Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
1. čer 2009

😀 😀 Ahoj,.tak jdu zas na chvíly za vámi..clostík už mám domluvenej tak sem ráda--

kkamca
1. čer 2009

Sem koukala na jinou diskuzi..prosim vás co to je ten :plodný hlen..??? 😕

papus
1. čer 2009

krásný večer tak jsem dorazila z práce jak jsme si myslela,že bude klid tak ani náhodou 😒

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Kamčo, tak super, že clostík je domluvený 🙂

Plodný hlen - pokud vím, tak se dělá právě v období ovulky a pomáhá spermijkám, aby snáze propluly přes čípek za vajíčkem 😉

Šárko, ahoj, pročpak nemáš klid ani po práci?

papus
1. čer 2009

ahoj Leni jako,že v práci jsem neměla klid 😉 no a doma taky došla jsem a mladej mě naháněl mobilem odpoledne co má k jídlu tak mu říkám,že makám a vařit budu až dojdu no tak si dělal těstoviny a bordel všude sporák zasranej jako prase sůl všude vůbec nemám chu´t jít vařit splácala jsem karboše,ale když vidím ten sporák,že ho budu nejdřív umejt a pak vařit tak je mi zle a to nic po něm člověk nechce jen aby si po sobě uklidil 😠

mirusska
1. čer 2009

Ahoj baby, ahoj leni, ako sa mate, co nove, nejaka nova tehulka tu neni? ja sa mam super, uz citim aj pohyby babatka, taky cudny pocit, ale tesim sa, asi si musim na to zvyknut 🙂

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Šári tak to je teda síla, já taky nesnáším, když si vaří mladej nebo Milda, protože to je fakt zasranej celej sporák a kuchyně. Jo a ještě si nepustí digestoř, neotevřou okno a smrad po celým bytě 😠 Prostě na zabití. To mě taky fakt přejde chuť cokoliv dělat ☹

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Ahoj Mirusska 😵 Teda tobě ty týdny utíkají, to už máš určitě hezké bříško. Nebudeš si ho fotit, ať vidíme, jak se ti krásně kulatí 🙂

Nová těhulka teď žádná a ty co jsou těhulky, tak už jsou v té diskuzi, o které jsme si tu vždy psaly, že jí založíme: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

A jsi stále na PN? A jak se jinak cítíš, je ti dobře a jsi v pořádku? A co vaše Dzina, ta už musí být velká 🙂

papus
1. čer 2009

no mě berou všechny čerti 😒 jdu to vydrbat a postavit brambory,protože za chvílu dojde z tréninku a bude zas CO JE K JÍDLU 😖 ale já mu to vytmavím....

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

to mi povídej, vydrbeš to po nich a když budeš smažit ty karboše, tak to znovu naprská a zase úklid 😠

mirusska
1. čer 2009

no dzina je uz velka, zjedla uz dve kury 🙂 , teda zabila ich 🙂 , svokru skoro porazilo...no brusko mam take celkom pekne uz, ale vobec nemozem pribrat a strasne vela jem, ale tak to je fajn, aspom nebudem ako slon 🙂
ved sa budem musiet odfotit a dat to sem, aj fotku mam malinkeho, len som ju sem nedavala, ale to dam ju tam, odfotim aj seba, aby ste videli, ako rastieme....a na PN som neni, ja som ani nebola, len tyzden a ked osm bola v nemocnici, je mi dobre, dufam, ze uz ziadne spinenie nepride.....a ty sa mi ako mas?

kkamca
1. čer 2009

Leni to jsou pro mě novoty..ten hlen to ani nevim..

Já ted přišla z venku tak smaju nádobí,nějaká ta véča a večer zas šup na věc.. 😀 😀

papus
1. čer 2009

už to mám Leni no to je jasné,že to bude zas zaprskané,ale ne tolik jako po něm 😒

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Mirusska, tak Dzina je teda poradny trhac 🙂
A je fajn, ze hodne jis a nepribiras, aspon se budes citit a ne jak ten neohrabany slon 😀
Ja se mam porad stejne, tento mesic mam uz naposledy clostik, ale nebyla jsem na folikulometrii, ani nemerim teplotu a proste nechavam tomu volny prubeh a zbytecne se nestresuju. Minuly tyden jsem byla na takove kratke dovolence v Tyrolsku a Bavorsku. No a uvidim, jak to dopadne, mozna to pres leto necham byt a kdyz neotehotnim, tak budu muset na tu laparku 😢
Ale to je jeste daleko, ted jsem rada, ze ty jsi v poradku 😵

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Kami, tak večer na to zase vlítnete jo, to určo bude pěkná divočina 😀

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Šárko, já taky nenadělám takový bordel a nechápu, co ty chlapi přitom dělají. Řekla bych, že kdyby si to měli sami uklízet, tak by si dala sakra velký pozor, aby ten svinčík byl co nejmenší.
Já se teď vztekala v obýváku - pod stolem máme kožešinu z ovce, šlápnu do ní bosou nohou a něco mě píchlo - normálně kus chleba, tak jsem to vzala na balkon vyklepat a že z toho padalo bordelu - s tím mě Miloš vytáčí, si myslí, že když to zapadne do těch chlupů, tak to není vidět a je uklizeno 😠

kkamca
1. čer 2009

Lenčo divočina né..my v klidu 😀

papus
1. čer 2009

to mi povídej velkej je v pohodě ten mi i pomáhá,ale mladej mě tímto pěkně vytáčí a u něj v pokojíčku no děs dva dny zaschlé talíře 😒

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Kami, tak to jo, já jen abyste pak neměli mimíska divočáky 😀

Šárko, náš mladej měl taky období, kdy byl doslova "prase" a když k nám přijel na víkend, tak jsem z toho byla nešťastná a v neděli večer jsem se hrozila, co kde v pokojíku najdu. A nejhorší, že si nedají říct a ještě se cítí dotčený 😠

papus
1. čer 2009

tak tak 😉 teď došel Pepa tak mu to říkám a on at mu to řeknu a,že si jídlo měl koupit

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

to je dobrý viď, u nás to taky bylo tak a já mu to vždy musela říct a pak byl naštvaný na mě a bordel udělala stejně. No a jednou jsem po něm prostě neuklidila, musel to udělat Miloš a příště mladýmu vyčinil sám 😀

papus
1. čer 2009

tak jsem mladýmu vyčinila a on si dělala srandu a pepa pak na něj jen at dobře poslouchá co mu říkám 😉 už jsme po večeřeli tak mám klídek pak ještě udělám sváču 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

no vidíš, všechny jsi je srovnala do latě, tak to má být 😉 Já jdu opláchnout nádobí, pak sebe, pročtu novou Maminku, která mi dneska přišla, možná i sexík bude, jestli dřív neusnu a zítra zase nanovo ☹

amisa
1. čer 2009

ja by som len spala..baby.. tak si vas len zbezne precitama zdravim.. prajem vsetkim prijemny a plodny 🙂 vecer

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Amisa, děkujeme, já teda těhulka zatím nejsem a taky bych pořád spala. Ještěže je ten Koník a donutí nás číst a odpovídat 😀

I tobě krásný večer 😵

papus
1. čer 2009

Tobě taky Amiso krásný večer 🙂

Leni my jsme sexíkovali ještě včera večer a dnes možná taky ještě mrcha nedorazila,ale myslím,že v noci či brzo ráno dojde 😉

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

Šári, třeba mrcha nedorazí, to by bylo super. Jsi teď úplně bez léků?

papus
1. čer 2009

jsem úplně bez léků,ale ráno jsem si dělala test a je negativní tak s tím nepočítám ☹ minule mi taky došla 29ráno

lenka_bohousek
autor
1. čer 2009

ach jo, to je škoda. Já si řekla, že tenhle cyklus před mrchou testovat nebudu - vždy, když jsem testovala, tak jsem to druhý den dostala, takže teď žádný testík 😉

papus
1. čer 2009

no já to ráno riskla 😒 už abych to dostala a mohla píchat hlavně potřebuju vědět kdy půjdu na utz abych si mohla objednávat zákaznice