Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
2. únor 2013

@mijadave ahoj moja,až dnes tu čítam že ste prišli o miminko ☹ velmi mi je to lúto,strášne moc,držkaj sa 😒

mijadave
2. únor 2013

@veronicka33 dakujem moja, ano, prisli... ☹

mucha11
3. únor 2013

@mijadave Janka, až mi slzy idú dole tvárou. Je to všetko také nespravodlivé. Niekto dieťatko má ani nevie ako, a niekto na neho musí tak dlho čakať, a niekedy sa ho vôbec nedočká. Veľa sily prajem. Budem na teba myslieť.

mijadave
3. únor 2013

@mucha11 dakujem moja, si zlata... tak dlho sme cakali a tak kratko sa tesili... ale ide sa dalej, uvidime, co mi povie dr zajtra na kontrole... dufam, ze nebude treba ist do nemocky, ze to uz vsetko odislo... 😒

mvkoty
4. únor 2013

Ahojky snažilky tady je dnešní tabulka a konečně je udělaná tak aby jste mohla kterákoliv z vás upravovat a nemusel ase přihlašovat 🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

ketrinn
6. únor 2013

@mijadave ahojky moja takže kukam a koho nevidim🙂 ja som bola na ginde a sledovali sme ale folikul narastol ale nepraskol a zazračne sa zničoho nič scvrkol,tiež mi predpisala clostilbegyt takže čakam na mrchu a na 6 den nasadzujem,uvidim či sa podari🙂 len sa dost bojim aby nebolo zas viacpočetne tehotenstvo ,ale kazala mi prist na 16dc a že sa uvidi takže tam zisti kolko vajiček pustilo? nevieš? nerozumiem sa tomu a le chvilu som cetovala a jednej iže pustil az 6 vajičok tak doktorka jej povedala nech maju chraneni sex .

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn ahoj moja, neboj, pozri, mne na prvy raz pustilo 4 foliky, no narastol do pozadovanej velkosti a praskol len jeden... 😉 a potom som vzdy mavala tak max. 2... a ano, na 16 den Ti bude robit folikulometriu, teda Ti bude merat kolko folikov je a ake su velke... praskaju a uvolnuju vajicko pri velkosti cca 22-24mm 😉 drzim Ti pasticky, nech sa pekne zadari na prvy raz 😉

ketrinn
6. únor 2013

@mijadave aha takže ak som dobre pochopila može prasknut len jeden a čo tie ostatne? odumru či čo sa snimi stane 😖

ketrinn
6. únor 2013

mijadave
a ten folik može pustit aj viac vajičok?

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn tie ostatne zaniknu alebo sa vstrebu, v horsom pripade sa zmenia na cystu.... a jeden folik pusti len 1 vajicko

ketrinn
6. únor 2013

@mijadave ok ja som sledovala od decembra aj ovu testikmi vždy na 17-18 den bol pozitivny ,len asi vždy nepraskol:( ale sa scvrkol ako aj pri tomto sledovani asi si musim nasadit ten lanovy olej xixi vtedy sa podarilo a nemalo sa to bol zazrak ale čitala som nedavno že je velmi dobry na plodnost aj na vyvin plodu atd ak nezaberu lieky prejdem na papanie lanoveho oleja 🙂

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn a nemerias si aj bazalnu teplotu? a lanovy olej? o tom som nepocula... a ako si si ho davkovala a kde si ho kupila?

ketrinn
6. únor 2013

@mijadave Ľanový olej - dobrý zdroj Omega-3 NMK, konkrétne kyseliny linolovej a alfa-linolénovej (ALA), má protizápalové účinky, napomáha harmonizácii hormonálnych hladín.to som odpisla
aj som si začala aj ked som z toho riadny debil pišem si to na papierik 🙂

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn dakujem, pozriem sa na to... o lanovych semiackach som nieco pocula... ale o oleji nie... dobre vediet, uz som ochotna vyskusat hocico...

ketrinn
6. únor 2013

@mijadave on je na vela veci dobry aj posobi proti rakovine a j napomaha pri chudnuti atd treba si prečitat viac člankov o nom naklikaj do guglu a študuj🙂 vieš že som pred operaciou chudla tak som ho tiež jedla rano lyžicku na lačno a večer lyzicku na prazdny zaludok nesmela som otehotniet pred operaciou co som aj nechcela !!!! takže vieš ako mi zabral nejdem to tu pysat🙂

ketrinn
6. únor 2013

a aj plod bude zdravši a aj som čitala že zeny čo porodili a papali ten olej detičky mali velmi kludne a zdrave ale nečudujem sa je z
zdravy🙂ja stade objednavam často aj teraz sa berem vo februari len čakam nech nabehne materska🙂Superpotraviny pre plodnosť - Fertility.sk čitaj

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn no asi si objednam... pogooglim a uvidime 😉 dik sa tip 😉

mijadave
6. únor 2013

@ketrinn inak ak si v profile das, ze sa snazis o babo, tak Ti da moznost pridat sa ku skupine snaziliek... sem tam su aj tam dobre tipy a vselico sa clovek dozvie 😉

milacik3
6. únor 2013

Baby robili vam vysetrenie na imunologicky faktor? to sa robi len v CARe alebo to moze aj bezny gynegolog spravit? a to je ako vyter? alebo to sa berie krv? Idem v pondelok na folikumetriu tak by som sa na to spytala doktora
Dakujem

mvkoty
7. únor 2013
milacik3
13. únor 2013

@mvkoty ahoj, dnes som 2 DPO a 17 DC, dakujem

veronicka33
14. únor 2013

@mvkoty Ahojček uprav mi prosím cyklus Takže dnes som 12DC a PC 27 dakujem 🙂