Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
2. čer 2009

amiska............ahojky 😉

Prave snidam,teda uz asi pul hodiny.Mam kaficko a satecky s marmeladou.Normalne bych to videla na koblihy,nebo tvarohove kolacky,ale sem tam mam chut na neco,co normalne nerada.Jak jsme je mely v nemocnici na snidani,dvakrat jsem si kousla a vratila to.Ted mam boule az za usima. 😀

wolfskinka
2. čer 2009

dasa ani mi nehovor ... ze satecky s marmeladou mnam dala by som si

dasa.77
2. čer 2009

kamco i tebe vitam.Se ti tu nejak zalibilo 😉 Tak jako me a dalsim ...........

kkamca
2. čer 2009

Wolfi ty si šikula že to takhle poznáš..to je hotový umění..
Já jdu teprve snídat 😀

dasa.77
2. čer 2009

muj milacek nedavno pronesl,ze od te doby,co se lecim( podle tematu-lecba clost....) 😀 nemam na nic cas!

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca ... nie umenie ale roky skusenosti ............... viem to presne na hodinu trafit ... a mi to uz aj dr. par krat potvrdil ... teda povedal presne kedy IUI a planovany styk a vtedy som mala priznaky ovulky a zrazu bum bolo po nich folikul praskol ....

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Ahoj Kami, dneska jsi nějak dlouho spala 😉

kkamca
2. čer 2009

wolfi a přesto nic?žádné babetko?Když se umíš trefit do ovulky,? 😵

dasa.77
2. čer 2009

TAAAK,jeste dopiju to studene kafe a mela bych se dat do vareni.At to mam hotovo a pak nemusim odbihat.Kdyz je muj dopoledne dome a ja mam odpo,jdou dny,ze v tuto dobu uz mam obed hotovy.Ale kdyz ma ranni,tak to mam co delat,abych v 1 hod. stihla autobus do prace🙂 jak prijdu vecer domu,pta se,co jsi delala dopoledne,lecila jsi se? Ja vetsinou zalzu a reknu presvedcive........NEEEEEEE! Co si myslis,ze mam cas na blbosti? Kdo si myslis,ze tu uvaril,uklidil,vypral....... 😀 😀

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca .. ja som zazrak pre doktorov, vsetko dobre obidvaja zdravi uplne ... 2x som otehotnela klasicky a 2x aj potratila bola som na 2 umelych oplodneniach 2xET,1xKET a 3xIUI a planovanych sexov a prd z toho vzdy som otehotnela vtedy ked bola najmensia pravdepodobnost .. ale aj potratila .. tak ja uz neviem ... ja som v heliose rarita dr. povedla, ze tam takyto pripad este nemali

kkamca
2. čer 2009

Wolfi tak to toho máš už hodně za sebou..já taky 2 krát otěhotněla klasicky z toho jeden potrat..ale ty ETY,KETY,IUI nemám ani jedno...bo ani nevim co to je kromě toho I
To musíš být hodně otrlá dáma..já už bych se asi sesypala 😒

kkamca
2. čer 2009

Dášo taky za chvíly půjdu..vařit,dnes jen polévku zelnačku 😀

kkamca
2. čer 2009

Holky je to normální když pořád chodim na wc..na malou..může to být po clostíku?Sem takhle nikdy neběhala,dokonce i v noci mě to budí-- 😝

dasa.77
2. čer 2009

kamco,je to clostikem,ja sla i 6x za noc.

dasa.77
2. čer 2009

Tak,zacnu aspon skrabat kobzole,budu odbihat.

wolfskinka
2. čer 2009

IVF je umele oplodnenie ET je transfer cize vlozenie cerstveho embrya po oplodneni do maternice a KET je transfer rozmrazeneho embrya do maternice
IUI je inseminacia spermiami ...

kkamca
2. čer 2009

Wolfi...dík za vysvětlení cizích výrazů.. 😀

kkamca
2. čer 2009

Dášo to je ale děs..a proč to jako?se děje?

wolfskinka
2. čer 2009

ja som tiez po clostiku curala jak blazniva kazdu chvilu ... uz mi zostali iba 2 tabletky antibiotik ... za cca 2 tyzdne idem na kontrolny odber

dasa.77
2. čer 2009

Tak ,uz mam skoro hotovo,uz se tesim,az prijdu vecer domu a najdu cely zastrikany sporak.On jak si neco smazi,je to hruza a des.Asi jako kazdy chlap 😀

kkamca
2. čer 2009

Wolfi..a co bude následovat pak?Co maj stebou v plánu? 🙄

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Aaaaa, koukám, že se tu probírají zkratky ohledně umělého oplodnění, to zase budete o něco chytřejší 😀

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca .. co bude potom ? no ak budu tie krvne testy negativne ... tak hned od zaciatku jula zacinam s liekmi a injekciami na umele oplodnenie tretie a posledne ... viac uz moj organizmus nevydrzi 4 roky som na hormonoch a nemienim si totalne odpalit pecienku

kkamca
2. čer 2009

ahoj Leni..

dasa.77
2. čer 2009

wolfi,to ti moc drzim palecky,at se to podari.Kamaradka byla na umelem a nepovedlo se,pak otehotnela normalne,musela si to nechta vzit,slaba srdecni cinnost,po dalsich trech mesicich opet tehu a maly ma skoro 2 mesice 😀

kkamca
2. čer 2009

Wolfi,tak snad do třetice všeho dobrého.. 😀 Já když to tady vidím jak se každá snažíme..a nic
A pak tady lítaj holky--u nás..který to ani nechtěj a maj to různě po ústavech..děs 😠

wolfskinka
2. čer 2009

lenka ja vam mozem dat uz take skolenie ohladom umelych oplodneni ze take nedostanete ani u svojho gyndosa ... ja uz chodim k tomu mojmu vyscvicena z centra .. ze len pridem ze potrebujem pichnut 2 ampulky agolutinun a on pichne .. uz sa ma ani nepyta, uz si ordinujem sama co potrebujem ... na 3.-.7 den clostik a potom duphastoon ... uz mi ani nehovori ako to mam uzivat .... vsetko ovladam .. minule mi povedal, ze som profik na umele oplodnenia ze ked bude potrebovat konzultaciu ze mi zavola .... zlaty ze ?

dasa.77
2. čer 2009

AHOJ LENI A DOBRE RANKO 😀 😀 😀

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca .... no ja by som bola najradsej keby to vyslo bez IVF tento mesiac .... teda tuto ovulku a vyhla by som sa dalsiemu umelemu ... ale je to vo hviezdach

dasa.77
2. čer 2009

WOLFI.........tak to ti rekl hezky.Tak ja se teda priptam............budu muset podstoupit pred IUI znovu laparku a nejak jinak stimulovat,nez doted s clostikem a pregnylem?Co vsechno pred tim potrebuji?