Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
3. čer 2009

leni,taky jsem se hned koukla na tve vybrane kocarky.ten joolz ma ale strasne kratkou boudu.Jeste kratsi nez kasual play,ale je nadherny.

testy stoji kolem 50/ks,nebo sada 3 za 120

dasa.77
3. čer 2009

ale pry je neco za 500,co muzes pouzivat opakovane.

kkamca
3. čer 2009

tak to je asi lepší ta varianta za 500 kč ne? 😉 a to má být jako nějaký přístroj či co?

luuca2
3. čer 2009

Ahoj holky. Čtu, že tady probíráte ovu testy. Je to docela drahá záležitost. Ale já jsem si je objednala u jedné holčiny tady na Koníku, když si dáte Bazar a Ostatní nedětské tak tam je odkat. Prodává 1ks za 13kč, jemenuje se vendy05 a nebo jsem ještě našla druhou kočku - chrobacek a ta je prodává za 1ks - 15kč. To už je celkem rozumná cena. A já jsem si je dělala 2 cykly a podruhé to vyšlo.

dasa.77
3. čer 2009

za chvili odchazim,musim do prace.Vecer tady asi nebudu,ale zitra dopo urco.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Kamčo díky, zatím jen tak koukám a tyhle se mi líbily nejvíc.

Dáši, jj, to máš pravdu, ten joolz má krátkou bodu. Nejvíc se mi stejně líbí Bolder and X-Lander 🙂 Ale než já se dočkám mimča, tak už budou zase úplně jiné kočárky.

dasa.77
3. čer 2009

kamco,tak to teda nevim,ja jsem to nasla tady na konikovi.Jak mas v pravo ty sloupce s reklamama a nabidkama obleceni atd.Ono se to meni,ale vim,ze tam bylo 499.

dasa.77
3. čer 2009

LUCO ahojky...............a kde je ty holky berou? Urcite jsou uz tehulky a to maji sve nevyuzite zasoby,ze?

dasa.77
3. čer 2009

Leni a co teprve ja a kocarky?Koukni na IP

kkamca
3. čer 2009

Luco už jsem to našla..tak asi zakoupim..taky by mě zajímalo odkud je má ty testíky.. 😉

luuca2
3. čer 2009

Asi jo, jedna tam píše, že je těhu a zbylo jí víc kusů 😉 . Já jsem si to nechala poslat poštou na dobírku. Zaplatila jsem až když testy byly na poště. Žádný převod peněz na účet. Tomu moc nevěřím.

dasa.77
3. čer 2009

kamco,treba si to koupis,a pak hned bum a //.Tak radsi zkus ty jednorazove,kdyz uz beres i clostik,urco se vam zadari

kkamca
3. čer 2009

no ten chrobacek piše že to má na účet předem..tak nevim.Luco a ty to máš od koho?

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Dáši, ty a kočárky, to je vůbec super specialitka 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Ahojky Luci těhulinka 🙂

dasa.77
3. čer 2009

kami.................ja ti stejne zavidim.Taky jsem vzdycky chtela mit dve deti.Ale jak se stale nedari,roky pribyvaji,tak budu rada,kdyz budu mit aspon jedno.Nechci mit druhe kdesi ve 40.I kdyz dnes je uz jina doba,ale nejsem padla na hlavu.Jedine ze bych byla ted nebo do roka a hned za dalsi 2 roky druhe.To jeste jo.
Takze mit uz jedno dite jako ty,asi to moc nehrotim.Ted uz vim,ze mit dite je dar.A je mi fakt jedno,co by to bylo,hlavne ze by bylo moje a zdrave.Kdysi jsem chtela kluka,druhe holku.Pak dva chlapecky.Ale ted,kdyz kolikrat vidim nektere nadherne oblecky na holcicky,prichazim na chut i ruzove barve.Ja ruzovou nesnasela.

luuca2
3. čer 2009

Od vendy.

Leni AHOJ.

Jdu do sebe hodit plněny paprik. lusk a knedlik. Pak ze sebe musim udělat člověka a razim se podívat do prace. Nesu tam ještě nějaké papíry a mám tam ještě nějaké věci tak si to konečně odtáhnu 😀 .

kkamca
3. čer 2009

Holky mě zbyl kočár po klukovi..mám ho schovaný památečný byl drahej jako blázen,a jsme ho moc nevyužily..od roka golfky.A ted přemejšlim ta značka abych to nezkomolila Jané snad sem to napsala správně 😀 .
Sem zvědavá kdy ho zas použiju..jestli vůbec někdy
Aco na to řeknou nafukovací kolečka..to bude zajímavý už 5 let stojí 😒

dasa.77
3. čer 2009

luco.tak dobrou chut.Ty jsi na PN?

dasa.77
3. čer 2009

kamco,kola budou asi styrela,ale neni problem koupit nove duse a plaste.Usetris takovech 20000,kdyby jsi chtela novy,te same znacky.Apokud je fakt zachovaly? Ber to tak,ze ten model uz nikdo mit nebude a navic,po takove dobe si malo kdo bude pamatovat,ze ten se vyrabel nekdy pred 6 lety.

kkamca
3. čer 2009

Dášo to se ti zdá..malej už odrostl a už to neni mimi..Já děti chtěla vždy 3,tak mám co dělat.. 😀Kdo má děti rád tomu je málo jen jedno víš.. 😉

A stim věkem to neřeš..sestřenka má kluka taky ve 40,a je v poho..A předtim dvojčata přes IVF..napoprvý

luuca2
3. čer 2009

Jsem doma 🙂 . Vycházky mám, ale je jich málo tak to nějak neřeším a hlavně o víkendech nejsme v Praze. To odjíždíme každej pátek k rodičům a vracíme se v neděli. Vždycky jdu s hrůzou do kaslíku, ale zatím tam žádnej lístek nebyl 😅 .

dasa.77
3. čer 2009

a pokud

kkamca
3. čer 2009

Dášo je jak nový..škoda ho prodávat a navíc kupovala mi ho mamka ještě když žila..tak se mi ani nechce dávat pryč. ☹

dasa.77
3. čer 2009

Ja myslela,ze o vikendech kontroly nechodi.

luuca2
3. čer 2009

No tak to nevím. Ale to se snad nestane 😕

dasa.77
3. čer 2009

Kamco,jak jsem si to precetla,o tom,kdo ti jej kupoval,az me zamrazilo.To je mi lito,ze uz maminku nemas.Me sem tam napadaji chmurne myslenky.Rika se,ze vetsinou s prichodem na svet noveho clovicka nekdo odejde.A ja mam mamku nemocnou,takze se fakt nekdy bojim........radsi na to nemyslet.

jo,a chapu,ze kdo ma deti rad,1 nestaci.
Ja bych byla ve 40 taky v pohode.Ale co pak,dite bude mit 10,ja 50. atd.Pak se mu naplno venuj.Dokazes si predstavit ty poznamky od druhych ve skole? Treba na tridnich schuzkach? Proc neprisla maminka ale babicka?

kkamca
3. čer 2009

Jdu se nadlábnout..

kkamca
3. čer 2009

Dášo mamča si malýho moc neužila byl mu přesně jeden měsíc když odešla navždy..a to se tak těšila.
A byla mladá 50 let,nedávno umřela bráchovi tchyně taky žádnej věk a bezva ženská..

a to si představ že jejímu manželovi Alešovi je už 43 let..Já bych na lidi prděla..To by mi spíš vadilo kdyby se lidi starali že mám mraky dětí a nemám je vychované nebo tak..
Na věk kašli..takovejch je co jsou i po 40 mámou.. 😀

dasa.77
3. čer 2009

holky,mejte se.Ja uz fakt musim.Ahoj zitra

moa
3. čer 2009

ahojte kocky tak vy ste sa zasa rozpisali.
ja mam dnes este volno mam 5dni volna a zajtra uz idem do prace, ale sa mi moc nechce ,stale je pekne slnecno vonku.
neuverite co sa mi stalo v pondelok som zavolala,ze toho 13.6 mam objednanie u tej spec. doki a vcera mi moja manazerka zavolala,ze mi nemoze dat volno lebo nema kto za mna pracovat 😀
chapete to cakam uz 6mesiacov na sprostu kliniku tu a este mam cakat dalsich 5 mesiacov a teraz mam takuto sancu a ona mi povie,ze mi neda volno 😀
bola som tam dnes rano a povedala jej aj moje dalsej manazerke o co ide uz mi to je jedno pokial nevedia nepochopia.
takze nakoniec idem aj keby mi to volno nedali