Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
9. říj 2012

@zelenagw dakujem, si zlata 😉 ano, prezili sme si vela, no aj tak ta tuzba mat este babo je u nas s mm velmi silna... no velakrat sa stretavame s nepochopenim, nechapu, preco este chceme babo, zvlast, ked uz mame deti vacsie... no neda sa to vysvetlit, aj ked sa nam 3 roky nedari, ta tuzba tu je... aj ja Ti drzim pasticky, nech sa cim skor zadari najst //, vlastne vsetkym snazilkam 😉

mijadave
10. říj 2012

ahojte babulky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

milacik3
10. říj 2012

@mijadave dnes 8 DPO a ze sa 9 mes.snazime- prosim zapisat do tabulky, aj ze beriem fytosoju dakujem mockrat 😉

mijadave
10. říj 2012

@milacik3 dik za info, doplnene 😉 ako sa mi mas?

milacik3
10. říj 2012

@mijadave hm tak vseliako..mam bolesti krizov a podbruska (ale to mavam kazdy mesiac)...v praci sa nudim, a mam vela ucenia lebo este studujem..A ty ako sa mas?

mijadave
10. říj 2012

@milacik3 moja, joj, by som Ti uz priala // ako dialnice 😉 ja som stale doma na PN, kym nejdem na wc, tak je to ok, po wc je to nejake 2-3 hodky dooooost bolave... ale bude lepsie... som zvedava, kedy budem mat tento cyklus ovu, lebo som vobec nic nebrala... a kvoli terminu ms musim upravit kontrolu v nemocke v KE 😉 praca sa mi zatial nerysuje ☹

nativanativa
10. říj 2012

@mijadave tak ahojte dievcata , uz sa nam to blizi , mame to za 7 😉

milacik3
10. říj 2012

@mijadave to mi je luto ale uvidis vsetko sa na dobre obrati a najdes si coskoror pracu...aj zdravie sa zlepsi 😉 a ty mas ovu testy ci ako vies ze je ovulka? Dakujem snad sa coskoro zadari lebo nechcem ist na prefuky ☹

milacik3
10. říj 2012

@nativanativa tak to sa iste uz nevies dockat 🙂 snad to bude co najskor a hlavne bezproblemovy porod a nech je malicky v poriadku 🙂 mate pekne meno vybrate, aj moj manzel sa tak vola 🙂

nativanativa
10. říj 2012

@milacik3 uz aby to bolo , len na to cakam , dakujem !!!
a vas chcem povzbudit , nevzdavajte sa dievcence , vidite aj ja som sem patrila a oplatilo sa , drzte sa !!!! 🙂

mijadave
10. říj 2012

@nativanativa wow, ale to zbehlo, ako sa citis? drzim pasticky, nech mas lahky a krasny porod a nech ste obaja ok 😉
@milacik3 snad ano, uz by mohlo... ovu testy uz nemam, ovu zistim podla BT, sice az spatne, lenze nechceme sa nejako cielene snazit 😀

nativanativa
10. říj 2012

@mijadave no citim sa uz vselijako , snad to na ten termin aj bude , bola by som rada , dakujem za podporu a vam drzim pasticky !!

mijadave
11. říj 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka, aj ked oneskorene 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

anait
12. říj 2012

Ahojte..tak dievčatá viete ako sa hovorí, že clostil sa drží v tele ešte mesiac-dva a že aj po skončení užívania sa tvoria folíky ... tak ja som ho brala 2 mesiace a tretí mesiac mám toto
http://www.fertilityfriend.com/home/anait

čiže nie vždy je to tak ☹ a nie, ovulácia už nebude, mávam cykly cca 28 dní, zvyčajne 27...

mijadave
12. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

milacik3
12. říj 2012

@anait a preco nemozes este ten 3 mesiac brat clostil...?? ...vedcinou byva na 3 mesiace..
no ak ovulka nebola tak si kup fytosoju ta zaberie urcite...

anait
12. říj 2012

@milacik3 no brali sme s mužom obidvaja atb, tak sme sa ani nechceli snažiť tento mesiac, len ma proste dorazilo, že ovulácia nie je... som fakt myslela, že bude...kúpila som si gynex, idem skúsiť ten a idem chodiť na akupunktúru...do tej sóji sa mi nejako nechce...ale tak určite budeme skúšať všetko dostupné...

mijadave
12. říj 2012

ahojte kocky, prave mi odisiel pc, takze asi budete par dni bez tabulky ☹ sorry, no na mobile sa mi neda spravit... alebo ju niektora vezme zatial za mna, kym spojazdnime pc? dik...pa a pekny vecer... 😉

mijadave
17. říj 2012

ahojte @strawbery, @petulak1988, @jania023, @kacculle, @mucha11, @antana123, @pancuska, @milacik3, @mata_ba, @dadenka111, @anait, @kacnov, @paulik1, @veronicka33, @stella881, @martina.an, @ili08, @majkushka, @dadanr, @govinda, @majushkab, @safirah, @manamani1, @zana21, @ynguska, @petanevesta
dievcata, uz mam zas funkcny pc, tak tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... ale POPROSIM Vas, skontrolujte, ci mi sedia udaje, predsa len som sa mohla seknut alebo zabudnut spravit nejake zmeny pripadne mohli nastat nejake zmeny u Vas 😉 dakujeeeeem 😉 pekny dnik 😉

majkushka
17. říj 2012

@mijadave ano TP podla MS 35 tt+3 , podla sona 36tt+3

mijadave
17. říj 2012

@majkushka opravene 😉 dakujem 😉

antana123
17. říj 2012

@mijadave dneska jsem 3DC jedu 22cyklus a užívám clostilbegyt+pregnyl a po folikulometrí se uvidí co dál 🙂

mijadave
17. říj 2012

@antana123 dakujem, opravene... a drzim pasticky, nech sa zadari 😉

antana123
17. říj 2012

@mijadave děkuju 🙂 chcem to zkoušet přirozeně půl roku a pak půjdem do centra na IUI 😉

antana123
17. říj 2012

@mijadave a co ty ???jak se máš???co je nového???

mijadave
17. říj 2012

@antana123 ja? nie je sa cim chvalit, stale doma na PN, praca sa zatial ziadna nerysuje... a k tomu ma skolila nadcha s riadnou bolestou hlavy, takze uz treti den lezim... ☹ cize aj moja BT moze byt skreslena a netusim, ci ovu bola ako mi ju vyznacil ff, aj ked ovu bolesti boli zhruba v tom case... aj ked bola som dost prekvapena, ze by bola tak skoro, lebo som tento cyklus nebrala ani soju, proste absolutne nic... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave ale nesnazime sa cielene, len chcem mat prehlad, kedy je termin ms 😉

mata_ba
17. říj 2012

@mijadave ajoj moja 🙂 poprosim dopisat 7DPO 🙂 a pridat este k vitaminom D-cko...bryophyllum teraz nemam...a tiez pripis cajik na zlte teliesko...dakujem..

antana123
17. říj 2012

@mijadave aa tak to mi je líto ☹ snad najdeš brzo práci 🙂 já začínám hledat od ledna rodičák mi končí v srpnu tak snad něco seženu
jinak graf vypadá dobře ale těžko říct zda to je ovlivněno
třeba se vám podaří i neplánovaně 😉

mijadave
17. říj 2012

@mata_ba moja, opravene... a to je aky ten cajik na zlte teliesko? inak pozri si IP 😉

mijadave
17. říj 2012

@antana123 dakujem... moje grafy vyzeraju vzdy dobre, len nic z nich... 😀 ale my uz neplanujeme, len si uzivame a nedavame si pozor... BT je len kvoli tomu, aby som tyzden dopredu nenosila vlozku 😀 lebo moja ms nepatri k tym dochvilnym 😀 keby sa zadarilo, bolo by super, ked nie, nevadi, zivot ide dalej 😉