• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Šárko díky a ráno se tu uvidíme. Pa a dobrou :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ráno papapa musím ještě na krev :wink:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dobrou..a plodnou noc :grinning:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja som asi blazon dala som si ovu test a zasa pozitivny uz 2x tento cyklus neklamem aj mirec to vidi mne to asi sibe :unamused:
nerozumiem vobec tomu ako je to mozne za 1cyklus 2x pozitivny ovu test.stalo sa to uz niekomu tu?
3. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa, já to jednou měla, ale nikdo mi to nedokázal pořádně vysvětlit a taky mívám dost často slabounký // na těhu testech, ale těhotná nikdy nejsem, prý to snad je nějaká hormonální nerovnováha či co :confounded:
3. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha tak to ti poviem ja som z toho jelen teraz neviem kedy je ta ovu dnes rano sa mi zrovna nechcelo zmeriat a teraz toto.
na 12DC som mala to iste,no uvidim co ukaze teplota zajtra ak stupne tak potom fakt bola ak nie tak neviem
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teraz ani neviem kedy mam vlastne robit babo :confounded:
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi som tu zasa ostala sama, neva ideme na prchadzku a potom skusime snazilkovat a rano zasa testnem som zvedava co to povie :unamused:
tak vam vsetkym prajem krasnu dobru nocku :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dobre rano.
Ja se asi zcvoknu.Vubec nemuzu spat.Nemohla jsem usnout,opet jsem byla nekolikrat curat a ted od pul 5 nespim.A cim dele jsem vzhuru,tim se citim hur.Asi budu za chvili blinkat. :frowning2:
Vcera v praci jsem mela hrozny den,tak jsem vecer ani neprisla.Celou dobu mi bylo dobre,ale jen co jsem si dala kafe,nastal zlom a az do zaviracky mi bylo blujno.
A aby toho nebylo malo,tak vecer,pri pohledu do zrcadla jsem neverila vlastnim ocim.Holky,ja mam nejakou koprivku,ci co to je.Vpraci jsem byla nejdrive cervena,licka jak Marfuska a doma pak tohle?Mam to nejvic na puse,na krku a dekoltu uz minimalne.Proste mi to moooooc slusi.
4. čer 2009 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pokusim se jeste na chvili usnout.Nevolnost ustupje.Tak kolem 8 papa.Dnes nemusim varit,tak bude vice casu. :wink:
4. čer 2009 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosim vas chtela jsem se zeptat- zapisuji teplotu na fertilityfriend. ukazala se mi ta tabulka o 16 dnech jsem 15 den a uz se mi ti tam nechce zepsat - nevim zda se ta tabulka sama zvetsi nebo to tam musim nekde nastavit? mockrat diky
4. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dievcata odporucila som tuto temu soni1 dufam ze jej poradite :slight_smile: ..co nove? ..Nemal sa dnes niekto testovat?
4. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ...
4. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..Dášo to jsou věci..ted nejsem ve vobraze a nechce se mi číst tolik stránek nazpět..ty už máš po mršce nebo před?Příznaky by byly asi těhu..toho co popisuješ :grinning:
4. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana..to já ti neporadim,protože mi třeba včera dělal problém se tam vůbec zaregistrovat takže nevim-- :confounded:
4. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko, tak se také hlásím :slight_smile:

Dášo, no to vypadá jako těhu nevolnosti :wink: A ty fleky - nejsi alergická na nějaké léky? Já když jednou měla antibiotika, tak jsem taky pěkně zflekatěla.

Moa, taky ti bohužel neporadím, já si dělala ovu testy jen asi tak 5 dní kolem ovulky, ale možné asi je, že stíneček se stále ukazuje i se mi zdá, že jsem o tom někde už četla.

El, ahojky. Graf se ti bude zvětšovat postupně, jak budeš přidávat teploty a údaje pro další dny. Nejde tam moc zapisovat dopředu, asi jen tak max. 10 dní dopředu :wink:

Kami a Wolfi, krásné ráno :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dobré ráno, teda od pondělí jsem tu nebyla a nestíhám dočítat. Mě dnes čeká první folikulometrie, tak uvidíme :frowning2:. Vůbec se teď nesnažíme, není mi dobře, už tři týdny mám strašný kašel a nic nezabírá. Chodím spát se slepicema, jsem pořád strašně unavená. Doktorka mi řekla, že mi nemůže dát nic jiného, než jitrocelový sirup, ten by se mohl užívat i v případném těhu. Ten samozřejmě nezabral. Nemá některá zkušnosti s něčím, co opravdu zabírá a mohou užívat i těhotné?
4. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni prosim tě nemáš nějakej odkaz přímo na ten graf..mě to přes to meredenit...nebo jak to bylo nejde.. :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre ranko. :wink:
4. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jen odpočívám, nic nedělám :slight_smile: jen musím u mýt nádobí
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek..ahojky..už ti to došlo složa? :confused:
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máš to psaný v IP :wink:
4. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim Amisku ,Lenku,Kamcu i prdecka

Leni,ja co mam alergii,tak nic takoveho jsem nebrala.Avubec zadne jine leky jsem nemela minimalne 2 tydny.Napadlo me,jestli to nemuze byt ze slunicka.Ale v poslednich dnech teda moc nesviti,je pod mrakem a tu cestu z prace a do prace pocitat ani nemuzu,jako nejake sluneni.Sousedka se ze slunka casto osype.Ale ja jsem se opalila na chate vic jak pred tydnem.Jeste mi to muze delat krem,ktrery pouzivam.Vzhledem k tomu,zen stejnou znacku uz minimalne rok,bylo by to divne.Ted se mazu casteji,to je fakt,no nevim.Kamoska mela neco podobneho.Pupinky i fleky.Rikala tomu sexy kombinace.Taky jen na krku a dekoltu.Ja ji videla,jak uz ji to z pusy ustoupilo.Byla tehu,ale to mela az tak v 7 mesici.

Tak fakt netusim.Trosinku to svedi.Jak se zacnu skrabat,bude hur.
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen mi s usmevem rekla,ze pokud jsem tehu,at se pripravim,ze to bude horsi a horsi a budu tak krasnejsi a krasnejsi.
4. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek..to jsem ráda..a díky moc..
Jinak jak ti je?
4. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes nam maji privest sekacku.Tak musim byt stale ve strehu na telefonu.Volal,ze dopoledne to stihne,pokud zabloudi,jeste se ozve.
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem tady tak spechala a tu nikdo?
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak to tu dnes stávkuje :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni má asi hodně práce.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek