Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
31. pro 2012

Chcem Vam vsetkym popriat krasneho silvestra a nech novy rok je ooooooooovela lepsi ako ten odchadzajuci, nech si cim skor najdete vytuzene // 😉

kvietok1605
31. pro 2012

@mijadave aj tebe všetko najlepšie nech ti to všetko dobre dopadne a v septembri sa môžeš tešiť z bábätka veľmi Ti fandím vždy si bola taká príjemná aj keď sa baby sťažovali že sa nedarí a snažila si sa pomôcť aspoň pekným slovom veľmi Ti prajem, je to super že sa šťasite usmialo aj na teba po takom dlhom čase potom máme nádej aj mi ostatné 🙂

mucha11
31. pro 2012

@mijadave Janka, gratulujem ti z celého srdca, budem ti držať palce, nech je všetko v poriadku a v septembri držíš v rukách krásny uzlíček. Niekedy musí prísť v živote zlom, aby sa niečo pohlo k dobrému 🙂 teším sa s tebou.

mijadave
31. pro 2012

@kvietok1605
@mucha11 dievcata, dakujem, slzy mi vyhrkli, ste velmi zlate... su to krasne a hrejive slova, este raz dakujem, ze sa so mnou tesite 😉 posielam Vam velke objatie a tehu baciliky, nech sa Vam cim skor podari najst // na testiku... nebojte, aj ked nam sa zadarilo, budem sem za Vami chodievat a ozvem sa ako sa nam dari... 😉

streghina
31. pro 2012

@mijadave děkuji, musím v to věřit, bohužel minulý rok to dopadlo špatně, tak tenhle musí být ten přelomový 😉

mijadave
31. pro 2012

@streghina tak drzim pasticky, nech je to teda ten prelomovy a nech vsetko dopadne stastne a nech coskoro drzis v naruci krasne babatko 😉

milacik3
31. pro 2012

@mijadave ja odpadnem ti si tehotna 🙂 to je uzasna sprava...vsetko dobre do noveho ruku a nech prebieha cele tehotnestvo bez problemov a uzivaj si krasne obdobie 😵

milacik3
31. pro 2012

@mvkoty vsetko dobre do Novehu roku...a do tabulky mi prosim oprav dnes 1DC a snazenie uz bude v novom roku 13mesiacov ☹

mijadave
31. pro 2012

@milacik3 moja, neodpadavaj 😀 ale ano, som, je to prekvapenie pre nas, tento cyklus sme to vobec necakali 😉 a dakujem, ze sa so mnou tesis 😉 dufam, ze vsetko bude ok 😉 mrzi ma, ze ms si zas k Tebe nasla cestu... prajem Ti vela sil do dalsieho snazenia a nech ma cim skor nasledujes, posielam velke objatie plne tehu bacilov 😉

anait
31. pro 2012

@mijadave tiež by som chcela zažiť cyklus, v ktorom by som to nečakala 😝

mijadave
31. pro 2012

@anait moja, to preto, lebo mi dr povedala, ze to proste nepojde, tak sme s mm rezignovali a nejak aj po takom dlhom snazeni... proste bolo to fakt prekvapko... 😉

mvkoty
31. pro 2012

@milacik3 Beruško upraveno a nevěš hlavu v novém roce se určitě doškáme všěechny.... my se snažíme taky už 18měsíců a pořád nic ☹
Všechno nej nej nej do nového roku hlavně zdravíčko :-*

milacik3
1. led 2013

@mijadave dakujem si velmi zlata no co uz poplakala som si zase...velmi ma to mrzi ze to nevyslo..co uz...manzel id v januari na spermiogram musim ho objednat...tak uvidime co bude dalej... myslela som ze r.2012 sa to urcite podari ale nie...ale tak vela veci sa mi v tom roku podarilo a tak som si povedala ze nemozem mat hned vsetko...a tento rok sa to urcite uz podari...

milacik3
1. led 2013

@mvkoty dakujem za povzbudive slova 🙂 snad sa nam to vsetkym podari a v roku 2013 bude velmi vela tehuliek 🙂

mvkoty
1. led 2013

Krásný nový rok zde je nová tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

mvkoty
1. led 2013

Tak opraVA TROCHU JSEM SE DO TOHO ZAMOTALA A DO TOHO MI JEŠTĚ MALÁ PŮLKU SMÁZLA TAK JSEM UDĚLALA NOVOU A TADY JE SPRÁVNÝ ODKAZ https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

mijadave
1. led 2013

@milacik3 moja, ja Ti rozumiem, ale pozri, nadej umiera posledna... a tak ako ja, aj Ty si najdes // posielam vela sily...

pancuska
2. led 2013

@mijadave gratulujem a potichu sa tesim s tebou a som rada ze prave ty ma nasledujes v tabulke 😉
@mvkoty ja by som este chcela poprosit prepisat TT USG mam 12+3 dakujem 😉

mijadave
2. led 2013

@pancuska dakujeeeem, aj ja som rada a uz by sa zislo pridat zas par tehuliek v tabulke, nejako ubudli 😉

mvkoty
2. led 2013
ika84
2. led 2013

ahojte....takto pred rokom som pravidelne chodila do tejto temy a dufala som v zazrak. Dnes mam manzela na prechadzke s nasim 3 tyzdnovym syncekom. Ked som sa uz vzdavala, podarilo sa. Samozerejme bez clostilu a bez dufiku by to neslo, preto chcem aj vas snazilky povzbudit, uz dlhsie sa tu snazim napisat ze zazraky sa deju, treba verit. Drzim vam vsetkym palce nech rok 2013 je ten, co vam prinesie stastie.... 😉

voskovka
3. led 2013

dievcata mam jednu otazku....kedy vam po uzivani clostilu na ktory den cyklu prisla ovulka?chodili ste aj na folikulometriu?kedy ste sli po dobrati clostilu za lekarkou?ja mam zajtra posledny clostil tak preto sa pytam....dakujem za odpovede 😵

mvkoty
3. led 2013

@voskovka já jsem clost brala 3.-7.den ms a ovulka přišla přesě 14dc na folikulometrii jsem nebyla protože jsem i před užívání clostu ovulovla, jen jse jí s dr chtěli více "potvrdit, či rozjet" a u dr jsem ještě nebyla.

voskovka
3. led 2013

@mvkoty ja praveze vobec ovu nemam a folikuly malinke...ako diagnozu som dostala PCO.no asi skusim predsa zajst k nej na 12DC to by uz malo byt vidno ci nejake narastli alebo nie

mvkoty
3. led 2013

@voskovka to má kamaradka stejnou diagnozu a baští clost pravidelně ale občas má taky anovulák ☹ teď se v únoru chyystá na poslední IVF tak snad jím to vyjde......jáse chystám k dr koncem ledna tak uvidím co mi poví. Měním totiž dr, protože jsem se stěhovala a k tomu mému to mám skoro 80km ☹ ale zjistila jsem že ten nový dr je kolega a bývalý nadřízený toho dosavadního tak to bude snad ok.

chorucka
3. led 2013

@voskovka ahoj ja uzivam clostil druhy cyklus a k dr chodim pondelok streda a piatok na kontrolu rastu folikou v prvom cykle mi narastli 3a aj teraz som mala 3foliky len z jedneho sa ale urobila velka cysta jeden zmizol a z jedneho mozno nieco bude lebo ostalo po nom zlte teliesko a na ovu mi pichol pregnyl takze ovu som mala asi sobota- nedela

voskovka
3. led 2013

@chorucka no toho sa bojim...pretoze u mna su cysty kamaratky....tak dufam ze nebude ziadna....ja som zvedava co sa bude robit...ci nejake foliky narastli a dufam ze ovulka prebehne....dost ma boli hlava od toho pondelka kazdy den :-/
tak ja len dufam ze sa nam to podari....ty si uzivala aku davku 1 denne pocas 5dni?

chorucka
3. led 2013

@voskovka dr povedal ze obvikle sa uziva 1denne ale ze podla jeho skusenosti je to malo tak mne kazal rano 1 a vecer 1 prvy cyklus som zacala na3dc a teraz tento cyklus som zacala 4dc uzivat prvy cyklus mi nedal pregnyl asi zabudol a ja som ani netusila ze si to mam pitat tak z vajok nebolo nic a teraz som si pitala pregnyl pichol mi ho na 28,12 to som bola 12DC Inak mala som problem zohnat v lekarnach pregnyl obehala som ich6 😠 A ty si ides dat pichnut pregnyl?

anait
3. led 2013

@voskovka ako berieš clostil a v akej dávke? pokiaľ mávaš cysty, tak ani neuvažuj, či ísť aleob neísť na folikulometriu (len mi je divné, že si sa na tom už vopred s lekárom nedohodla, resp. on s tebou) ... určite choď na 13 dc sa chodí, tam už je to viacmenej jasné, že ako folíky vyzerajú...

anait
3. led 2013

@chorucka pregnyl nie je treba pichať vždy, mne praskli aj bez neho ... väčšinou prvý cyklus skúšajú bez neho, že pokiaľ to nie je nutné, tak ho nepchajú... ak neprasknú prvý cyklus, tak druhý ho pichnú...