• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
samson....ahoj
ja jsem nikdy nedostala zadnou injekci na vyvolani MS.Takze v tomhle ti neporadim.Ale co vim jiste,dokud jen spinis,tak clostik neber.Prvni den MS se pocita,az zacnes normalne krvacet.
1. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sono já už ti na něj i odpověděla.. :grinning: dáávno
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson.....???? ja do CARU nechodim.Psala jsem,ze si myslim,ze prirozene se mi nepodari nikdy otehotnet.Takze to vidim blede,ze to nepujde bez IUI nebo IVF.Ale jak uz jsem psala,muj je tvrdohlavy a rekl,ze tam ho nikdo nedostane! Takze ja budu nejspise bez deti :cry:
1. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo tak to už by mohl mít rozum :grinning: A mluvíte otom aspon? tomu mému bude letos 33 a mě bude 30 let.
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takhle kdyby jste šly spole oba na konzultaci do caru - nic by neodevzdával jen by slyšel i názor doktora, třeba by na něj dal :wink:
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,za chvili budu muset jit.
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když se mu moc nechce k doktorům a odevzdávat smerma - tak si zamluvit hotel blízko CAR - do 1h donést výtvor do CARU - a nebude to pro něj tak ponižující - takhle by se snad IVF či IUI dalo zvládnout
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson,to je sice hezke,ale nepujde.Proste NE!
kamco...rozum ma ,jak naco.Kdyby byla chyba u nej,asi by se tak nesprajcoval,ale takhle si vyskakuje
1. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky obratme list.Mam uz tak dost velkou depku,do prace se mi nechce,rikala jsem si,ze uz bulet nebudu,ale ted jsem to nejak nezvladla.Takze odchazim,at vypadam v praci aspon trochu jako clovek.
1. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa tak se drž :pensive: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi prece jenom zacnu skrabat ty brambory :frowning2:
1. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dašo u nás je taky asi chyba ve mě..kdoví protože spermio máme celkem ok..

A ten tvůj si dovede představit život bez dětí? :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok nebudu do toho rejpat..drž se brouku..třeba snad povolí časem
1. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco..jestli si dokaze predstavit zivot bez deti? to teda nevim.Taky by je chtel,ale ne za cenu CARU asi.

samson........mas nadhernou fotku mimiska v albumu.Takovou jsem jeste nevidela.Hned mi ten maly clovicek zlepsil naladu.

Tak se mejte,ja fakt musim.Budu tu vecer po 9.

cauky
1. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa díky - příjde mi taková fotečka hodně optimistická :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dášo ahoj..a hlavu vzhůru :grinning:

samsone sem se taky hned koukla..a chvilku četla o tobě..Se ti snažily a snaží docela rychle pomoci..Semnou doktor tak nějak jak s medem..pomalu až mě to .... :angry:
1. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hOLKY úplně odskočim..ta Bteplotka se má měřit ve stejnou hodinu? :confused:
1. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět z obídka :wink: Kamčo, teplota se musí měřit vždy ve stejnou dobu a min. po 4 hodinách spánku. A nesmíš třeba jít na WC a pak teprve měřit, musíš být vždy v klidu :wink:
1. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.

Jéé Leni, máš novou fotečku, sluší ti to tam :wink:

Já vás vůbec nestíhám, resp. nestíhám skoro vůbec koně, v práci nás hlídaj, takže musím být opatrná.

Jinak držte pěstičky, ve středu jdu na IUI, dneska mi manža píchne pregnyl, tak jsem zvědavá jak mu to půjde, už se těší :wink: já ale o něco míň :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co si měla dobrého?

Ty jo ve stejnou hodinu nooo to bude teda problém :grinning:
1. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miluško, zrovna jsem si říkala, že ti písnu do IP, jak se máš a ty jsi mě předběhla. Tak ve středu IUI - budu na tebe moc myslet a budu držet palečky i dneska, aby tě manža správně opíchal :grinning:
Díky za pochvalu fotečky, jsem to změnila, když teď vypadám trochu jinak :wink:

Kamčo, měla jsem šunkofleky, no ale nebyly nic moc, to víš, v fabrické jídelně to není jako doma.
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak když je hlad sní se všecko vid..ale zas aspon vim co vařit další den..budou zapečený těstoviny.

Lenčo má smysl měřit BZ i u nepravidelné mršky?
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Leni, telepatie :grinning:

My si dali s manžou obýdek, když jsme dojeli z Práglu, a byl dobrej.... kuřecí se 2 druhy sýrů ve smetanové omáčce s kroketama... :dizzy_face:

Kkamco, jj, mělo by se měřit vždy ve stejnou dobu :wink:
1. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško, to jste si teda ňamičku, si budu muset doma něco uvařit a spravit si chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kamčo, měř i když nemáš pravidelnou mršku, z teplot se dá hodně vysledovat :wink:
1. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, určitě.... lépe tak vypozoruješ své tělo. Kamarádka má taky mega cykly a měří :wink:
1. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda teď koukám, že píšu jak tatar a vypadávají mi slova - mělo tam být že jsi teda DALI. No ještěže už jdu za 15 minut domů :grinning:

Miluško ty jsi doma nebo v práci?
1. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, makám... šla jsem na chvíli do práce, páč máme dneska dlouhou a původně jsme měla naplánováno na ČT a PÁ dovču, ale bohužel z toho sešlo, tak jsem to tu chtěla pofackovat... páč ta práce se sama neudělá, mrška jedna líná :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mě ta práce taky sama nějak nejde, furt abych jí pomáhala :sweat_smile:
Ale dneska na to prdím a jedu domů, jsem nějaká mimo a už to vidím, že přijdu a padnu na gauč :grinning:
1. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočku, jdu, kouknu za vámi zase z domova.
Paaaaa a ať vám to v práci rychle utíká :wink:
1. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ahojky a příjemnou cestu dom
1. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek