Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
1. čer 2009

samson....ahoj
ja jsem nikdy nedostala zadnou injekci na vyvolani MS.Takze v tomhle ti neporadim.Ale co vim jiste,dokud jen spinis,tak clostik neber.Prvni den MS se pocita,az zacnes normalne krvacet.

kkamca
1. čer 2009

Sono já už ti na něj i odpověděla.. 😀 dáávno

dasa.77
1. čer 2009

samson.....???? ja do CARU nechodim.Psala jsem,ze si myslim,ze prirozene se mi nepodari nikdy otehotnet.Takze to vidim blede,ze to nepujde bez IUI nebo IVF.Ale jak uz jsem psala,muj je tvrdohlavy a rekl,ze tam ho nikdo nedostane! Takze ja budu nejspise bez deti 😢

kkamca
1. čer 2009

Dášo tak to už by mohl mít rozum 😀 A mluvíte otom aspon? tomu mému bude letos 33 a mě bude 30 let.

samson
1. čer 2009

a co takhle kdyby jste šly spole oba na konzultaci do caru - nic by neodevzdával jen by slyšel i názor doktora, třeba by na něj dal 😉

dasa.77
1. čer 2009

holky,za chvili budu muset jit.

samson
1. čer 2009

a když se mu moc nechce k doktorům a odevzdávat smerma - tak si zamluvit hotel blízko CAR - do 1h donést výtvor do CARU - a nebude to pro něj tak ponižující - takhle by se snad IVF či IUI dalo zvládnout

dasa.77
1. čer 2009

samson,to je sice hezke,ale nepujde.Proste NE!
kamco...rozum ma ,jak naco.Kdyby byla chyba u nej,asi by se tak nesprajcoval,ale takhle si vyskakuje

dasa.77
1. čer 2009

holky obratme list.Mam uz tak dost velkou depku,do prace se mi nechce,rikala jsem si,ze uz bulet nebudu,ale ted jsem to nejak nezvladla.Takze odchazim,at vypadam v praci aspon trochu jako clovek.

samson
1. čer 2009

dasa tak se drž 😔 😵

dasa.77
1. čer 2009

asi prece jenom zacnu skrabat ty brambory ☹

kkamca
1. čer 2009

Dašo u nás je taky asi chyba ve mě..kdoví protože spermio máme celkem ok..

A ten tvůj si dovede představit život bez dětí? 🙄

kkamca
1. čer 2009

ok nebudu do toho rejpat..drž se brouku..třeba snad povolí časem

dasa.77
1. čer 2009

kamco..jestli si dokaze predstavit zivot bez deti? to teda nevim.Taky by je chtel,ale ne za cenu CARU asi.

samson........mas nadhernou fotku mimiska v albumu.Takovou jsem jeste nevidela.Hned mi ten maly clovicek zlepsil naladu.

Tak se mejte,ja fakt musim.Budu tu vecer po 9.

cauky

samson
1. čer 2009

dasa díky - příjde mi taková fotečka hodně optimistická 🙂

kkamca
1. čer 2009

dášo ahoj..a hlavu vzhůru 😀

samsone sem se taky hned koukla..a chvilku četla o tobě..Se ti snažily a snaží docela rychle pomoci..Semnou doktor tak nějak jak s medem..pomalu až mě to .... 😠

kkamca
1. čer 2009

hOLKY úplně odskočim..ta Bteplotka se má měřit ve stejnou hodinu? 😕

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Tak jsem zpět z obídka 😉 Kamčo, teplota se musí měřit vždy ve stejnou dobu a min. po 4 hodinách spánku. A nesmíš třeba jít na WC a pak teprve měřit, musíš být vždy v klidu 😉

miluse
1. čer 2009

ahojky holky.

Jéé Leni, máš novou fotečku, sluší ti to tam 😉

Já vás vůbec nestíhám, resp. nestíhám skoro vůbec koně, v práci nás hlídaj, takže musím být opatrná.

Jinak držte pěstičky, ve středu jdu na IUI, dneska mi manža píchne pregnyl, tak jsem zvědavá jak mu to půjde, už se těší 😉 já ale o něco míň 😅

kkamca
1. čer 2009

Leni a co si měla dobrého?

Ty jo ve stejnou hodinu nooo to bude teda problém 😀

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Ahoj Miluško, zrovna jsem si říkala, že ti písnu do IP, jak se máš a ty jsi mě předběhla. Tak ve středu IUI - budu na tebe moc myslet a budu držet palečky i dneska, aby tě manža správně opíchal 😀
Díky za pochvalu fotečky, jsem to změnila, když teď vypadám trochu jinak 😉

Kamčo, měla jsem šunkofleky, no ale nebyly nic moc, to víš, v fabrické jídelně to není jako doma.

kkamca
1. čer 2009

Leni tak když je hlad sní se všecko vid..ale zas aspon vim co vařit další den..budou zapečený těstoviny.

Lenčo má smysl měřit BZ i u nepravidelné mršky?

miluse
1. čer 2009

No vidíš Leni, telepatie 😀

My si dali s manžou obýdek, když jsme dojeli z Práglu, a byl dobrej.... kuřecí se 2 druhy sýrů ve smetanové omáčce s kroketama... 😵

Kkamco, jj, mělo by se měřit vždy ve stejnou dobu 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Miluško, to jste si teda ňamičku, si budu muset doma něco uvařit a spravit si chuť 😝

Kamčo, měř i když nemáš pravidelnou mršku, z teplot se dá hodně vysledovat 😉

miluse
1. čer 2009

Kamčo, určitě.... lépe tak vypozoruješ své tělo. Kamarádka má taky mega cykly a měří 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Teda teď koukám, že píšu jak tatar a vypadávají mi slova - mělo tam být že jsi teda DALI. No ještěže už jdu za 15 minut domů 😀

Miluško ty jsi doma nebo v práci?

miluse
1. čer 2009

Leni, makám... šla jsem na chvíli do práce, páč máme dneska dlouhou a původně jsme měla naplánováno na ČT a PÁ dovču, ale bohužel z toho sešlo, tak jsem to tu chtěla pofackovat... páč ta práce se sama neudělá, mrška jedna líná 😅 😀

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

No mě ta práce taky sama nějak nejde, furt abych jí pomáhala 😅
Ale dneska na to prdím a jedu domů, jsem nějaká mimo a už to vidím, že přijdu a padnu na gauč 😀

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Kočku, jdu, kouknu za vámi zase z domova.
Paaaaa a ať vám to v práci rychle utíká 😉

miluse
1. čer 2009

Leni, ahojky a příjemnou cestu dom