Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
2. čer 2009

tak já se pro dnešek loučím..všem přeji dobrou noc a plodnou noc 😀 😀 😀 😔

dasa.77
2. čer 2009

ahoj holky,docitam,moment

kkamca
2. čer 2009

já sem ještě tady..to už si z práce doma dášo?

dasa.77
2. čer 2009

ahojky kamco,jojo,uz jsem doma.A mam docteno 😉

kkamca
2. čer 2009

no já pomalu potáhnu..

dasa.77
2. čer 2009

Tak jo,poklabosime zitra dopoledne.Na obed udelam nejakou rychlovku.Dobrou noc.

kkamca
2. čer 2009

papa a dobrou

magnolina
2. čer 2009

ahoj holky, jsem tady nova.potrebovala bych poradit.v zari jsme vysadili,od te doby uro problemy, zaleceni oba.od brezna jsme se zacali snazit,ale vzhledem k tomu,ze nemam menstruaci,pravdepodobne ani neovuluji.tento mesic mi byl nasazen clostilbegyt (3.-7.den), folikul 18 jen na 1 vaječníku (2.asi moc nefunguje-po operaci) a injekce pregnyl 12.den.další 2 dny jsme na to vlítli 😉 každý den jednou.to bylo tenhle víkend.dnes me picha v obou vajecnicich,hlavne v tom zdravem.Poradite mi nekdo pricinu?Moc dekuji a drzim vsem palce.Misa 30.

papus
3. čer 2009

ahoj Míšo vítám Tě mezi náma 😉 já měla clostík jen jeden měsíc měla jsem dva folíky tak stím velkou zkušenost nemám,ale Lenka ti k tomu napíše více 🙂 a ty uro problémy máš vyřešené přišli od čeho????

papus
3. čer 2009

Krásné ránko clostilky 🙂

ahoj Leni tak jsem vzhůru od půl šesté od večera mě bolelo bříško jako blázen teď jsem to dostala tak dnes začínám píchat 😉 a do toho mě zas začlo pobolívat v krku a Pepu taky se picnu to je tím počasím 😠 ,ale dnes si máme vzít oba dva ty dva prášky najednou proti těm chlamydiím tak to zabere i na ten krk.Jdu žehlit protože teď už stejně neusnu a do práce jdu na 11H

prdecek
3. čer 2009

bré ráno clostilky 😉

jak se vede???? co nového???? mě je teď už druhý den docela ok, jen ty prsa mám přes den nalitý a nadotek bolí.

Co budete dneska vařit????já špenát 🙂 sama sem si ho vypěstovala a předevčírem otrhala a včera spařila a rozmixovala 😀 už se na něj těším!!!

papus
3. čer 2009

ahoj prdečku ty jsi ranní ptáče 😉 já dnes nevařím vařila jsme včera dnes bude studená 😉

prdecek
3. čer 2009

já zase nevařila včera 😀

papus
3. čer 2009

tak to jsme si to vyměnily 😀

dasa.77
3. čer 2009

Dobre rano

papus
3. čer 2009

ahoj dašo 🙂

dasa.77
3. čer 2009

tak co je u vas noveho,jak se citis prdecku? Uz je to lepsi?

prdecek
3. čer 2009

ahoj dasi,
jj, ted mi je už dva dny dobře, ale ono to zase příjde. naštěstí mi není zle třeba týden v kuse, ale třeba jen pár dní a pak pár dní pauza 🙂

dasa.77
3. čer 2009

prdecku,no neeee?? Ty budes dokonce papat? Tak uz je to dobry.

prdecek
3. čer 2009

jo tak to já papám průběžně pořád, akorát občas u toho radši nedejchám 😀

wolfskinka
3. čer 2009

dobre ranko ... lenka ako dnes ???

dasa.77
3. čer 2009

papus,ty stimulujes na IVF nebo IUI,ze si pichas neco hned v den MS? A jak se jmenuji ty leky na chlamydie?Dostanuje u sveho gyn,nebo jen v CARu?

papus
3. čer 2009

Dášo já si píchám na stimulaci IVF a prášky se jmenují SUMAMED dali mi je v Caru,ale může ti je předepsta každý lékař jsou to antibiotika i na angínu

kkamca
3. čer 2009

Dobré ráno všem

dasa.77
3. čer 2009

Wolfi.....Lenka tady jeste neni 😉
zdravim te,jak jsi na tom ty? Zadelano uz mate,tak pomalu premyslej nad jmenama.Budou urite dve,po tak dlouhe snaze.

dasa.77
3. čer 2009

kamco ahojky

papus a ty jsi byla na testech na chlam a vysly spatne,nebo to je jako preventivne?

papus
3. čer 2009

ahoj Wolfi jak se máš co je nového? 🙂

dasa.77
3. čer 2009

prdecku,tak pozor,at se neudusis.Byla by te skoda. 😀

dasa.77
3. čer 2009

zacnu varit radsi uz ted,dokud nas tady neni tolik.At potom nemusim odbihat a nervozne sledovat hodiny,jestli to stihnu,nez pujdu do prace.

papus
3. čer 2009

dášo mě je dělali v Caru na všechny pohlavní nemoci a na chlamýdie mi vyšli nějaké protilátky na ně musela jsem se s tím někde setkat tak je to prevence má se to vzít při menstruaci je to účinější a oba dva