• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ahojte kocky, ja som dnes absolvovala zubara a bola som pozriet v praci a tak tabulka je tu neskor :wink: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidDhiLVY5QjZrYWtTLV96a19tLV9YU0E#gid=98
pekny dnik :wink:
6. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko děkuju :slight_smile: budu se snažit :slight_smile: dneska jsem měla úplně stejnou teplotu jako včera odpoledne :grinning: tak snad to bude u mě fungovat :slight_smile:
6. zář 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer poobede ti je nanic merat, to nema vyznam, nema to vypovednu hodnitu, bazalka je bazalka pre to ze je to teplota tela "pocas" spanku - preto sa meria ihned po zobudeni, ziadne vylihovanie, cikanie ci pitie predtym, nic, pekne otvoris oci, chytis teplomer (mala by si ho mat v dosahu, najlepsie nocny stolik) a sup s nim dnu :wink: ja som merala poobede dole a mala som 37,6 a rano 36,6 cize to je uuuuuplne irelevantne :grinning:
6. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ahojky, ještě poprosím opravit ty měsíce snažení - nebylo to 10, ale 11 díky :wink:
6. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko jojo, jen jsem to zkoušela :slight_smile: ráno jsem měla taky 36,6 :slight_smile: ovu testy mi už slábnou, ale nepřijde mi, že by byl nějaký pozitivní...ale čípek mám teď měkký ahodně nahoře...jestli je otevřený ještě nepoznám...tak teď se budu snažit pravidelně měřit a snad z thoo něco zjistím...když nic, tak si 21. 9. na kontrolním ultrazvuku vynutím tu folikulometrii a budu zase o chlup chytřejší :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer jasne, no ked je hore a je makky, treba sexikovat a poistit to, testy ti nemusia zachytit vrchol hladiny hormonu, ale krcok sa dviha pred ovu a cez ovu takze sup sup :wink:
6. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko snažíme se obden, včera večer jsem chudáka manžela doslova znásilnila, ale chápe to :slight_smile: mám ho nahoře už asi tak čtvrtý den a přijde mi, že by mohl být otevřený...ale ty testy...fakt nevím :angry:
6. zář 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer hm, testy su neni pozitivne, ani jeden :zipper_mouth: ale kludne si nemusela chytit vrchol, ako som uz vravela, no nic, len istit, nic ine nam neostava :sweat_smile:
6. zář 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no jo, musíme zkoušet :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ještě jsem se dočetla, že ovu test se má dělat mezi 1O. a 20. hodinou a moč se má nechat 5 minut odstát, že ráno je v ní málo hormonu LH...a já to mám z ranní moči...tak možná jsem ji měla :slight_smile:
6. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer no hej najlepsie je poobede (vzdy v rovnaku hodinu) napr o druhej ale nesmie sa 2 hodky predtym pit, lebo to riedi moc... a niektore baby robia ze o 10tej a o 15tej napr.... no kazdopadne skusime sa zatial spoliehat na krcok a hlienik, ten mas aky?
6. zář 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko už mi jde ze všeho hlava úplně kolem :slight_smile: hlen jsem měla právě ten 14DC hodně vodový...ne jako bílek, ale prostě hodně vodový...teď spíš málo rychle zasychajícího...ale na čípku mám trochu bílého hlenu...čípek je teda měkký, vysoko a přijde mi, že je otevřený...ale nejsem si jistá
6. zář 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer ja to vidim na 14dc, ze najskor ovu bola :wink:
6. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabellaa pevně v to doufám, díky :slight_smile:
6. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak ja zajtra idem k dokimu, držte palce, nech ma poteší. :slight_smile:
6. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky můžu se zeptat jestli se vam nektere stalo, že jste brali Clomifen v jednom cyklu, kdy byla ovu 18 den..a v druhem cyklu clomifen vůbec nezabral?jsem dnes 17DC a na uzv porad neni zadnej dominantni folikul. diky moc
6. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak doki zatiaľ nič nevidel, zobral krv a v utorok budem vedieť viac. :unamused:
7. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ahojky hlasim ze jsem 2.DC a posledni byl 33DC jinak muzu rict ze to mam tak silne a tak bolestive ze jsem nemohla ani do prace nevite cim to je??
7. zář 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim vas.. dnes som 12. den po pregnyle, vcera vecer slabulinke krvacanie.. neviete co to moze byt? zeby sa valila mrcha? :unamused:
7. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 moja, to ma velmi mrzi.... drzim pasticky do dalsieho cyklu... a cim to je, ze mas take silne, to fakt netusim... skus sa opytat dr...
7. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 no je to mozne, ze Ti pride ms skor :frowning2: ale tehu mozes este byt, niekedy aj tehulky spinia namiesto ms :wink:
7. zář 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no nejak s tou mrchou zacinam pocitat :frowning2: len to ma stve ze vlastne je to skoro o tyzden skorej.. blbe nie?
7. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 ked si 12 den po pregnyle a pises, ze pride o tyzdne skor, aku mavas lutelanu fazu, za kolko dni od ovulky vlasne dostanes ms? bezne byva tato faza 12-16 dni
7. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ja mam zteeraz ovulku snad po roku.. teda pred necelym rokom sme sa zacali snazit a zistilo sa ze nemam ovulu teraz mi konecne nasadili clostil prvy mesiac nic a teraz som mala 22mm vajko tak mi pichli pregnyl..
7. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domi1988 po pregnyle nastava ovulacia do 48 hodin, takze to moze byt kludne aj oneskorene uhniezdovanie... drzim pasticky, nech tomu tak je :wink:
7. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave dakujem.. no mne pichli pregnyl v pondelok a podla bolesti brucha usudyujem ze ovu bola v utorok vecer.. no uvidime, ale skor ratam s tou mrchou hnusnou...
7. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 tak uvidime, teplotu nemerias?
7. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave nemeriam akurat dnes a vcera som odmerala ani neviem preco a bola 36,9
7. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domi1988 ked ju mas tak vysoke, ms este nedojde, ked Ti klesne, potom zvycajne dorazi ms :wink:
7. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek