Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
29. říj 2012

@mvkoty doplnene 😉 to by bol naozaj najkrajsi darcek... drzim pasticky, nech to vyjde 😉

mvkoty
29. říj 2012

@mijadave děkuji moc 🙂 snad se to s clostem povede

mijadave
29. říj 2012

@mvkoty dufam, ze ano, drzim pasticky, vela babam pomohol... mne sice nie, ale to neznamena, ze Tebe nepomoze 😉

mvkoty
29. říj 2012

@mijadave jsi zlatá uvidíme za měsíc jestli budou // nebo ne.....pokud do ledna neotěhotním tak to začne dr řešit podrobněji, ale ráda bych se tomu vyhnula a našla ty //

mijadave
29. říj 2012

@mvkoty dufam, ze ich najdes coskoro 😉

kacnov
29. říj 2012

@mijadave ahojík prosím prosím 1 DC 🙂 děkujiiiiii 🙂)))

micak
30. říj 2012

Ahojte, prosím vás som z toho jeleň. Viete mi poradiť, kedy mohla byť ovulka? www.fertilityfriend.com/home/micak .. urcite bola v tych pozitivnych ovulacnych testoch..ale kedy...vdaka

nelabela
30. říj 2012

@mijadave
ahoj, no velmi rada sa pridam, vek 24, snazime sa 4 mesiace, som 10 DC a pijem alchemilku, calibrum baby plan tabletky, dufik a od buduceho cyklu, lebo teraz sme to uz nestihli aj clostil...
tak hadam sa nam podari ked uz konecne bude aj ovulka...
dufam ze ten spg vyjde dobre...
nepoznate nieco dobre na spermosky? nejake vitaminy pre mm??? 😅 😅 😅

a dakujem

nelabela
30. říj 2012

baby, este mi povedzte... podarilo sa tu babam co brali ten clostil konecne otehotniet???
ja viem ze kazdy je individualny, ale nejaka, statistika, hmmm
lebo strasne tuzim po babatku a nic...

mijadave
30. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@micak fuha, tak to sa tazko urcuje, ked si nemerala od skoncenia ms... no podla testikov a hlienu by som povedala ten 19dc, no nesedi tam BT... teplotu mas vtedy uz podla predchadzajucich grafov ako po ovulke... ja nemam velmi skusenosti s ovu testikmi, takze v tomto Ti zial neporadim...
@nelabela dik, doplnila som Ta do tabulky, este mi prosim napis, kolko trval posledny cyklus 😉 merias aj BT? co sa tyka spermosiek, tak zalezi, co chces zlepsit... tu su nejake vychytavky http://www.emimino.cz/diskuse/meranie-bt-39823/ a co sa tyka statistiky, tazko, to tu nik nerobi, ale ked sa pozries na nasu tabulku, tak napravo je tehulkovska, to su vacsinou baby clostilky 😉 a vela je uz z tabulky prec, lebo porodili 😉

nelabela
30. říj 2012

@mijadave

dakujem, no dufam a pozitivne verim v to, ze sa nam to podari hned...
tak sa tesim ze budem mat liecbu a ovu, ako keby som bola uz tehotna, to je sranda...
ale nic ine neostava, ako verit ze vsetko bude ok 😀 😀 😀

nelabela
30. říj 2012

@mijadave

hej, meriam aj BT a aj hlien som zacala pozorovat, no s tym cykluom je to tak, ze mňsom brala pol roka dufik, tak bol 28 dnovi, teraz mesiac mi ho doktor vysadil, bol 19 dnovi, ale zas mi ho dal koli tomu, ze mi da aj clostil. tak mozes napisat 28 dni 🙂

mijadave
30. říj 2012

@nelabela ten pocit poznam, tiez som sa tak tesila, ked som zacinala s clostilom 😉

nelabela
30. říj 2012

@mijadave
A?
kolko si ho brala? lebo v tabulke ho nemas... a nic?

nelabela
30. říj 2012

nemohli by ste mi napisat ako to funguje ked sa dava ten clostil? ako casto sa chodi k doktorovi, a okolo toho? on presne bude vediet kedy bude ovu??,
chcem vediet info, aby som sa pripravila.. 😅

milacik3
30. říj 2012

@nelabela moj manzel na lepsie spermie berie vitaminky Selezin ACE tu som ictala len samu chvalu na tie vitaminky 🙂 no clostil by sa mal brat len 3 mesiace..../niektore beru 6 mes./ ... vela bab uz otehotnelo po clostile takze mozno aj vam sa to podari 🙂 na cca 12-15 DC sa chodi na folikumetriu a doktor ti povie kedy bude ovulka..a kedy sa mate teda snazit... Ale su aj taky doktori ktorí len daju lieky a zene nepovedia aby chodila na kontrolu....tak to si v tom pripade vyziadaj aby ta sledoval... vela stastia 😉

milacik3
30. říj 2012

Zajtra idem na folikumetriu tak som zvedava co mi povie ked neberiem lieky 🙂 ale vcera som mala riadne bolesti vecer snad nebudem mat znova cystu toho sa bojim ☹

nelabela
30. říj 2012

@milacik3
dakujem, no doktor povedal, ze budem chodit na kontrolu, aj o inekcii spominal, ale povedal ze sa dohodneme ked pridem so SPG, tak by som chcela vediet aj od vas, ako to prebieha...
pichaju inekcie koli comu?

milacik3
30. říj 2012

@nelabela no to sa obcas picha ale nie je to nevyhnutne... je to vtedy ked ides na folikumetriu a mas tam domin.folikul a dr. mu pomoze injekciou prasknut (pregynlom). Ja som napr. nikdy nemala pregnyl..nepotrebovala som

mijadave
30. říj 2012

@nelabela no nepodarilo sa 😒 upravil mi cyklus, no tehu neprislo... ☹ v tabulke nemam nic, lebo uz nic neberiem, vooooooobec nic 😉 ja som ho brala 5-9DC, no kedze slabsie rastli, ale cysty tvoril, tak niekedy aj do 12-13DC, chodila som pravidelne na folikulometriu kazdy den a potom mi pichol pregnyl a po pregnyle som brala duphaston... presne ako Ti pisala @milacik3, dr Ti povie, kedy sa snazit... pregnyl sa picha, aby Ti praskli foliky 😉
@milacik3 moja, budem zajtra na Teba mysliet, drz sa, dufam, ze ziadna cysta, ale ovulka 😉

veronicka33
30. říj 2012

@mijadave ahojček napíš mi prosím 1 DC dakujem a neberiem nič 🙂

mijadave
30. říj 2012

@veronicka33 moja, to ma mrzi, tak drzim pasticky do dalsieho kola 😉 v tabulke opravene 😉 ako sa mi mas?

mijadave
31. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik 😉 u nas je desna zima, hrozne neprijemny vietor fuka, sme sli s detmi na cintorin, no ani sme nepresli vsetko a otacali sme domov celkom premrznuti, hoci sme boli naobliekani dost... ☹

milacik3
31. říj 2012

@mijadave dakujem ale nastiastie cystu nemam ale nechapem preco ma tak bolia vajecniky a aj podbruskom ☹ zial ani ovulku vobec nemam ziadny dom.folikul ☹ Dr. povedal mi aby som prisla na folikumetriu este v utorok a nebrala zatial ziadny dufaston...a aj krv mi zoberie... No vedela som to kedze fytosoju som tentokrat nebrala ☹ co uz,,,, mozno bude ale..pochybujem... Povedal ze asi mi nasadi znova clostil...ale ja ho uz nechcem na co aj tak to nepomoze k otehotneniu

mijadave
31. říj 2012

@milacik3 moja, to ma mrzi... ☹ a co ked Ti predsa len pomoze ten clostil? nehadz este flintu do zita 😉

mucha11
1. lis 2012

Ahojte dievčatá, takže ja som včera v Martine absolvovala hysteroskopiuu, ktorá potvrdila to, čo som celý čas tušila. Hoci mám len jeden vajíčkovod, aj ten je nepriechodný. Takže Janka mijadave vymaž ma prosím z tabuľky, moja snaha skončila neúspechom. Musím to vnútorne prijať. Už som spomínala, že na IVF nepôjdem, takže .... vlastne neviem, čo bude a ako sa s tým zmierim, ale je to tak ...

mijadave
1. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@mucha11 ani nevies ako velmi ma to mrzi... ☹ slova mi prijdu take prazdne... velmi som Ti drzala pasticky... posielam obrovske objatie... a co na to Tvoja polovicka? dufam, ze je Ti oporou....

harley26
1. lis 2012

Holky, je pravda ze clostil se muze jen 6 krat zazivot??? Nebo je to jen nejaký kec??

anait
1. lis 2012

@harley26 je to pravda...mal by sa brať 3 cykly, potom 3 cykly pauza a potom zase 3 cykly... ono je to umelý hormón a nie je to žiadna sranda...

pancuska
1. lis 2012

@nelabela ahoj moj mm bral vitamin E a zinok a spermiogram ma perfektny!!!ja som po clostylle zostala tehu ale to sme este nevedeli ze bude problem s priechodnostou vajcovodu a tak sa mi to tam zaseklo,cize som mala mimomaternicove a vajcovod mi museli odstranit!!ale clostyll ti pomoze aj mas problem pri tvoreny folikul.....inak ten vitamin E mozes brat aj ty a aj B6 je dobra..... 😉