Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzkazuzu88
28. lis 2013

@veronika.deskova To je dobře,že vám na nic nepřišli 🙂 ...Je úplně jasný že na takový věci nikdy nezapomeneš a nesmíš nad tím tolik přemýšlet,snaž se minulost hodit za hlavu.Minulost stejně nezměníš.Vzpomínej ale nelituj ☹ vím,že to zní blbě ale jakmile přestaneš myslet negativně,miminku se bude chtít přijít dřív 😉

zuzkazuzu88
29. lis 2013

@veronika.deskova dneska budu brát 4 tbl. a už od včera mě pobolívají vaječníky ☹ může to být tím,že ty vajíčka rostou? Asi nejspíš jo,že 😀

elza222
29. lis 2013

Děvčata mám za sebou první měsíc s Clostilem. Ale chtěla jsem se zeptat nevíte, kde se tu řeší ty sójové izoflavonoidy (na které stránce cca)? A stručně, proč pít ten grapefruitový džus 🙂 ? Děkuji

veronika.deskova
30. lis 2013

@zuzkazuzu88 Zuzko, taky mi přišlo, že mě bolí vaječníky a jako by mi měly vyskočit z těla ven 😀 Ale já ty nežádoucí účinky a vlastně reakci jsem měla fakt přehnanou ☹
@elza222 Elzo-Eliško 🙂 o sóji a grapfruity nic nevím 😕 oč tu běží? 🙂

zuzkazuzu88
30. lis 2013

@veronika.deskova až tak mě teda nebolí,ale je to chvilkama nepříjemný 😒 dneska zobnu poslední a doufám,že to dobře dopadne 🙂 tos měla teda hodně velkou reakci no 😒

zuzkazuzu88
30. lis 2013

@elza222 ahojyk tak to taky netuším :-/

elza222
30. lis 2013

@veronika.deskova Prý se ty sójové izoflavonoidy (např. soja sarapis) užívají místo Clostilbegytu. Mají se prý nějak ve zvýšené dávce brát několik dní začátkem cyklu a funguje to jako Clostík na ovulku, ale na přírodní bázi. A ten džusík právě nevím, na co tu holky tak hojně berou, když se snaží o mimíska.

minnie2013
8. pro 2013

Grep je holky prej na plodny hlen 🙂

kachidlo
21. pro 2013

Ahojte, chci se zeptat na vaše zkušenosti se špiněním před MS. Prý to může být z nedostatečné funkce žlutého tělíska. Už mám teda jedno dítě a měla jsem to i před prvním těhotenstvím, můj doktor to nijak extra neřešil, spíš mi doporučil po roce a půl UM, ale to jsem se kousla, protože jsem nějak věděla, že jsme zdravá a otěhotněla jsem. (Ve stejnou dobu, co jsme si pořídili pejska)Teď, ale nějak na mně padl strach, že je něco špatně. Špinění se protáhlo z 3-5 dnů na 10.Už se snažíma zase dost dlouho a nic. Budu měnit doktora, ale než se dostanu k vyšetření, tak zas proběhne ovulace a nejaké to netrpělivé čekání zda špinění a menstruace dorazí. Než mi doktor napíše nějaký tek Clostil a pod, máte nějaké rady na něco přírodního, co můžu začít užívat sama? Čaje vitamíny? Jen ne dalšího psa 🙂))

minnie2013
26. pro 2013

Babulky, tak za mna clostyl ano 🙂 Nakoniec sa nam to zda sa po druhom cykle s clostylom podarilo. Ja som si okrem toho pridala tento cyklus aj inofolic, tak neviem ci tomu pomohol aj on 🙂 Na sone som este nebola, ale z krvicky to mam potvrdene 🙂))) Tak drzte prstiky, aby sme to dotiahli do uspesneho konca 🙂 papa a drzim prstiky

minnie2013
26. pro 2013

@veronika.deskova
@zuzkazuzu88 babulky, tak ako ste dopadli s clostylom ? 🙂

eviks
26. pro 2013

Tak se k vam holky pridavam a zacinam tento mesic s clostikem. Jsem zvedava, jak na to budu reagovat. Drive u me meli podezreni na PCO, pak se to nepotvrdilo. Asi je problem jen v dozravani vajicek. Na hormony obecne moc dobre nereaguju, ale treba je tohle silnejsi kafe a pomuze i mne. Snazime se od brezna letosniho roku, ale mela jsem vzdycky pocit, ze je to uplne zbytecne, coz pak i lekar potvrdil. Takze tento cyklus poprve s malou nadeji🙂 Preju vam vsem hodne stesti!

veronika.deskova
26. pro 2013

@minnie2013 Ahojky, já skončila v nemocnici. Měla jsem dávkování 1-0-1, celkem jsem vzala tři prášky a měla jsem šílené bolesti, krvácení, bolesti hlavy a přišlo mi, jako by mi vaječníky nebo celý spodek vylítl z těla ☹ Abych řekla pravdu, doktor se vyjádřil tak nějak, že vlastně neví co se mnou. Za posledních 20let neměla žádná jeho pacientka takovéhle nežádoucí účinky. Takže jsem ho vysadila a bojím se ho zkusit znova. Přemýšlím, co bude dál. Snažíme se od 2012, mám za sebou 2 zamlklá těhotenství (11/2012, 4/2013) ☹ Od října mi testovali na ovulaci a nebyla, proto mi ten Clostík nasadili. Asi to všechno vypustím z hlavy cca do března a pak se uvidí.
Jinak moc moc držím palečky!
@eviks Také přeji hodně štěstíčka!

zuzkazuzu88
26. pro 2013

@minnie2013 ahojky já jedu druhý měsíc,první nevyšel 😒 ale říkám si,že už jsme mimču blíž a blíž.Překvapivě ale na to myslím čím dál míň 🙂 moc gratuluju,že vám to vyšlo 🙂 udělali jste si o to hezčí svátky 🙂

zuzkazuzu88
26. pro 2013

@eviks moc držím palečky aby vám pomohl,nám první cyklus nevyšel,tak uvidíme co bude dál.V prvním cyklu jsem žádný extra problémy neměla,jen trochu pobolívaly vaječníky,jinak po psychické stránce jsem byla úplně hotová ☹ neměla jsem vůbec chuť být mezi lidma,chtěla jsem být sama a nic neřešit,větší depku jsem vážně nezažila ☹ ale tento měsíc jsem naopak šťastná 😀 ale bolesti mám větší 😀 člověk si nevybere 🙂

zuzkazuzu88
26. pro 2013

@veronika.deskova to mě mrzí,že to takto dopadlo ☹ co s tebou mají dál v plánu teda?

veronika.deskova
26. pro 2013

@zuzkazuzu88 Doktor mi navrhoval, abych brala Clost. 1/4 - 0 - 1/4 .... na to mi doktorka z Plzně ( u které jsme byli na vyšetření kvůli potratům) řekla, že tohle dávkování nemá vůbec žádný význam ☹ Takže jsem to tlumočila tomu mému doktorovi a nic z toho nevzešlo. Takže já fakt nevím .... asi to nechám do března být a buď se pak obrátím na jiného doktora nebo se poradíme v CARu. Pozitivní zpráva je, že jsem 2x otěhotněla a manžel je v pořádku. Po genetické, hematologické stránce je taky vše OK.

zuzkazuzu88
26. pro 2013

@veronika.deskova nechápu,že ti ho stejně předepsal když ti to udělalo toto 😒 a byli jste na imunologii? možná v tom bude problém ☹

veronika.deskova
26. pro 2013

@zuzkazuzu88 Tu nám právě dělala ta paní doktorka v Plzni, tam je taky vše v pořádku 🙂

zuzkazuzu88
26. pro 2013

@veronika.deskova když už tak je lepší mít nějakej problém když to nejde,než aby ste byli oba zdraví a stejně se nedařilo,že? ☹ zkuste se třeba zaměřit na něco jinýho,možná na to moc myslíte ☹

eviks
26. pro 2013

@zuzkazuzu88 Ahojky, myslim, ze z jednoho cyklu jeste nelze soudit. Nekomu to vyslo napoprve, nekomu na potreti a nekdo jak sem slysela otehotnel az po vysazeni clostilu, ktery funguje i v nasledujicim cyklu. Melo by to vyjit pokud jde opravdu jen o poruchu zrani vajicek a neni tam treba problem s pruchodnosti nebo spermiogramem. Tyhle depky uplne znam, ja mam silene stavy den az dva pred menses, kdy nastvu cele sve okoli, lituju se a brecim. Nechci nikam vychazet, nejradsi bych se nekam zahrabala🙂 A pak je to najednou ok, tak jsem zvedava jak na me bude pusobit clostil. Mam trochu nevyhodu v tom ze naprosto vsechny me kamaradky otehotnely napoprve, nejpozdeji napodruhe a nemam se komu vypovidat. Cely trictvrte rok jsem poslouchala hlasky : jsi vystresovana, moc to chces, neumite to spravne delat..a podobne veci, ktere jsou uplne nesmyslne, kdyz ti ani nedozraje vajicko a je problem fyzicky. Ty mas jake davkovani toho clostilu a rikal ti doktor neco o sliznici? Ja se ho chci zeptat az pujdu na kontrolni ultrazvuk jestli ji mam dostatecne narostlou, ze bych si kdyztak rekla o nejakou podporu. Nechci zbytecne plytvat pokusy, kdyz by se clostil mel brat idealne do 6 mesicu.

minnie2013
26. pro 2013

@veronika.deskova A co znamena zamlkle tehotenstvo? To je ako potrat? V ktorom tyzdni? A ake boli tvoje priznaky?

maice
26. pro 2013

Ahoj,je tu nekdo komu se ani po klostiku nedostavila ms,jen slaboulinke spineni? A dalsi mesic mel podle dr. vysadit??Kuju

veronika.deskova
26. pro 2013

@minnie2013 Plodu přestalo bít srdíčko. 9.týden.

zuzkazuzu88
27. pro 2013

@eviks já mám taky v okolí plno lidí kterým se povedlo na poprvé 😒 třeba včera nám zase další pár oznámil těhu 🙂 Já beru 1tbl.denně 3-7DC a pak jdu 12DC a 15DC na pregnyl.UTZ mi nedělá,ale přemýšlím,že si o něj řeknu,tento cyklus mám nějak víc bolesti 😒 Skrz sliznici se mě ptal jen jak silnou mám ms,tak jsem mu řekla,že celkem silnou a on,že by to mohlo znamenat vysokou sliznici,tak doufám,že má pravdu 🙂 Jinak já mám nakloněnou dělohu,takže tomu taky trošku přikládám vinu,že se ještě nepovedlo 😒

veronika.deskova
28. pro 2013

@zuzkazuzu88 Zuzko, ten UZV by měli dělat nejlépe denně nebo alespoň ob-den. Aby bylo vidět, zda tělo na ten Clost. reaguje a jak ... Mně prozměnu doktor o tom pregnylu nic neříkal. To je další podpůrná hormonální léčba?

zuzkazuzu88
29. pro 2013

@veronika.deskova Pregnyl je vlastně HcG hormon( získává se z moči těhotných 😖 ,ale co bych pro to neudělala 😔 ).Je to injekce a píchá se na vyvolání ovulace.Je to dobrý na načsování styku a nebo ho doktoři píchají pro případný odběr vajíček atd..já si myslím,že mě ho dr píchá pro jistotu aby mi praskl/y foliky když mě nekontroluje na utz.Myslím si,že stejně ty cykly s clostíkem mám ovu dřív než dostanu pregnyl,ale to nevadí.Pregnyl totiž podporuje i funkci žlutýho tělíska a tím pádem i oplodněný vajíčko 🙂 uvidíme jak dopadnem tento cyklus,zítra jdu na injekci(13DC kvůli neděli 🙂 )ale ovu jsem měla asi už včera večer(podle bolesti) a dneska mě pobolívá pobřišek jak na ms 😒 Ale nepřemýšlím nad tím,užívám si volna a chvilkama dokonce i nudy 😀 Jinak pregnyl nestojí nic pokud máš recept,platíš jen recept 🙂

maice
31. pro 2013

S.O.S.Prosim o radu,vysazoval jste nekdo clostil druhy cyklus uzivani? Jake bylo Vase davkovani?

zuzkazuzu88
2. led 2014

@maice ahojky mě dr. řekl,že budu brát clostil 3 měsíce a pak bezpečnostní pauza,ale každej dr to předepisuje jinak,někdo na 2 a někdo třeba na 6 měsíců 😒 já jsem brala 1tbl. denně 🙂

misell09
2. led 2014

Ahojte dievcata, chcem taktiez pridat skusenost s clostilbegytom. Dnes som 17 DC, na 14 DC som bola na folikumetrii a na lavom vajecniku som mala 2 DF vo velkosti 30 mm, endometrium 9 mm, beriem ho prvy cyklus, od 3 - do 7 dna cyklu. Vajecnik ma neskutocne bolel a este obcas pobolieva, ale iba pravy, pritom je aj PCO(v 2009 som na nom mala cystu). Potom ma caka este jeden mesiac s clostylom ale po 2 tabl., a potom uz len laparka. ...... Pred rokom som mala MA v 8 tt, ale verim, ze sa nam vsetkym podari a budeme coskoro tehulky a maminky dufam, ze nam clostyl pomoze 🙂 Velmi Vam drzim prsty 😉