Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

gabaki
5. pro 2012

@isabella Dakujem Ti 🙂 dnes som zobrala poslednu...takze 9 dc. Dr. mi zatial nic ine nedala a ja ju do nicoho netlacim, lebo ona vie naozaj najlepsie co treba a co nie. Samozrejme mam vit E, acidum folicum. Takze uvidim, ci budem trpezliva este o kustik dlhsie ako doteraz 😅

pancuska
6. pro 2012

@nelabela ahoj....pregnyl vyvola ovulku presne o 36 hodin!!! 😉

mvkoty
6. pro 2012

Dnešní tabulka, holky zkoukněte tabulku jestli vše odpovídá nebo mám něco pozměnit
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska a ked je dvojita davka / 10000j, je to skor?

pancuska
6. pro 2012

@isabellaa na davke nezalezi vies.......cize je jedno ci bude 5000iu alebo 10 000iu vzdy je to na 36 hodin.....cize musis si zapamatat hodinu kedy ti ho pichnu a potom vyratat kedy to je za 36h cize ked ti ho napr pichnu v nedelu o 22h tak ovulku (vajicka uvolni ) vyvola o 10h v utorok..... 😉

pancuska
6. pro 2012

@mvkoty ahoj,ja este pockam do buduceho tyzdna kedy mi budu robit ultrazvuk a vsetko okolo toho a potom ma hadam mozes prepisat 🙂

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska to viem, ze je do 36 hodin, pisala som to aj o stranu dozadu, len som chcela vediet ci tym nie je zosileny ucinok, ked to bude 10 000j.... a preco sa potom dava 10 000j a nie 5000j?

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska prevazne sa dava 5000j, ale mala som uz aj 10 000j...bolo mi vysvetlene, aby vsetky praskli...

pancuska
6. pro 2012

@isabellaa ziadna panika!!! dr vie co robi a ta davka je urcena presne kvoli tomu aby prasli a nie je to do 36 h ale za 36 hodin cize DO 36 hodin neskusajte ale najlepsie by bolo presne ZA 36 hodin......a aspon 3dni pred nesexovat nech je dobry material!!! mne pichali uz 4 krat pregnyl 3 krat davku 10 000iu a teraz pri IVF (umele oplodnenie) davku 7500iu takze oni vedia co robia.....hlavne musis dodrzat ten cas 🙂

gabaki
6. pro 2012

...hlavne si to uzivajte a vela sa smejte a urcite to neberte vazne, a nestresujte sa...lebo ak ma problem riesenie, tak trapit sa neoplati a ani stresovat a ak problem riesenie nema, tak ani trapenia a stresy nepomozu. Mozno to je dost cierno-bielo napisane, ale aspon sa potom clovek viac usmieva a sklada si mozaiku zo samych peknych chvil 🙂

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska si si ista, ze az o 36 hodin nastava ovu? Ja som si vzdy myslela ze rozpatie je 12-36 hodin...

isabellaa
6. pro 2012

@gabaki to uz sa neda brat vazne nevazne, ked sa niekto stazi vyse roka a stale nic, mat tvoj optimizmus a jedno dieta

gabaki
6. pro 2012

@isabella Ja som uz raz cakala na moju dcerku, celkom dlho a potom som prelezala cele tehotenstvo...a teraz ked som sa zblaznila o 12 rokov, tiez budem iba trpezliva, ale neprestanem si uzivat to, ze som zdrava a ze mam pri sebe uzasneho cloveka. Vzdy je sanca a vzdy je aj moznost nahody a vzdy sa da pozriet na problem z ineho uhla pohladu. Oslobod sa od tych pochmurnych a sebalustostnych myslienok a to je viac ako polovica uspechu, ver tomu 🙂

pancuska
6. pro 2012

@isabellaa ano som si na 100% ista ze az ZA 36hodin...... 🙂

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska dakujem Ti a vela zdravicka, pozeram, ze budete mat dve bambulky 🙂 kraaasa

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska mam tip na tu tvoju nevolnost, co sa pytas
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

pancuska
6. pro 2012

@isabellaa my sme sa snazili 3,5r a az teraz sa nam podarilo hned na prvy sup IVF......ale za ten cas snazenia mi robili 3 laparoskopie a co som pojedla clostyllbegydov a pregnylov ani nehovorim potom aj kila pribudli a aj tak to nakoniec skoncilo tak ze uz NIKDY prirodzene tehotna nebudem!!!!Nemam uz totiz ani jeden vajcovod ale vajecniky su v 100% stave!!!! hlavne klud a pozitivne myslenie!!! 🙂

isabellaa
6. pro 2012

@pancuska este sa ta spytam, prosim Ta, pichali ti ho do zadku alebo do brucha? Vdaka

pancuska
6. pro 2012

@isabellaa do zadku!!!!!!! a musis ho mat uuuuuplne uvolneny!!!! 🙂 drzim palce nech sa to podari!!!!

terioza1
6. pro 2012

Ahoj zeny... nevim, jak to tu u vas je ted, jestli tu jsou holky, ktery tu byly, kdyz jsem tu byla ja a nebo jestli jste tu novy.. kazdopadne bychom vam s Eli chtely pozdravit 🙂

terioza1
6. pro 2012

...a znovu dekuju clostilu .-) Drzime Vam vsem palce 🙂

terioza1
6. pro 2012

a jeste jedna 🙂

nelabela
7. pro 2012

@pancuska
@isabellaa
citala som vas rozhovor takze presne je to 36 hod? zaujimave....takze ked mi o pol 2 pichol v piatok pregnyl tak ovulka bola v nedelu rano o pol2???? ale tie teploty mi tam nejak nesedia....nemohla byt az v pondelok ked mi to ff tak vyznacil???

a babule, este ta chcem spytat, lebo teraz berem prvy krat clostil...moze sa stat, ze by ovulka aj naozaj nebola? ale ked mam 37,1 dnes tak asi bola, len neviem kedy 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/

nelabela
7. pro 2012

@terioza1 aj ja chcem veru dakovat clostilu a hned na prvykrat ☹ 😀

nelabela
7. pro 2012

@pancuska
dufam ze som to nepresvihla, ale bolo aj v piatok vecer aj v sobotu doobeda a aj nedelu, tak hadam hej a aj pre istotu aj v pondelok vecer 😀

isabellaa
7. pro 2012

@nelabela moja, kazdy den asi nie je dobre, lebo nedozreju spermosky😒 , ale viem presne preco ste to tak robili, my s mm cez leto ked som 1x brala clostil, bola som tiez netrpezliva a vsetko som vsadzala na clostil, ale ani ten nie je zazrak... nechcem ti brat iluzie, drzim Ti palce, ale asi to treba brat menej vazne a ak to ma prist, tak to pride....to hovori taaa pravaaa 😀

pancuska
7. pro 2012

@nelabela ano ked ti pichol pregnyl v piatok poobede o pol 2 tak ovulka alebo teda prasknutie vajicka by malo byt so soboty na nedelu o pol2 v noci 🙂 takze teraz ked budes mat stale teplotu nad a okolo 37 tak je to TAM ale az do doby menzesu a dalej......no neviem ci bolo dobre tak casto sexovat aj ked istota bola istota ale mame v rodine porodnu asistentku a ta mi to vysvetlovala ze ked je casto sex tak to je ako keby sme pouzivali kondom lebo spermie sa nedokazu dobijaat potrebuju aspon 2-3 dni minimalne.....maximalne 5!!! clostyll je na to aby to vajicka ci folikuly dorastli na potrebnu velkost co je min 18mm ,ja ked som mavala clostyll som mavala dominantne tak 2-3 a mali niekedy aj 22mm a pregnyl je na to aby urcite praskli a nie hocikedy ale presne za tych 36h takze to je take planovane.......asistovane!!!! Ja som bola na IVF a aj tam mi dali pregnyl!!!! 🙂 ked som to absolvovala prvy krat aj ja som bola taka popletena a nerozumela som tomu,ale teraz uz chapem 🙂

terioza1
7. pro 2012

@nelabela ja az na potreti.. ale eli je na poctvrty... 🙂