Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kvietok1605
16. zář 2012

@anait ve´d hej tento mesiac som nebrala clostil ale fytosóju

kvietok1605
16. zář 2012

akým?

anait
16. zář 2012

@saurer no doktor-nedoktor, ale v konečnom dôsledku rozhoduješ ty...
@kvietok1605 aha a aké boli folíky?

kvietok1605
16. zář 2012

@anait neviem ja som nebola na folikulometrií ja som tento mesiac utz chcela vynechať úplne ale neskutočne ma bolel vaječník tak som na 24DC utekala že mám bolesti a vtedy som sa dozvedela o ovulke

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 jaaaj to o tomto cykle si cely cas pisala 🙂)) uz som v obraze 🙂

kvietok1605
16. zář 2012

@anait áno o tomto mala som 2 s clostilom a teraz pauzu ale nedalo mi to a dala som si tú fytosóju a ďalší idem zase na clostil

piefunko
17. zář 2012

@anait neviem moja preco mi nepraskli, ono to bolo take zvlastne, bioli velke foliky, nepraskli , dala som si dufik a potom pocas dufiku prisla ovu.. tak ja neviem ci sa rozmysleli a praskli alebo co... niekedy to proste nevyriesis, stane sa hocico... ako pise ak kvietok, neviem ako merala, neviem kedy bola na uzv, mozno mala zly teplomer, mozno slabe baterky a mozno proste nizke teploty a je uplna vynimka, neviem, nikdy nic neni na 100% 🙄 😅

romca05
17. zář 2012

@anait Ahoj, občas vás tu pročítám, protože čas od času taky beru Clostil a jen ti chci napsat, že ti držím pěsti, aby i přes ten graf ovulka byla. Jsem úplně ve stejné situaci - ve čtvrtek píchnutý Pregnyl 10 000 jednotek a dodnes nízká BT. Přesto doufám, že ovulka proběhla, všechny příznaky jsem měla. Podle mého gynekologa měla proběhnout nejpozději do 24 hodin, folikul měl 20 mm. Když si procházím odpovědi lékařů na netu, hodně jich píše, že BT je nepřesný ukazatel, zvlášť při užívání léků. Tak snad se nám to oběma potvrdí a dobře to dopadne! 🙂

anait
17. zář 2012

@romca05 si zlatá, ďakujem...dám určite vedieť 🙂 dnes som už ani nemerala...aj by som možno bola, ale mala som tak upchatý nos, že som nemohla merať, lebo som sa dusila...teda ja meriam v ústach 😀

mijadave
17. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik 😉

antana123
17. zář 2012

@mijadave Ahojky jsem 3DC a laparka předělaná na 3.10 díky za úpravu 😉 ty už si z nemocnice doma???a spokojenost???

kvietok1605
17. zář 2012

tak ja už neviem čo je to zase so mnou zajtra by som mala dostať MS ale vôbec sa na to necítim akurát cítim tlak na vaječníku a test je biely že už viac sa hádam ani nedá :(

kstablova
17. zář 2012

Ahoj ženy, tak jsem dnes byla na UTZ, asi je ještě brzy, poněvadž nebylo vidět nic, nebo je to mimoděložní. Tak jdu ještě příští pondělí znovu. Jinak tam prý mám na pravé straně ještě jeden dominantní folikul, tak prý pokud nechci dvojčata, tak mi doporučuje tak tři dny sexuálně abstinovat nebo se chránit.... takhle prý přesně vznikají ty dvojčata u kterých je klidně to druhé o nějaký ten týden mladší 🙂. no hleděla jsem jak tele 😅. Jinak dnes celý den cítím pravou stranu podbřišku a píchání v něm.
To příští pondělí jdu k jiné lékařce na stejné klinice, která, pokud se těhu potvrdí, se o mě bude starat a prý má i extrémně dobrý UTZ, tak by už vidět něco mělo být. Krev mi nebrali. Tak držte prosím pěsti 🙂

anait
17. zář 2012

@kvietok1605
@romca05
Píšem to aj sem, nech viete, že naozaj je to možné, mať nízke teploty a pritom OVU BOLA ... vajíčko, ktoré malo pred týždňom 21mm prasklo, ukazoval mi zvraštený obal a tiež tekutinu a že sliznica je krásna a tiež tomu nasvedčuje...to druhé, čo malo minulý týždeň 16 mm tam ostalo a má už 29mm, že to sa vstrebe...tak že čakáme, že skúsime ešte jeden cyklus s clostilom a potom laparka...

anait
17. zář 2012

@kstablova prosííím? ja mám tiež jeden dominantný folikul, ale povedal, že ten sa vstrebe, že to už isto nepraskne...to som hento ešte nepočula...ukáž dnešný test, nech sa poteším 😉 🙂

kvietok1605
17. zář 2012

@anait no tak vidíš to je presne to isté čo mne doktor povedal vo štvrtok ešte aj ten obal som mala aj tekutinu aj sliznicu no ako cez kopír 🙂

anait
17. zář 2012

@kvietok1605 tak to je sila, sila...tak koľko si cca dpo podľa teba? ja 4-5

kvietok1605
17. zář 2012

@anait veď to že vôbec neviem ale ja na 29DC dostávam MS a dnes som 28DC ale necítim sa na to ale vôbec len ma ten vaječník tlačí s ktorým som bola na utz mala som ho zväčšený po ovulke a bol tam ten obal s folikulu a tekutina už mám z toho nervy

anait
17. zář 2012

@kvietok1605 no nič, nenervujme sa, pekne s kľudom a rozvahou budeme čakať 🙂 inak ak máš mať zajtra ms, tak môžeš už dnes testovať, ale radšej počkaj, nech nie si sklamaná zbytočne

kvietok1605
17. zář 2012

už som testovala je to biele nič tam nie je

anait
17. zář 2012

@kvietok1605 ☹ to je skoro, uvidíme, či bude meškať 🙂

kvietok1605
17. zář 2012

@anait to uvidíme ale predtým som už 3-4 dni pred MS cítila že sa blíži teraz nič ak príde už sa nebudem vedieť vo vlastnom tele vyznať vôbec

anait
17. zář 2012

@kvietok1605 mňa to minulý cyklus riadne ponaťahovalo, ja už nič neočakávam a na nič sa nesústredím, ani testovať nebudem...

kvietok1605
17. zář 2012

@anait keď ja to nikdy nevydržím ale nikdy ani neočakávam pozitívny výsledok len podvedome dúfam čo ak mne ešte nikdy nemeškala MS odkedy beriem duphaston a ani ako som začala clostil ale čo nie je môže byť

saurer
17. zář 2012

@kstablova a to píchání je běžný při možným těhohtesntví? mě tam taky píchá, ale bojím se testovat...jsem teprve 27DC 😒 asi nejdýl ve středu dojde mrcha ☹

anait
17. zář 2012

@saurer už si začala merať? 😉

saurer
17. zář 2012

@anait ne-e, chci až s novým cyklem...takže asi ve středu...nějak se mi do toho ale nechce....mám pocit, že mi to vezme všechny naděje ☹

anait
17. zář 2012

@saurer to nie, ale ak máš z toho pocit, že nie, tak nemeraj...nasilu to určite nerob

saurer
17. zář 2012

@anait přijde mi, že bych z toho měření byla asi stresovaná...měřila jsem asi týden a měla jsem z toho nervy, hlavně o víkendu a pak ty teploty byly skoro pořád stejný...no nedělalo mi to moc dobře...takhle mám přece jen aspoň naději, že budu třeba těhu...ikdyž asi ne...ale naději mám

anait
17. zář 2012

@saurer tak nemeraj ... to je jasné