Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave ahojky, pozeram, ze tabulka sa na teba tusim nalepila uz naveky🙂) ako sa tu mate?

saurer
18. zář 2012

@kstablova moc děkuju 🙂 jako smaozřejmě v to doufám, ale ještě to není poslední clostilovej pokus, takže můj cíl je do Vánoc být těhu, tak si dávám ještě čas 🙂 ale bylo by to krásný...asi to zítra ořvu, když tam bude zase bílo...ale neva 🙂

kstablova
18. zář 2012

@saurer no já mám dnes test jakejsi divnej, že si s tím radši nedám pokoj. Ale dělala jsem ho až teď.... je jakoby slabší ta druhá čárka 😖

saurer
18. zář 2012

@kstablova no na to se vyprdni a nestresuj se zbytečně...buď si ho nedělej už vůbec nebo ráno...to bude určitě silnější 😉 proto taky čekám na ráno 🙂

kstablova
18. zář 2012

@saurer máš pravdu. stejně jsem dnes ale byla celej den bez nálady nebo co, v práci jsem myslela, že polovinu lidí přizabiju, no prostě nic moc nálada, ze všeho otrávená, nic se mi nechtělo dělat, nejradši tak zalézt do postele a spát..... mě včera stejně vykolejil ten doktor. Nebo že by hormony.... to je tím, že nevím, na čem jsem..... a do pondělka to se mnou lepší nebude. Snad abych si radši vzala dovolenou a neotravovala kolegy 😀 😀 😀 .

saurer
18. zář 2012

@kstablova mě můj doktor vždycky tak nějak vynervuje...ale poslední dobou se už nenechávám...on mluví tak nějak všeobecně, nechce dávat naděje ani je hatit, ani pesimistickej ani optimistickej...spíš takovej krutej realitik...a to je někdy hnusný...já jsem teď v práci taky nevrlá a nervózní 😀 a kolegy taky otravuju, dneska už mi jeden říkal, ať radši mlčím 😀 vybírali jsme peníze od dětí za učebnice a nějak jsem se nemohla dopočítat..holt byl potřeba chlapskej mozek 😀 dobrovolně jsem se vzdala

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt ahoj moja, ako sa mi mas? no s tou tabulkou - vyzera to tak 😀 ked som sla na operaciu, nik sa jej nechcel ujat 😉 ze vraj radsej ju par dni mat nebudu 😀 sme v nej vacsinou skalne, niektore nove sa pridali 😉

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave ja fajne🙂) a z tych skalnych aj niekto postupil dolu?🙂))

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave inak, teraz by som mala zaujimavu hodntu v tabulke.ze PC 62 dni🙂)) cele prazdniny bez mrchy....

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt ak myslis k tehulkam, tak ved pozri tabulku 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... priznavam, ze pre mna su skalne viacere, len ked si bola v tabulke, tusim zana21, safirah...

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt fuha, tak to je cislo, ale mame tam aj take cisla 😀 teraz je tam 65 😉

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave ale ze aka premakana tabulka.fiiiiiiiiiiiiha 🙂

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt dakujeeeeeem 😉 robi sa v nej lahsie 😉 a k tej Tvojej ms, to co sa s Tebou tak natahuje?

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave neviem, ale je mi to jedno, mne vyhovuje, ze mam dlhe pauzy, kedze teraz uz nic neriesim🙂 uz som si preskakala za tie roky dost

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt ja viem, jasne, len su to nejake velke pauzy 😉 ja uz tiez nic neriesim, hoci si meriam BT, lebo tak mam aspon prehlad, kedy pride, lebo podla BT nepoznas, ci ide ovu, len ci bola... a ja po vysadeni clostilu mam tiez pekne skoky... napr. ovu na 31DC, ked som myslela, ze bude anovulak a cakala som ms 😀 ale zas som si dala soju, ale len kvoli uprave cyklu... mm sa rozhodol, ze kedze sa tak dlho nedarilo, netreba si davat pozor, takze sanca je tu vzdy, ale neriesime, uzivame si to 😉

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave mna tie pauzy vooobec nevadia🙂 pri tom ake mam bolesti pri mrche, mi uplne staci ked dojde raz za uhorsky rok🙂

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt jasne, to chapem 😉 v tom pripade ms nechyba... ja sice nemam take problemy, no tiez nie som nadsena, ked dorazi... 😉

aduskatt
18. zář 2012

@mijadave ja som vedela, ze nie som tehu, tak by mi bolo jedno, aj keby dosla az na jar🙂

mijadave
18. zář 2012

@aduskatt to verim 😉 mne sa teraz uz minula soja, dalsiu nekupujem, tak som zvedava, ako bude ms chodit 😉

maximka33
18. zář 2012

ahoj holky, můžu mezi vás? už skoro dva roky se pokoušíme o druhé mimčo. tento měsíc jsem začala s clostilbegytem a v pátek jdu na kontrolní utz. snad folík pořádně vyroste. 12 dc měl jen 12 mm.

kstablova
18. zář 2012

@maximka33 tak to do pátku určitě pořádně folík povyroste a bude z toho ovulace jak se patří 😉 . držím palce!!

kvietok1605
18. zář 2012

@maximka33 jasné to ešte môže tak budeš mať ovulku neskôr ako na 14-15DC

milacik3
19. zář 2012

@mijadave ahoj jani prosim ta opravis v tabulke DC ...ja neviem co sa to deje ale uz 2 den mam spinenie hnede...tak asi to nemam pocitat ako MS vsak? ( ak to nepocitam ako zaciatok MS tak by som mala dnes byt 33DC), teraz som brala prvykrat fytosoju neviem ci je to tým....ale zase pred 8 dnami som dobrala dufaston tak som myslela ze uz prichadza ms.....ked mam aj bolesti podbruska...tak uvidim... Ak budem mat riadnu MS tak napisem o opravu v tabulke..

anait
19. zář 2012

@milacik3 testni 😉

milacik3
19. zář 2012

@anait 🙂 vies co ani sa mi nechce....nepotrebujem to vediet ak nahodou som tak sa to mozem aj neskor dozvediet...a nechcem predcasne...mozno aste MS pride len opozdene...tak uvidim este par dni ...mozno buduci piatok pojdem dokotorvi ak MS nepride uvidim... Uz som dost bola sklamana a nechcem uz byt :-/ a aj tak sa necitim vobec tehu...

anait
19. zář 2012

@milacik3 rozumiem...a už mešká, či ani nevieš?

mijadave
19. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@milacik3 moja, tak to sa s Tebou nepekne hra... a testik si si robila? v tabulke som opravila... nemyslim si, ze je to sojou, ja som ju tiez brala a nemala som nic take, no mozno inak na nu reagujes... 😒 merias si BT?

mijadave
19. zář 2012

@milacik3 a tehu sa citit vobec nemusis... 😉 nechcem vzbudzovat falosnu nadej, no spinenie moze byt pri tehu v termine ms... 😉 ale mas pravdu, je to na Tebe... ked nechces testovat, netestuj... ale mas moj obdiv, ja by som asi nevydrzala... ale doma pre istotu uz testy nemam, len jeden, no to je citlivost 25, takze s nim nic moc...

milacik3
19. zář 2012

@anait no tak ja som si myslela ze pride v utorok...a odvtedy mam aj to spinenie...

milacik3
19. zář 2012

@mijadave 🙂 dik no ja test doma mam...ale nechcem mysliet na to ze budem testovat...uz som aj testovala na 35 Dc a a nic a potom na 42 dc prisla MS...takze preto nechcem testovat...ja si nemyslim ze by som mohla byt tehu... tak uvidime casom 🙂 nie BT nemeriavam...a zatal som netestovala...
uvidim co prinesu dalsie dni...ci zacne MS alebo...kedy to spinenie prestane som zvedava