Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
20. pro 2012

@kacnov super moja, ze mas taku pracu, aj ja by som uz chcela.... drzim pasticky 😉
@antana123 aj Tebe moja, vela stastia 😉

mvkoty
21. pro 2012

Berušky moje tady je dnešní tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... nevím jak sthnu teď o víkendu a během svátků, ale pokusím se. Pokud by byla u některé z vás nějaká změna pošlete mi IP ať se to tady nikde neztratí.
PřejiVám všem krásnésvátky bohatou nadílku a ten správný rok do nového roku 2013 :-*

mvkoty
29. pro 2012

Dnešní tabulka je tu https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
holky nevíte něco o těhulkáchco měly rodit??? Vyhledávač mi je vůbec nechce najít.

mijadave
30. pro 2012

dievcata, idem Vas povzbudit... po vyse 3.5 roku bielych testov....

mvkoty
30. pro 2012

@mijadave gratuluji ti zlatko....mám z tebe obrovskou radost

mvkoty
30. pro 2012

Holky nevíte něco o @majushkab @dadanr @govinda???? Měly b\ být už po porodu a vyhledávač mi je nenajde ☹ Safirah má už doma 14dní Pavlíka alezbytek je nezvěstný

Dnešní tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mvkoty
30. pro 2012
govinda
30. pro 2012

@mvkoty ja mám doma dnes už 14 dňovú dcérku Miriam, ktorá sa narodila 16.12 a foto mám v albume 😉

govinda
30. pro 2012

@mijadave moja, gratulujem k dvom krásnym paličkám, máš krásny darček pod stromček, aj keď trochu oneskorený, ale predsa 🙂 Ešte raz gratulujem, držím palčeky, aby bolo všetko v najlepšom poriadku a dotehulkovali to do úspešného konca 🙂

mvkoty
30. pro 2012

@govinda tak velká gratulac 🙂 já se k tobě do alba nedostanu protože bych se musela registrovat na MK.sk ....moc děkuji za zprávičku a přeji jen a jen samou radost z maličké

anait
30. pro 2012

@mvkoty ahoj, ja prosím o vyškrtnutie z tabulky, clostil dávno neberiem, ďakujem 🙂

mvkoty
30. pro 2012

@anait a chceš vyškrtnoukcelá nebo jen ten clost???? Nějak se v tom ztrácím

mijadave
30. pro 2012

@mvkoty dakujem moja, aj ja sa vytesujem 😉 o tych babenkach Ti skusim zistit, ked budem doma na pc 😉
@govinda dakujem moja, dufam, ze vsetko bude ok 😉 este raz Ti z celeho srdiecka gratulujem ku krasnej slecne 😉

mvkoty
30. pro 2012

@mijadave mám z tebe ohromnou radost už jen pro to že to před nedávnem u vás vypadalo na odluku a teď přišlo vysněné těhu. Co na to říká manžel? Má radost????

mijadave
30. pro 2012

@mvkoty dakujem, si zlata... no mm nie je doma, tak som mu poslala sms... ked uz bol na slovensku, tak mi volal, ze ci to vazne... 😀 ze s tym uz proste nepocital, ze ho to doooost prekvapilo... priznal sa, ze mu chvilu trvalo, kym mu doslo, o co mi ide v sms... lebo som mu napisala: lasko, davaj si pozor na ceste a chod opatrne, lebo doma Ta cakame min. styria 😀 tak jasne, ze sa tesi, ked som s nim volala asi pred polhodkou, tak vraj to uz stravil a berie to ako hotovu vec 😀

isabellaa
30. pro 2012

@mijadave Srdecne blahozelam 🙂
Dufam, ze si to teraz prelomila a budeme ta nasledovat 😉

mijadave
30. pro 2012

@mvkoty inak majushkab je s malym m a tym padom ju najde a ma chlapceka, co ma 13 dni je uz isto po porode, no nema aktualizovany profil... ak chces, napisem im... 😉

mijadave
30. pro 2012

@isabellaa dakujeeeeem 😉 tak to dufam, ze sa teraz pridate, kycham Vasim smerom a posielam tehu bacily 😉

mvkoty
30. pro 2012

@mijadave tak to je skvělé že se mm také těší 🙂
Já jsem jí zadávala taky s malým m a nenašlo mi jí to a ostatní mi psalo že neexistuje....ale tak pokud porodily tak je v tabulce můžu vymazat.... tebe tam jako těhulku dopsat 😀

mijadave
30. pro 2012

@mvkoty jasne, mozes ich zmazat a mna mozes pridat, no na gyndu idem 8.1., termin porodu je zatial 1.9. som tyzden podla ms 5+0, no asi by som este pockala, ale ak chces, tak ma tam mozes napisat a mam 36 rokov a snazili sme sa cca 3,7 roka 😉

mvkoty
30. pro 2012

@mijadave Beruško tebe tam dopíši s obrovskou radostí 🙂

mijadave
30. pro 2012

@mvkoty 😉

snazilka1983
30. pro 2012

koceny cavte som vam tu vliezla ale nemate niektora zvysny pregnyl 500 IU ?? ☹ ☹ ☹

streghina
30. pro 2012

@mijadave ahoj, také gratuluji, u vás v diskusi jsem byla možná před 2 roky, teď jsem CARu Apolinář, ale tebe si pamatuji a přeji Ti moc zdravíčka a aby bylo vše v pořádku, krásný nový rok 😉

anait
30. pro 2012

@mvkoty celkom 🙂

mijadave
30. pro 2012

@streghina dakujem moja, tiez Ti prajem, aby ten novy rok bol lepsi a uspesnejsi ako ten odchadzajuci a nech cim skor najdes vytuzene // 😉

gabaki
30. pro 2012

@mijadave gratulujem, nech vsetko dopadne dobre. Vela stastia! 🙂

mijadave
30. pro 2012

@gabaki dakujeeeeem 😉

mvkoty
31. pro 2012

Dnešní tabulka, poslední letošního roku a tak námvšem snažilkám zde přeji aby ten příští rok byl plodný pro nás všechny a dočkaly jsme se vytoužených miminek. A těm které jsou už těhulky přeji bezproblémové těhulkování a lehké a rychlé porody
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...