Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petanevesta
19. lis 2012

@mijadave ahojky, můžu poprosit o opravu v tabulce? 🙂 věk už 30, TP 10. 5.2013 a týdny těhotenství dle menzes i dle UTZ 15+3tt - díky 😉

mijadave
19. lis 2012

@petanevesta joj, taketo upravy robim v tabulke radsej 😉 opravene 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
ja som dnes bola na endokrinologii po vysledky... tak som sa nic nedozvedela, len ze mam zvysene protilatky a nic blizsie mi sestricka nechcela povedat... vraj blizsie info da dr, ale najblizsie volne maju 18.12. za poplatok, inak objednavaju az na leto 2013 😖 ale ze kvoli vysledkom mi odporuca tu kontrolu za poplatok... tak ze by sa konecne nasla pricina, preco sa 3,5 roka nedari??? uvidime o mesiac... 😉 to je ale neskutocne dlhaaaaaaaaaaaaaaa doba na cakanie 😖 mi to bude teraz vrtat v hlave, lebo ja som nikdy nemala problem so stitkou....

mijadave
20. lis 2012

ahojte koceny, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

paulik1
20. lis 2012

ahojte, vo štvrtok som bola na laparoskopii, s doktorom som ešte po operácii nehovorila, ale podľa lekárskej správy mi rušil nejaké zrasty a robil drilling vaječníkov. konečný verdikt vajíčkovody priechodné. to mi vlialo znovu ďalšiu nádej na bábatko. vyskúšame, uvidíme.. som zvedavá či nastane ovulácia aj bez clostilu 🙂
pekný deň všetkým

mijadave
21. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@paulik1 super, tak sa tesim s Tebou a drzim pasticky 😉

lucka771
21. lis 2012

ahojte baby, som po liečbe clostilbegytom , brala som ho od 3 DC do 7 DC. t.j. 5 dní, môže sa stat, že sa mi z clostilu posunula ovulácia dopredu ? totiž som 9 DC a normálne mi vyšiel pozitívny ovulačný test 😕 😕 😕 😕 😕 , brala som tento liek prvý raz v živote, lebo ked som bola na folikulometrii tak na 13 DC som mala folikul len 17 mm...tak mi dr. predpísal tieto lieky.....máte aj takéto skusenosti, že sa Vám posunula ovulka dopredu ???

mijadave
21. lis 2012

@lucka771 ahoj, mohlo sa, kludne, ja som tak raz reagovala, mala som ovulku na 8DC 😉 a cyklus som mala 21 dni... inak som mavala a mavam ovulku na 15-17DC, obcas neskor, ale to zriedka a cyklus tak okolo 28-31 dni... takze je mozne, ze Ti to posunulo, ze si tak pekne a rychlo zareagovala.... ja som tak mala, ked som mala davkovanie ako Ty, inak mi daval clostil 5-9DC 😉

saurer
21. lis 2012

ahoj holky, máte některá PCO? v pondělí mi ho diagnostikovali v CARu, proto asi u mě clostil nezabíral. Jsem ráda, že jsem tam šla. Mám za sebou i test průchodnosti vejcovodů, ty jsou naštěstí v pořádku.
Jen by mě zajímalo, jestli máte s PCO některá zkušenosti. potřebovala bych asi trochu uklidnit 😒

lucka771
21. lis 2012

@mijadave dakujem, no ja som mávala ovulku na 21 DC / jasne pozitívny ovu test / , tak ma to nalakalo, že čo sa deje, takto skoro ovulačný test pozitívny na 9 DC a som len náhodou urobila test....lebo vždy som testovala od 17 DC, teraz by sme ani nemali keksík 😀 😀 😀 keby som ten test neurobila.
Ja som mala dávkovanie 1/2 tabletky ráno a 1/2 tabletky večer od 3-7 DC v priebehu 5 dní, nejaké iné vedlajšie učinky som nepozorovala, len občasné trošinku točenie hlavy......ale to nič nebolo....

ešte raz dakujem za príspevok 🙂

lucka771
21. lis 2012

@saurer ahoj, neporadím Ti , to su polycystické ovaria, vela žien otehotnelo sa aj s touto diagnozou......

mijadave
21. lis 2012

@saurer moja, ja nemam skusenost a ani nemam PCO 😉 skus dat prispevok v skupine snaziliek na fotoblogoch, mozno sa Ti tam skor niekto ozve 😉

saurer
21. lis 2012

@lucka771
@mijadave
díky holky, jsem jsem to tak zkusila, protože i clostil se užívá jako první léčba při pco..tak nic, díky a opatrujte se 😉

mijadave
21. lis 2012

@saurer moja, rada by som Ti poradila, no fakt neviem... 😉

lucka771
22. lis 2012

@saurer mne dal lekár clostil, lebo som na 13 DC mala folík len 17 mm......nemám pco, tak neviem, skus P/re/co....tuším takto to je, nahod to do fóra a vyhodí ti to, tam sa skus opýtat....tam su baby, ktoré Ti poradia 🙂

romca05
22. lis 2012

@saurer Ahoj, já jsem měla PCO, zjistili mi ho letos v lednu, hned v březnu jsem byla na drillingu vaječníků a výsledek byl, že jsem od té doby měla pravidelnou MS, otěhotněla jsem ale až po půl roce od laparky. Jinak od laparky jsem měla dvakrát Clostil na podporu ovulace (v dubnu a v srpnu), ale taky se nezadařilo, v září jsem byla na své první folikulometrii (při Clostilu mě na ni doktor nezval), dostala jsem Pregnyl a mimčo se konečně podařilo 🙂 Přeju hodně štěstí, určitě se podaří i vám!

paulik1
22. lis 2012

@saurer ahoj, ja mám PCO, aj so všetkými príznakmi, anovulačné cykly, clostil som brala pol roka, a mne aj pomohol,
k ovulácii dochádzalo, ale otehotnieť sa mi nepodarilo. Pred 4 rokmi sa mi podarilo otehotnieť bez liekov a to som už mala PCO diagnostikované a mala som nastúpiť na liečbu v CAR. PCO sa liečiť nedá, ale dajú sa upraviť príznaky, ako sú anovulačné cykly. Určite to vedia vyriešiť hormonálnou cestou v CAR. Prajem úspešné snaženie 🙂

mijadave
22. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
sorac, ze tak neskoro, no rano som nestihala a z prace som dosla pred hodinou, no mm okupovat doteraz pc 😀

saurer
22. lis 2012

@romca05
@paulik1
ahoj holky, děkuju za odpověď. Příští týden mám jít na konzultaci do CARu, jak to moje PCO budeme léčit, nebo spíš přebíjet léky 🙂 clostil jsem měla dva měsíce bez výsledku, proto jsem šla radši hned do CARu, tak uvidíme.
Snad se brzy zadaří i nám. Tak se opatrujte 😉

maximka33
22. lis 2012

holky, mám dotaz. minulé dva cykly jsem brala clostilbegyt 2x denně. teď už ne, protože na iui půjdem až příští rok. teď jsem měla ovulaci, hodně bolestinou, to bylo v pondělí. a doteď mně tak nějak pobolívá břicho. může to být z clostilu? ty minulé měsíce jsem měla bolesti už po iui, to jsem právě přičítala hormonům. ale můžou být ještě teď v těle? jinak fakt na bolesti při cyklu netrpím..

maximka33
22. lis 2012

holky, mám dotaz. minulé dva cykly jsem brala clostilbegyt 2x denně. teď už ne, protože na iui půjdem až příští rok. teď jsem měla ovulaci, hodně bolestinou, to bylo v pondělí. a doteď mně tak nějak pobolívá břicho. může to být z clostilu? ty minulé měsíce jsem měla bolesti už po iui, to jsem právě přičítala hormonům. ale můžou být ještě teď v těle? jinak fakt na bolesti při cyklu netrpím..

ematko29
22. lis 2012

@maximka33 Len som sem nakukla,kedže nám tiež pomohol klostil.anemôže to byť tehotenstvo?

lucijeta
22. lis 2012

@saurer jaj, tak koukám, že ses v CARu dozvěděla stejnou diagnózu 😔 ráda bych tě nějak potěšila ale sama zatím bojuju..

saurer
22. lis 2012

@lucijeta no jo, co se dá dělat 😒 a jak dlouho bojuješ? a jakými prostředky? 🙂

lucijeta
22. lis 2012

@saurer pco mi diagnostikovali nějak v srpnu, mám za sebou 3 měsíce clostilu+pregnyl, třetí měsíc jsme zkusili i IUI a zatím bezúspěšné.. teď dáváme pauzu a jen beru ty čtvery kapky na detoxikaci jak už jsme si o tom psaly.. a 14-17dc mě pobolívali vaječníky tak cítím, že už se tam začíná něco dít, uvidíme co bude dál

saurer
22. lis 2012

@lucijeta no na mě ten clostil taky nezabral a doktor mi pohrozil carem, tak jsem tam hned běžela a v pondělí při testu průhodnosti vejcovodů mi to taky diagnostikovali...tak nevím, co bude dál...příští středu mám jít na konzultaci dalšího postupu...objevila jsem teď doplněk stravy Nosifol, který je přímo pro PCO, má mi za tři dny přijít..tak uvidím, co to bude zač 😒 tak ti držím palce, aby už konečně teda něco začlo fungovat a brzy se zadařilo

lucijeta
22. lis 2012

@saurer to já tobě taky, vypadá to na strastiplnější cestu ale o to si pak toho budem víc vážit 😉

saurer
22. lis 2012

@lucijeta to máš pravdu....však se taky dočkáme...jen je otázkou kdy 🙂

maximka33
22. lis 2012

@ematko29 ještě nevím, je moc brzo, jsem asi jen 3 dPO.. ale kéž by se zadařilo!!!!

mijadave
23. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
pekny dnik 😉

nelabela
23. lis 2012

Ahojte, neviete mi povedat ci sa pri uzivani clostilu zvysuje aj BT? mam ho druhy den a vcera 36,7 a dnes 36,9, a u mna je to taka vynimocnost????