Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eviks
5. led 2014

@zuzkazuzu88 Ahojky, tak jak pokracujes? Ja uz beru 4. den po 2 tabletach a vubec nic mi neni. Cekala sem nejakou hruzu a necitim nic. Mam pocit, jak kdyby to bylo nejake placebo🙂 v patek 10. jdu na kontrolu tak jsem uz dost nervni, jestli se neco pohne.

maice
5. led 2014

@eviks Ahoj, já jsem dnes taky 4x den po jedné tabletce...a krom občasného píchnutí v podbřišku, mi přijde že beru vit. C 🙂

zuzkazuzu88
5. led 2014

@eviks ahojky tak já už jsem dneska 19DC druhýho cyklu s clostilem a myslím,že ovulka už proběhla jen nevím kdy 😀.Mě začalo bolet v podbřišku až den po dobrání(8DC) a od té doby tak nějak pořád 😒 nevím co od toho očekávat,teoreticky bych měla příští víkend dostat ms ale mám pocit,že nedorazí 😒 na jednu stranu doufám,že když už má dorazit,tak ať dorazí co nejdřív,páč mi pregnyl vychází týden před dovčou na horách.Jinak kdyby došla později,tak nevím kdo by mi na horách píchl injekce 😀 sama nemám odvahu 😒

axnelez2
14. led 2014

Caute baby, ja som mala koncom roka prvú dávku Closti, snažíme sa o krpca tretí rok. 2 roky dozadu v apríli /dubnu sa podarilo ale žiaľ len do 20tt ;( vsetko bolo v poriadku az do genetických testov ;(
Nedarilo sa znova, cely rok a tak som vymenila lekára. Ten moj nový zistil ze mi folikulka dostatočne nerastie, najprv 18mm , dalsi mesiac 10mm.
Prvú dávku 1tabl.pocas 5dni som zvládla , len sa mi zlomili tri zuby asi tyzden po , netuším ci to ma súvis.
Zajtra mam dostať mrchu a uz dva dni idem skapat, bolia ma vajecniky, prsia, cely clovek...som sa tešila ze snad by to uz mohlo vyjsť, ale nic... Test negatívny , tak asi len tým Closti 😲

happyfrog80
23. led 2014

@axnelez2 a vyslo teda alebo nie?
Ja beriem clostilbegit teraz ,uz som 12DC teda mam sobrane lenze to mam od znameho lekara a nechodim na ziadne prehliadky.Ale pred tyzdnom mi dal moj gyndos clomid na 4 mesiace a proste msm to brat bez ziadnych kontrolí.Tak si myslim ze to ke v poho.Ja mam luthealku 7 dni preto mi to dal.Myslim ze su to rovnake tabletky clomid vs clostilbegit.Som zvedava kedy teda otehotniem.
Mimochodom mne byvalo trocha nevolno po clostile .

axnelez2
23. led 2014

@happyfrog80 ahoj, no nevyšlo.. 🙄 nevadi, dnes som si dala v druhom cykle štvrtú tabletku tak uvidime.
Sa inak divím ze žiadna kontrola, ja idem zajtra, potom pondelok a štvrtok dalsi tyzden. Moj doki chce zistiť ci mi na dozrievanie Closti staci, ci netreba zdvihnúť dávku a pod. Tiez sa mi to zda často každý druhý , tretí den, ale aspon sa snaží 🙂

happyfrog80
24. led 2014

@axnelez2 tak snad uz sa podari,mne doktor povedal po clomide uz urcite otehotniem 😀 ,tak uvidim .Asi nema potrebu kontrolovat ,mozno az by som do juna neotehotnela tak to mam appointment a vtedy uz poriesi viac.Ja som pred dvomi mesiacmi otehotnela ale s 9dnovou luthealkou tak to nestaci ,tak ak mi to clostilbegit predlzi tak sancu by som mohla nat.A pred rok a pol som tiez potratila ale to nebolo kratkou luthealkou,vtedy som ovulku mala v spravny cas,to bolo asi tym ze som prvi krat otehotnela v zivote .Tak snad uz je moje telo pripravene na tejotenstvo potom vsetkom.Drzme si palce navzajom.😉

emma93
24. led 2014

Ahojte dievčatá, chcem vás všetky povzbudiť mojou pozitívnou skúsenosťou s týmto liekom. Tiež sa nám po svatbe dlho nedarilo otehotnieť, nakoniec lekár zistil, že môj problém je v tom, že vajíčka nedozrievajú a tak nasadil clostík🙂..už neviem presne ako som ho užívala, v akých dávkach a ako často, ale dôležité je že zabral!! a hneď po prvom cykle užívania! neviem ani opísať aká štastná som bola ked som zistila, že som tehotná, naše štastie však trvalo len 10 týždnov a o dieťatko sme prišli...☹..túžba po ďalšom tehotenstve bola veľmi silná a tak sme si dali jeden cyklus pauzu a potom som začala znovu užívať tento liek, no a tak ako prvý krát aj teraz hneď po prvom cykle zabral a zostala som znovu tehotná. ..no a o pár týždňov už rodím! 😀 ...
Veeeľmi vám držím všetkým palce, aby ste sa čo najskôr stali tehuľkami a mohli sa tešiť tak ako teraz ja!! Držte sa a hlavne treba pozitívne myslieť, aj psychika je v tomto veľmi dôležitá!! držte sa!!!

hankamisa
24. led 2014

ahojky. nezbyli některé z vás 3tbl clostilu,které by jste mohly postrádat? prosím.
mám za sebou 3 neúspěšné cykly a zbylo mi 7tbl ale potřebuji jich 10 na poslední cyklus,než půjdem do CAR . ☹

eviks
25. led 2014

Tak já jsem po prvním měsíci léčby a zatím nic, přemýšlím jestli si těch zbývajících 5 neušetřit na inseminace nebo ještě 2 pokračovat a inseminace až po 3 měsíční pauze. Máte s tím někdo zkušenosti? Nechce se mi brát 6 měsíců v kuse jak doporučuje můj doktor když ani nevím jestli mám průchodné vejcovody..

terioza1
26. led 2014

Ahoj, zdravime Vas po delsi dobe. Pro pripomenuti - brala jsem clostyl 3 mesice, chtela jsem napsat dalsi baleni, ale dr mi rekla, ze telo jeste 3 mesice funguje bez clostylu tak, jako bych ho porad brala. A bingo - 4. mesic ( prvni mesic, co jsem ho nebrala) se zadarilo..... aaaaaaaaa? tohle je nase Eliska.. Hrozne to leti, v dubnu ji budou dva.... Tim bych vam chtela poprat spoustu sil a nevzdavejte to :-*

mica11
27. led 2014

@terioza1 cmuk Eliška !

mijadave
27. led 2014

@terioza1 jeeeej, no je rozkosna...❤ ❤ ❤ to fakt uz budu 2roky? wow, ten cas neskutocne leti....

terioza1
27. led 2014

@mijadave zlato, leti to neskutecne.. fakt.. nikdy jsem tomu neverila 😀 ale je to tak..

mijadave
27. led 2014

@terioza1 ja tomu verim, ved ani neviem ako a mam doma 12rocneho syna a 9rocnu dceru a nedavno som nasla // a uz som v 16tt.... cas ide neuprosne rychlo....

terioza1
27. led 2014

@mijadave moment moment momnent..... 16tt? .-o neco mi uteklo? .-o

mijadave
27. led 2014

@terioza1 ano, teda nieco Ti uteklo 😉 cakame konecne babo a dopracovali sme sa uz do 16tt a zajtra idem na tripple testy a 4D usg aj s detmi a mm 😉

terioza1
27. led 2014

@mijadave no tyyy brdo.. gratuluju moc... ♥ tak jste se dockali.. super zprava..

mijadave
27. led 2014

@terioza1 ano, a vies co, uz sme to viacmenej vzdali, dokonca mi mm par dni predtym, nez som testovala povedal, ze to uz nechame tak, ze uz dalsie nechce.... a necely tyzden na to som mu ukazala test 😀 ale uz som si aj v nemocke polezala... ale nasadili fraxiparin a duphaston a vsetko je ok 😉

dehors
27. led 2014

Zravím! Mám za sebou první měsíc s Clostilem a ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci:
12 měsíců jsem nemohla otěhotnět, cyklus mám pravidelný (28 -29 dnů, špinění obvykle cca 3-4 dny před MS, ovulace uprostřed). Tento měsíc jsem poprvé měla kombinaci clostilbegyt-estrofem-utrogestan. Poctivě sex každé 2 dny. MS měla přijít v neděli nebo v pondělí (dnes), špinění mělo přijít už kolem čtvrtka.
Špinění nepřišlo, v neděli ráno jsem si dělala test, byl negativní. V noci z neděle na pondělí byl sex, po kterém jsem krvácela (ne moc, ale červeno bylo). Takže jsem to obrečela... a nasadila menstruační kalíšek.
Ráno v něm ale nic nebylo. Dneska celý den taky ne. Přitom běžně mám MS jen 4 dny, ale za to silnou (špinění před nepočítám).
Takže teď ve mě hlodá: Byla to podle vás MS? Nebo ještě může přijít? Nebo můžu doufat? Co myslíte? Měli jste někdo po lécích prodloužený cyklus? Vím, že bych si asi měla udělat test. Ale je mi 35, už bych moc chtěla mimčo a prostě mě každý test s jednou čárkou úplně rozloží...
Děkuju za reakce!

ennynka
28. led 2014

@mijadave ako dlho ste sa snazili o toto posledne babo?

mijadave
28. led 2014

@ennynka skoro 5rokov.... presla som liecbou clostilom, laparkou, fytosojou az sa zistilo, ze mam problem so stitkou a vyzera, ze aj s krvou.... musim si pichat fraxiparin kazdy den....

ennynka
28. led 2014

@mijadave aha.dakujem za odpoved.

mijadave
28. led 2014

@ennynka nie je zac.... nie som naj priklad liecby clostilbegydom....

divabarca
2. únor 2014

Ahojte žienky, prosim vas, tie, ktore ste mavali silnejsi PMS, trpeli ste nim aj pocas uzivania clostilbegytu? Ja ho mavam vzdy od stredu cyklu, ale teraz akoby utalo..nic..len nafuknute brusko 😝 stretli ste sa s tym??? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

axnelez2
5. únor 2014

@dehors ako si dopadla ? ... Uz asi nemá zmysel riešiť ci mozes dúfať, urcite uz poznáš odpoved 😉

dehors
5. únor 2014

@axnelez2 děkuju za optání! krev při styku asi byla jen nějakým natržením (i když nechápu, nic divokýho nebylo 🤐 )..., pak 3 dny nic, pak 2 dny MS (normálně mám 4 dny). takže všechno podezřelé, roste mi břicho, mění se chutě... všechny těhu příznaky jsou 😎 , ale test byl i před MS i hned po ní negativní. takže jsem opět nasadila clostil a jedeme další kolo. ACH JO!!! 😠

axnelez2
5. únor 2014

@dehors ouu to ma mrzi, príznaky mávam aj ja a skoro každý mesiac, vraj je to normalne ak žena naozaj chce. Zvláštne ale ze žiadne neboli ked som naozaj bola tehu 🙄 🙂

dehors
5. únor 2014

@axnelez2 jj, vím. asi jsou ty "těhu příznaky" spíš z toho clostilu. tak si budmee držet palce!

axnelez2
9. únor 2014

Ahojte baby. Bolia ma vajecniky, pichá v podbrusku, som nejaka nervózna a mam celkovo taký divný pocit. Prsia ma nijako zvlášť nebolia. MS mam dostať vo štvrtok a ja mam pocit ze by to uz konečne mohlo vyjsť. Myslite ze je to z tých tabletiek ? Kedy podla vas je možné na teste zazriet "ducha" ? Sa tusim do toho štvrtka zbláznim, a nechcem vidiet to sklamanie ak by predsa len prišli ;(