Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
2. čer 2009

tak a už jsem tady asi sama.. 😒

kkamca
2. čer 2009

moa..a jak tak poslední dobou poslouchám,přijde mi že takových to lidiček pořád přibývá--že mají problém.. 😒 s otěhotněním.Snad je to dobou kdoví..

moa
2. čer 2009

ale kde nie si tu sama musela som dorobit obed lebo mi tu uz vsetko priharalo akosy mi to dmeska moc nejde po vikende
a vies,ze mas asi aj pravdu asi to bude tou dobou.moja naj kamoska 1xpotratila asi v 3mesiaci,dalsia mala 2deti bez probelmov a s 3mala tak taky porod,ze jej skoro zomrelo.
koleginka z prace ma 10rocnu dcerku a nie nie ostat tehu a ma pravidelmu MS ako hodinky
uz je to asi vsetko take zdivene alebo ake ,ze ostat tehu za par rokov bez problemov bude zazrak asi

kkamca
2. čer 2009

moa..taky si myslim že za pár let to bude hodně velký problém..mít mimi

moa
2. čer 2009

joj uz som aj dovarila oprala snad sa mi to rychlo posusi dala som to von na slniecko a sla bych sa aj opalovat len tvar mam strasne spalenu tak neviem ako .tak krasne je vonku a ja som az do stvrtku doma mam volno a moj drahy pracuje kazdy den boze budem tu sama cely den ☹

kkamca
2. čer 2009

moa..já mám také hotovo..tak sedím tady.Chlapa mám doma..ten ted spí 😀

moa
2. čer 2009

juuj ake by bolo super ist na prechadzku s kocikom a posediet niekde v parku.ach jaj mozno buduci rok 🙂

kkamca
2. čer 2009

moa..mi povidej..tady u nás je to ted samej kočárek..mimi a nebo spousty čekajících..Mě ted poslední dobou stačí málo a hned si pobrečím..i blbej test když vidim u někoho pozitiv.. 😉 ☹

kkamca
2. čer 2009

moa..já sem zvědavá sama na sebe..jestli mi clostík pomohl nebo ne..měla sem ho ted prvně a do 14 dnů by měla být mrška..tak jsem plná očekávání 😀

moa
2. čer 2009

kkamca moc moc drzim palceky aby sa ti konecne podarilo ,ja musim bezat do obchodu lebo mame prazdnu ladnicku tak musim na nakup ale potom neskor tu budem zasa .
tak zatim papa 🙂

kkamca
2. čer 2009

tak zatim pa

papus
2. čer 2009

hezké odpoledne clostilky 🙂

kkamca
2. čer 2009

papus ahoj..

jsem se tim psaním zapotila 😀 tak jdu do vany

papus
2. čer 2009

ahoj kkamco 😉

jesterka007
2. čer 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Právě dnes jsem dojedla desátý clostík (beru ho první cyklus) 🙂 Přečetla jsem vaší diskuzi, načerpala spousty informací o clostíku a pevně doufám, že nám všem pomůže!!! 🙂 My se snažíme tři roky... ale bohužel se nedaří ☹

wolfskinka
2. čer 2009

jesterka ahoj ... napis nieco o sebe viac

kkamca
2. čer 2009

ještěrka..tak to si natom stejně jako já

kkamca
2. čer 2009

Wolfi kde si byla?

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Tak už jsem zde a už se hlásím z domova.
V práci po obědě byl chaos a nemohla jsem se už za vámi dostat 😠

A koukám, už je tady Šárka a nová holčinka - zdravím ještěrko 🙂 O mě nic psát nebudu, mám vše v albíčku, snad jen že clostík beru naposledy a zatím nepomohl, i když stále v něm věřím, že pomůže 😉

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca .. ja som v praci sem tam musim aj do niecoho pichnut

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Moa, tak pokud jsi 12DC měla silnou čárku, tak ovulka byla ten 13DC a proto pak ani doktor nic neviděl.

No a u mě nic nového, jsem dnes 20DC, takže po ovulce a k případnému těhulkování ještě daleko. S mrškou vůbec nepočítám, prostě teď už to musí vyjít 🙂

A jak píšeš - ani já jsem si nikdy nepomyslela, že budu mít problém udělat si miminko. U nás v rodině mají všichni děti, naplánovali si je a měli je. Brácha teda zatím ne, ten je mladší a má na to čas. Ale třeba sestřenka chtěla mít obě děti narozené v květnu a vyšlo jim to. Tak nevím, proč u nás to nejde ☹

wolfskinka
2. čer 2009

lenka ja som dnes 16dc a ovulku som mala cca okolo 10.00 .... ale snazili sme sa vcera vecer a hned ako prideme z roboty ideme na to a aj vecer ... a tiez ziadnu mrchu necakam ... nech si zostane tam kde je ....

kkamca
2. čer 2009

wolfi..tak to jo..mi to nějak uniklo že si v práci 😀

papus
2. čer 2009

ahoj Leni já jsem to zabalila dnes brzo je klídek 🙂 dala jsem se do vaření a převlíkla jsem peřiny ted peču bábovku margot a vymýšlím jak upeču kuře jinak 😉 jinak jsem to ještě nedostala 😒

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Wolfi, přesně, taky mrchu nečekám, už jí mám za celý život dost, ať si jde k někomu jinému. Jiné holky by za to daly nevím co, kdyby jí dostaly a nemusely chodit na vyvolávačky.

Holky, dneska už musím doma něco udělat, včera jsem zase seděla u koně, pak jsme se váleli u telky a prádlo nikdo nevyžehlil.

kkamca
2. čer 2009

Leni určitě už si to psala ale kolikátý cyklus bereš clostík?

jo a jinak už ho mám doma..prdeček byl velmi rychlý 😉 😀

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca no na to ze som v praci aj tak sedim na koniku furt

kkamca
2. čer 2009

wolfi..já tady taky dneska dřepim dlouho 😀 ale s přestávkama

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Kami, no teda, to fakt bylo rychlost, tak když by to teď náhodou nevyšlo, budeš pokračovat, to je super 🙂
Já ho mám teď 5. cyklus s přestávkami - měla jsem ho 2. cykly, měsíc pauza a teď 3. cykly 😉

Šári koukám, že jsi dneska brzy doma. Ale aspoň si odpočineš. Já taky musím něco uvařit, zbyl mi chleba, tak nejspíš udělám chleba ve vejci a hodím na to zeleninu. Šári, to kuře v pytlíku, jak se na to koupí koření, jsi nezkoušela? Je pěkně křupavoučké. A uděláš to i sama, jestli máš doma pečící sáčky 😉

jesterka007
2. čer 2009

Teda holky, ani vás nestihám dočíst 🙂 Co o sobe víc? No, je mi už 37, první dítě v 18, pak rozvod. A když jsem si konečně našla chlapa, který za to stojí a s kterým bych mimi moc chtěla, tak už to nějak nejde. Všechny kamarádky kolem mě (i ve stejném věku) mají miminko nebo jsou těhotné, jen já nic. Vyšetření jsme začaly absolovovat teprve dva měsíce zpátky - spermio (za tři dny nás čeká další), prolaktin (OK), rtg průchodnosti vejcovodu (jednoho a ten je průchozí, druhý nemám), folikulometrie (OK) a teď první měsíc beru clostík... Ano, kamarádky mi radí - nemysli na to, ale jak? Ani moc nevím jestli je úterý nebo středa, ani kolikátého je , ale vím přesně, kolikátý jsem DC, jestli mám před ovulací nebo po ní a kdy má dorazit mrcha..... Je to fakt náročný a všechny to tu známe ☹ Ale já pevně věřím tomu, že se nakonec dočkáme 🙂