Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kstablova
15. zář 2012

@lucijeta , @martina.an ,@anait holky moc díky za názor. Nic teď neberu ani jsem nebrala, jen právě až od dalšího cyklu jsem měla mít ten Clostil. Tak jestli ho nebudu muset brát, tak to bude jenom fajn. Cyklus zatím nepřišel. Teď jenom nevím co teda s tím, jestli mám zavolat na gyndu nebo to ještě nechat být a počkat, jestli MS nepřijde.... asi si test udělám znovu za pár dní (haha, směju, když se slyším, jak se znám, udělám ho hned zítra pokud ne ještě dnes) 🙂
Ale jinak se teda ještě nechci nějak těšit, co kdyby něco a hlavně je to pro mě velký překvapení vzhledem k tomu, že žijeme s manželem v domění, že nemám ovulaci 🙂. Ještě mi holky řekněte prosím, když teď přijde MS, tak to bude asi něco špatně že? Moc díky všem!

kstablova
15. zář 2012

Určitě se Vám ty otázky zdají jasné a pro Vás zkušené vtipné, 😀 ale abych pravdu řekla, já se zařekla, že jak se začnem snažit o mimi, tak že v tomto smyslu nic nebudu řešit, nebudu hledat žádný info, inak bych se vystresovala a furt na to myslela. Jedniný co jsem udeělala bylo, že jsem navštívila doktorku přes štítnou žlázu, kde se od narození léčím, abychom si pověděly co je a není třeba udělat převentivně. Takže teď když už se asi něco děje, tak jsem jak Alenka v říši divů a nemám vůbec žádný potřebný znalosti 🙂. Tak ještě jednou děkuju za rady. Asi si budu muset udělat tu průpravu co nejdřív. 😅

anait
15. zář 2012

@kstablova ak príde ms, tak to zrejme bude biochemické tehotenstvo, čo je pomerne bežné ako to tu čítam 😉 čiže nič, pôjdeš ďalej...koľko ti mešká? dôležité je, aby čiarka silnela, sprav kľudne aj zajtra, ja by som tiež nevydržala 😀

martina.an
15. zář 2012

@kstablova mne to tiež nedalo a urobila som si ešte dva testy za sebou (každý deň) a druhý bol tmavší a tretí už bola rovnako silná druhá čiarka ako prvá,hneď ten týž.som išla na gyn.,ale mi povedal že to ešte nemusí byť vidieť,ale bolo.Potom som mala prísť za mesiac a tam to potvrdil aj srdiečko.Urob ako cítiš,pre mňa bol ten mesiac čakania na potvrdenie srdiečka nekonečný,ale zároveň najšťastnejší a potom to ubehlo a malý sa už pomaly tlačí von...

mijadave
15. zář 2012

ahojte dievcata, tak tu je po dlhsom case tabulka, prosim skontrolujte si, ci udaje sedia 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
dakujem, ze ste na mna mysleli 😉 domov som prisla vcera, operovali ma v stredu a musim povedat, ze sa to neda porovnat s tou operaciou tu v PP z marca… uplne iny pristup ci uz lekarov alebo sestriciek a aj co sa tyka operacie… je to fakt ako cierne a biele… takze si polihujem na gauci doma a bolesti su znesitelne… len sa mi toci dost hlava, lebo som od utorka nic nejedla… aspon som dala dole kilecka, ale dnes sa tesim na olovrat, zaciname jogurtom a na veceru krupica 😀 som este strasne slaba, ale da sa to vydrzat, nemozem dlhsie stat ako 5 min. potom ma zaleje pot a svet ide do vyvrtky… na kontrolu mam ist o 2 tyzdne, no lenze v tom case by som mala asi dostat ms, lebo ovu bola asi v den operacie, ale nie som si ista 😒 takze Vam uz zas sem budem davat tabulku 😉

kstablova
15. zář 2012

@anait
@martina.an holky já si ho už udělala ten druhej test 🙂))))))))))) jak jsem psala, že se znám, tak se znám dobře a udělala jsem ho před chvílí 🙂 půjdu se podívat co je to biochemické těhotenství. Jinak mi MS mešká zatím jen dva dny.

kstablova
15. zář 2012

jo a rozdíl mezi první ma druhým testem je cca 12 hodin, ten včera jsem si dělala v noci, dá se říct že už to bylo vlastně dnes....

martina.an
15. zář 2012

@kstablova presne ako tie moje...

anait
15. zář 2012

@kstablova nič nepozeraj, si tehotná! 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem

anait
15. zář 2012

@mijadave ahoj, tak som rada, že všetko v poriadku...nech si rýchlo fit 🙂

kstablova
15. zář 2012

@martina.an @anait jsem zvědavá co ukáže zítřejší test....
TO JE MAZEC !!! 😅

mijadave
16. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@kstablova jej, krasne testiky 😉 podla mna je to jasne 😉 tisko gratulujem, robila si si aj dnes?
prajem vsetkym peknu nedelu 😉

anait
16. zář 2012

@kstablova no kde je ten test?? 🙂
@iknella ty si kdeeeeeee?

kvietok1605
16. zář 2012

tak sa mi zdá , že zase začnem ďalš cyklus s clostilom nepomohla ani dovolenka už sa MS blíži ......ale aspoň, jedna pozitívna vec mala som ovulku aj bez liekov

kstablova
16. zář 2012

Ahoj ženy, moje máma má dnes narozeniny, bude mít velkou radost dodatečně 🙂 .......tak tady je dnešní, kvalita fotky nic moc, čárka je zase o trochu výraznější.... jsou nějaká pravidla na testování? Jakože je nejvhodnější nějaká hodina nebo by to třeba měla nebo naopak neměla být první ranní moč apod????

kvietok1605
16. zář 2012

@kstablova tak to je už jasné 🙂 gratulujem ti zaujímavé že doktor nevidel žiadny dominantný folikul a teraz toto pre neho to asi bude rovnaký šok ako pre teba 🙂

anait
16. zář 2012

@kstablova nááádhera...gratulujem...ako dlho ste sa snažili? na pravidlá sa vykašli, proste si tehotná a hotovo! radosť určite budú mať všetci 🙂

kvietok1605
16. zář 2012

@anait ahoj ako sa darí, v ktorej fáze cyklu si?

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 ahoj, celkom na nič...druhý cyklus s clostilom anovulák...dva folíky boli,ale aj napríek pichnutiu pregnylu nepraskli... 😠

kvietok1605
16. zář 2012

@anait ideš na tretí cyklus ?

kstablova
16. zář 2012

@kvietok1605 dekuji 🙂

@anait no snazili jsme se kratce. V breznu jsem po 17ti letech vysadila HAK a pak jsme cekali, zda bude ovu. Ovu nebyla a asi v cervnu jsme se prestali chranit uplne.ani podle ovu testu nebyla ovu. Pak jsme kazdy cyklus s mudr kontrolovali foliky a to 2x a tak jsme se dohodli v zari na Clostiku. No a v tom poslednim cyklu ovu asi tedy byla a dokonce jsme meli s manzelem kolem ovu sex jen jednou, dva dny predem. Jako je mi to az trapne to psat, kdyz vim,ze se vsechny snazite dele a vsem bych vam to ze srdce prala!!!! Samozrejme si uvedomuju,ze pozit.test zatim nic neznamena ve smyslu nejake velke jistoty. Snazim se to zatim brat s rezervou

mijadave
16. zář 2012

@kstablova no myslim si, ze nie je o com... je to tam 😉 tesim sa s Tebou 😉 najlepsie je testovat z ranneho mocu a obden, lebo hcg vyraznejsie rastie kazde 2 dni 😉 ale u Teba to pekne ide, pekne Ti silneju 😉

kstablova
16. zář 2012

@anait @mijadave děkuji. No pořád je to překvapení, maželovi jsem ukázala testy, koukal na to asi minutu bez hnutí 😀 a pak prohlásil že to přece musí být nějaká chyba, když nemám ovulaci a Clostil jsem brát nezačala.... no zítra asi brnknu na tu gyndu. Je to zvláštní stejně to počítání data početí, vzhledem k mému pětitýdennímu cyklu budu už vlastně v 6. týdnu. Ukončený pátý plus 3 a přitom ovu byla před dvěma týdny. No je to zvláštní.

Taky aspoň vím, že i ta snížená funkce štítné žlázy není někdy zas tak zásadní, jak mě Mudr půl života strašila. Nebrala jsem léky hrozně dlouho, tak 15 let určitě, protože pro běžný život jsem byla o.k. i bez léků a až teď v červenci jsem nasadila jen malou dávku, protože dle krvních testů by to pro početí mohlo být obtížné no a dopadlo to jak to dopadlo 🙂. No vlastně mě napadá, že ta ovulace vlastně mohla přijít právě díky tomu Euthyroxu !!! ??? 😕

piefunko
16. zář 2012

@anait ahoj zlatik, mrzi ma ta tvoja ovulka nepodarena, urcite chod k dokimu nech kukne ako to vyzera, mal by vidiet ten neprasknuty folik, on by mal potom odist s ms, hovori sa tomu folikularna cysta... a nabuduce by ti mohol pichnut 1étis. jednotiek pregnylu, cize dva aby folik praskol urcite. ja som tiez brala dve davky pregnylu ... drzim na zajtra palceky urcite sa ozvi 😉

lucijeta
16. zář 2012

@anait já myslela, že s pregnylem je to tutovka 😒 jak teda poznám, jestli folík fakt prasknul když už si mě pak na UTZ nepozvou? nepoznám, že 😒

mijadave
16. zář 2012

@piefunko mne dr pichal pregnyl v cykle 3 dni po sebe 5000, cize som mala 15000 v jednom cykle 😉

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 nie, nemám lieky ani ... zajtra ale idem za dr. že čo akože na to hovorí a čo ďalej...

mucha11
16. zář 2012

@mijadave Ahoj Jani, prosím doplň do tabuľky 5DC. V´Daka.

piefunko
16. zář 2012

@mijadave tri dni za sebou? pekne, mne to dal naraz a praskli vtedy, lebo bez pregnylu mi nepraskli 😅

piefunko
16. zář 2012

@lucijeta iba podla teploty ak meras, inak bez uzv nezistis