeme, kým sa podarí. Boli to aj veľké sklamania a bolesť.
Každej z vás prajem mimino v náručí!!!!!

saurer
4. zář 2012

@iknella no panečku..já jsem teď první cyklus s clostilem, jinak pátý celkem a už se nemůžu dočkat...tak to musely být horzný dva roky...tak o to víc gratuluji!!! to je hodně vyčekané mimčo!!!

kvietok1605
4. zář 2012

@iknella gratulujem už hádam môžem 🙂 neobjednávala si náhodou na ďalší cyklus fytosoju?

iknella
4. zář 2012

@kvietok1605 presne tak: sóju, bromelain a aj alchemilkový sirup. Tak mám zásoby. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ak by niektorá chcela??? 😉 😉 😉 😉

kvietok1605
4. zář 2012

no veru už to nepotrebuješ 🙂

iknella
4. zář 2012

@kvietok1605 teším sa to áno, ale aj tak si počkám na dokiho v piatok. Po takom čase...ja už neverím. 😵 Ide to pomaličky z tých testov ale zlepšuje sa to. 😝

kvietok1605
4. zář 2012

@iknella rozumiem prečo si opatrná mňa to tiež už štve to čakanie s nejasným výsledkom tento mesiac ani s niečím nepočítam lebo som nebrala clostil

isabellaa
4. zář 2012

@iknella raz to muselo prist 😉

a my dalsie si este musime pockat...

lucijeta
4. zář 2012

@iknella krása 😵 tak kéž by už šla fazolka v pátek na UTZ hezky vidět, ať můžeš být klidnější 😉

holky já měla včera celý dopo děsný křeče v podbřišku, odešla jsem kvůli tomu i z práce a v noci dorazila ms 😠 takže první clostíkový cyklus nic a navíc jen 25denní, mrcha měla dorazit v pátek a na čtvrtek jsem byla objednaná na krev, tak už jsem to zrušila 😒 a půjdu si jen pro recept na další clostík..

zkrátil se vám někomu touhle léčbou taky cyklus??

saurer
4. zář 2012

@lucijeta já ještě zatím nevím, jsem jen 14DC, ale už jsem to někde četla, že někdy zkracuje cyklus až moc

lucijeta
4. zář 2012

@saurer já byla včera teprve 11DPO 😒 14-23DC jsem brala utrogestan, tak možná to bylo i jeho vysazením..
ale dál jsem brala estrimax na růst sliznice(až do výsledku krve jsem měla brát), dr. říkal že dokud ho nevysadím tak ms nedorazí.. a prd 😝 tak už jsem ho teda vysadila..

saurer
4. zář 2012

@lucijeta ty brďo, ty seš hotová lékárna 😀 já mám jen ten clostil 😀

lucijeta
4. zář 2012

@saurer 😀 njn, nejen že mi nerostou folíky, ale ani sliznice a bez progesteronu (utrogestan) mi nechodí ms, takže tak 😔
buď ráda 😉

saurer
4. zář 2012

@lucijeta no to já ještě nevím, na čem jsem 😀 třeba to mám taky tak...já na průběžnou kontrolu chodit nemám, až jestli to nedostanu nebo dostanu, tak 30DC mám řpijít na ultrazvuk nebo pro další recept 😀

lucijeta
4. zář 2012

@saurer ti dr. jsou fakt nezodpovědní, i v příbaláku je, že při užívání máš být pod dohledem a to že si tě nepozval v půlce cyklu na UTZ.. to mi pak postrádá smysl, když ti stejně neřekne jestli bude ovu a kdy 😒

saurer
4. zář 2012

@lucijeta no právě...a ovu testy mi přijdou zkreslený...no půjdu tam 21. září a tu folikulometrii si prostě vynutím

anait
4. zář 2012

@iknella a je to tam!! šak my sme to vedeliiiii

lucijeta
4. zář 2012

@saurer taky nejsem příznivcem ovu testů, škoda že neměříš BT, z té jde ovu krásně vyčíst, teda pokud nějaká je 🙂 ale fakt je možné, že teprve bude pokud ti teď / slábne
od nejzřetelnějších // by měla být za 24-48h

anait
4. zář 2012

@lucijeta jedna baba tu na fóre brala prvý cyklus clostil a mala ho ešte kratší ako normálne a to aj normálne mala krátky ca 26 dní ... @activia dobre hovorím? 🙂 poď za nami, kdeže si 😎 Ja som zase mala o 3 dni dlhší...

saurer
4. zář 2012

@lucijeta no asi zase neslábne...ta čárka se pak ještě dobarvila...je to dost tlustý, ale ne jak ta kontrolní...možná je to o kapínek tlustší než včera...tak uvidím...klidně budu testovat až do MS....to je jedno...a příští měsíc si u dr. dupnu

lucijeta
4. zář 2012

@anait kdyby mě tak nevyděsily ty křeče(někalikanásobné než normálka před ms a navíc jsem ji ještě nečekala) tak by mi to ani nevadilo, aspoň když už to nevyšlo, tak už je tu další cyklus a naděje 🙂

anait
4. zář 2012

@lucijeta viem, o čom hovoríš...mne bolo asi tak 7 dní pred príchodom ms bohovsky zle...kŕče, prsia, nevoľnosť...otrasné...a presne, že už som chcela nech je to preč a môžeme ísť odznova...a menštruácia bola desivá...3 dni otrasné bolesti... no ale čo už...

anait
4. zář 2012

@saurer koľký si DC? skús začať merať ešte...

saurer
4. zář 2012

@anait 14DC, není to pozdě?

anait
4. zář 2012

@saurer lepšie neskoro ako nič ... ak berieš clostil a prasknú ti vajíčka samé, tak dnes zajtra by zrejme mala byť ovulácia...ale môže aj neskôr...začni ráno merať a hotovo

anait
4. zář 2012

@dm1 rozumiem tomu...je to na porazenie, že človek od toho toľko očakáva a prinesie to niečo úplne iné a nevyše desivé...držím palce, nech to nie je nič vážne...čo myslím, že ani nebude, skôr je to také postrašenie...

saurer
4. zář 2012

@anait když já nemám ten teploměr ☹ jen obyčejný lékařský

lucijeta
4. zář 2012

@saurer já myslím, že klidně ještě může být, já ji měla už 14DC jen díky injekci pregnylu jinak taky kdoví kdy a jestli vůbec by byla

@anait no je to mazec, co si my ženské musíme zažít..