• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@zelenagw dakujem, si zlata :wink: ano, prezili sme si vela, no aj tak ta tuzba mat este babo je u nas s mm velmi silna... no velakrat sa stretavame s nepochopenim, nechapu, preco este chceme babo, zvlast, ked uz mame deti vacsie... no neda sa to vysvetlit, aj ked sa nam 3 roky nedari, ta tuzba tu je... aj ja Ti drzim pasticky, nech sa cim skor zadari najst //, vlastne vsetkym snazilkam :wink:
9. říj 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave dnes 8 DPO a ze sa 9 mes.snazime- prosim zapisat do tabulky, aj ze beriem fytosoju dakujem mockrat :wink:
10. říj 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milacik3 dik za info, doplnene :wink: ako sa mi mas?
10. říj 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave hm tak vseliako..mam bolesti krizov a podbruska (ale to mavam kazdy mesiac)...v praci sa nudim, a mam vela ucenia lebo este studujem..A ty ako sa mas?
10. říj 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 moja, joj, by som Ti uz priala // ako dialnice :wink: ja som stale doma na PN, kym nejdem na wc, tak je to ok, po wc je to nejake 2-3 hodky dooooost bolave... ale bude lepsie... som zvedava, kedy budem mat tento cyklus ovu, lebo som vobec nic nebrala... a kvoli terminu ms musim upravit kontrolu v nemocke v KE :wink: praca sa mi zatial nerysuje :frowning2:
10. říj 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave tak ahojte dievcata , uz sa nam to blizi , mame to za 7 :wink:
10. říj 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave to mi je luto ale uvidis vsetko sa na dobre obrati a najdes si coskoror pracu...aj zdravie sa zlepsi :wink: a ty mas ovu testy ci ako vies ze je ovulka? Dakujem snad sa coskoro zadari lebo nechcem ist na prefuky :frowning2:
10. říj 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa tak to sa iste uz nevies dockat :slight_smile: snad to bude co najskor a hlavne bezproblemovy porod a nech je malicky v poriadku :slight_smile: mate pekne meno vybrate, aj moj manzel sa tak vola :slight_smile:
10. říj 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 uz aby to bolo , len na to cakam , dakujem !!!
a vas chcem povzbudit , nevzdavajte sa dievcence , vidite aj ja som sem patrila a oplatilo sa , drzte sa !!!! :slight_smile:
10. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa wow, ale to zbehlo, ako sa citis? drzim pasticky, nech mas lahky a krasny porod a nech ste obaja ok :wink:
@milacik3 snad ano, uz by mohlo... ovu testy uz nemam, ovu zistim podla BT, sice az spatne, lenze nechceme sa nejako cielene snazit :grinning:
10. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no citim sa uz vselijako , snad to na ten termin aj bude , bola by som rada , dakujem za podporu a vam drzim pasticky !!
10. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..tak dievčatá viete ako sa hovorí, že clostil sa drží v tele ešte mesiac-dva a že aj po skončení užívania sa tvoria folíky ... tak ja som ho brala 2 mesiace a tretí mesiac mám toto
http://www.fertilityfriend.com/home/anait

čiže nie vždy je to tak :frowning2: a nie, ovulácia už nebude, mávam cykly cca 28 dní, zvyčajne 27...
12. říj 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait a preco nemozes este ten 3 mesiac brat clostil...?? ...vedcinou byva na 3 mesiace..
no ak ovulka nebola tak si kup fytosoju ta zaberie urcite...
12. říj 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 no brali sme s mužom obidvaja atb, tak sme sa ani nechceli snažiť tento mesiac, len ma proste dorazilo, že ovulácia nie je... som fakt myslela, že bude...kúpila som si gynex, idem skúsiť ten a idem chodiť na akupunktúru...do tej sóji sa mi nejako nechce...ale tak určite budeme skúšať všetko dostupné...
12. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, prave mi odisiel pc, takze asi budete par dni bez tabulky :frowning2: sorry, no na mobile sa mi neda spravit... alebo ju niektora vezme zatial za mna, kym spojazdnime pc? dik...pa a pekny vecer... :wink:
12. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte @strawbery, @petulak1988, @jania023, @kacculle, @mucha11, @antana123, @pancuska, @milacik3, @mata_ba, @DaDenKa111, @anait, @kacnov, @paulik1, @veronicka33, @stella881, @martina.an, @ili08, @majkushka, @dadanr, @govinda, @majushkab, @safirah, @manamani1, @zana21, @ynguska, @petanevesta
dievcata, uz mam zas funkcny pc, tak tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidDhiLVY5QjZrYWtTLV96a19tLV9YU0E#gid=131 ale POPROSIM Vas, skontrolujte, ci mi sedia udaje, predsa len som sa mohla seknut alebo zabudnut spravit nejake zmeny pripadne mohli nastat nejake zmeny u Vas :wink: dakujeeeeem :wink: pekny dnik :wink:
17. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave ano TP podla MS 35 tt+3 , podla sona 36tt+3
17. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka opravene :wink: dakujem :wink:
17. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave dneska jsem 3DC jedu 22cyklus a užívám clostilbegyt+pregnyl a po folikulometrí se uvidí co dál :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 dakujem, opravene... a drzim pasticky, nech sa zadari :wink:
17. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave děkuju :slight_smile: chcem to zkoušet přirozeně půl roku a pak půjdem do centra na IUI :wink:
17. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave a co ty ???jak se máš???co je nového???
17. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 ja? nie je sa cim chvalit, stale doma na PN, praca sa zatial ziadna nerysuje... a k tomu ma skolila nadcha s riadnou bolestou hlavy, takze uz treti den lezim... :frowning2: cize aj moja BT moze byt skreslena a netusim, ci ovu bola ako mi ju vyznacil ff, aj ked ovu bolesti boli zhruba v tom case... aj ked bola som dost prekvapena, ze by bola tak skoro, lebo som tento cyklus nebrala ani soju, proste absolutne nic... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave ale nesnazime sa cielene, len chcem mat prehlad, kedy je termin ms :wink:
17. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ajoj moja :slight_smile: poprosim dopisat 7DPO :slight_smile: a pridat este k vitaminom D-cko...bryophyllum teraz nemam...a tiez pripis cajik na zlte teliesko...dakujem..
17. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave aa tak to mi je líto :frowning2: snad najdeš brzo práci :slight_smile: já začínám hledat od ledna rodičák mi končí v srpnu tak snad něco seženu
jinak graf vypadá dobře ale těžko říct zda to je ovlivněno
třeba se vám podaří i neplánovaně :wink:
17. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba moja, opravene... a to je aky ten cajik na zlte teliesko? inak pozri si IP :wink:
17. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dakujem... moje grafy vyzeraju vzdy dobre, len nic z nich... :grinning: ale my uz neplanujeme, len si uzivame a nedavame si pozor... BT je len kvoli tomu, aby som tyzden dopredu nenosila vlozku :grinning: lebo moja ms nepatri k tym dochvilnym :grinning: keby sa zadarilo, bolo by super, ked nie, nevadi, zivot ide dalej :wink:
17. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek