• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
tak já se pro dnešek loučím..všem přeji dobrou noc a plodnou noc :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
2. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,docitam,moment
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem ještě tady..to už si z práce doma dášo?
2. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kamco,jojo,uz jsem doma.A mam docteno :wink:
2. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pomalu potáhnu..
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,poklabosime zitra dopoledne.Na obed udelam nejakou rychlovku.Dobrou noc.
2. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa a dobrou
2. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tady nova.potrebovala bych poradit.v zari jsme vysadili,od te doby uro problemy, zaleceni oba.od brezna jsme se zacali snazit,ale vzhledem k tomu,ze nemam menstruaci,pravdepodobne ani neovuluji.tento mesic mi byl nasazen clostilbegyt (3.-7.den), folikul 18 jen na 1 vaječníku (2.asi moc nefunguje-po operaci) a injekce pregnyl 12.den.další 2 dny jsme na to vlítli :wink: každý den jednou.to bylo tenhle víkend.dnes me picha v obou vajecnicich,hlavne v tom zdravem.Poradite mi nekdo pricinu?Moc dekuji a drzim vsem palce.Misa 30.
2. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Míšo vítám Tě mezi náma :wink: já měla clostík jen jeden měsíc měla jsem dva folíky tak stím velkou zkušenost nemám,ale Lenka ti k tomu napíše více :slight_smile: a ty uro problémy máš vyřešené přišli od čeho????
3. čer 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko clostilky :slight_smile:

ahoj Leni tak jsem vzhůru od půl šesté od večera mě bolelo bříško jako blázen teď jsem to dostala tak dnes začínám píchat :wink: a do toho mě zas začlo pobolívat v krku a Pepu taky se picnu to je tím počasím :angry: ,ale dnes si máme vzít oba dva ty dva prášky najednou proti těm chlamydiím tak to zabere i na ten krk.Jdu žehlit protože teď už stejně neusnu a do práce jdu na 11H
3. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno clostilky :wink:

jak se vede???? co nového???? mě je teď už druhý den docela ok, jen ty prsa mám přes den nalitý a nadotek bolí.

Co budete dneska vařit????já špenát :slight_smile: sama sem si ho vypěstovala a předevčírem otrhala a včera spařila a rozmixovala :grinning: už se na něj těším!!!
3. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prdečku ty jsi ranní ptáče :wink: já dnes nevařím vařila jsme včera dnes bude studená :wink:
3. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase nevařila včera :grinning:
3. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme si to vyměnily :grinning:
3. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano
3. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dašo :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je u vas noveho,jak se citis prdecku? Uz je to lepsi?
3. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dasi,
jj, ted mi je už dva dny dobře, ale ono to zase příjde. naštěstí mi není zle třeba týden v kuse, ale třeba jen pár dní a pak pár dní pauza :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecku,no neeee?? Ty budes dokonce papat? Tak uz je to dobry.
3. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já papám průběžně pořád, akorát občas u toho radši nedejchám :grinning:
3. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ... lenka ako dnes ???
3. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus,ty stimulujes na IVF nebo IUI,ze si pichas neco hned v den MS? A jak se jmenuji ty leky na chlamydie?Dostanuje u sveho gyn,nebo jen v CARu?
3. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo já si píchám na stimulaci IVF a prášky se jmenují SUMAMED dali mi je v Caru,ale může ti je předepsta každý lékař jsou to antibiotika i na angínu
3. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wolfi.....Lenka tady jeste neni :wink:
zdravim te,jak jsi na tom ty? Zadelano uz mate,tak pomalu premyslej nad jmenama.Budou urite dve,po tak dlouhe snaze.
3. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco ahojky

papus a ty jsi byla na testech na chlam a vysly spatne,nebo to je jako preventivne?
3. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Wolfi jak se máš co je nového? :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecku,tak pozor,at se neudusis.Byla by te skoda. :grinning:
3. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacnu varit radsi uz ted,dokud nas tady neni tolik.At potom nemusim odbihat a nervozne sledovat hodiny,jestli to stihnu,nez pujdu do prace.
3. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dášo mě je dělali v Caru na všechny pohlavní nemoci a na chlamýdie mi vyšli nějaké protilátky na ně musela jsem se s tím někde setkat tak je to prevence má se to vzít při menstruaci je to účinější a oba dva
3. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek