Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Šárko díky a ráno se tu uvidíme. Pa a dobrou 😵

papus
3. čer 2009

jasně ráno papapa musím ještě na krev 😉

kkamca
3. čer 2009

tak holky dobrou..a plodnou noc 😀

moa
3. čer 2009

kocky ja som asi blazon dala som si ovu test a zasa pozitivny uz 2x tento cyklus neklamem aj mirec to vidi mne to asi sibe 😒
nerozumiem vobec tomu ako je to mozne za 1cyklus 2x pozitivny ovu test.stalo sa to uz niekomu tu?

michamicha
3. čer 2009

moa, já to jednou měla, ale nikdo mi to nedokázal pořádně vysvětlit a taky mívám dost často slabounký // na těhu testech, ale těhotná nikdy nejsem, prý to snad je nějaká hormonální nerovnováha či co 😖

moa
3. čer 2009

micha tak to ti poviem ja som z toho jelen teraz neviem kedy je ta ovu dnes rano sa mi zrovna nechcelo zmeriat a teraz toto.
na 12DC som mala to iste,no uvidim co ukaze teplota zajtra ak stupne tak potom fakt bola ak nie tak neviem

moa
3. čer 2009

to teraz ani neviem kedy mam vlastne robit babo 😖

moa
3. čer 2009

no asi som tu zasa ostala sama, neva ideme na prchadzku a potom skusime snazilkovat a rano zasa testnem som zvedava co to povie 😒
tak vam vsetkym prajem krasnu dobru nocku 🙂

dasa.77
4. čer 2009

Holky,dobre rano.
Ja se asi zcvoknu.Vubec nemuzu spat.Nemohla jsem usnout,opet jsem byla nekolikrat curat a ted od pul 5 nespim.A cim dele jsem vzhuru,tim se citim hur.Asi budu za chvili blinkat. ☹
Vcera v praci jsem mela hrozny den,tak jsem vecer ani neprisla.Celou dobu mi bylo dobre,ale jen co jsem si dala kafe,nastal zlom a az do zaviracky mi bylo blujno.
A aby toho nebylo malo,tak vecer,pri pohledu do zrcadla jsem neverila vlastnim ocim.Holky,ja mam nejakou koprivku,ci co to je.Vpraci jsem byla nejdrive cervena,licka jak Marfuska a doma pak tohle?Mam to nejvic na puse,na krku a dekoltu uz minimalne.Proste mi to moooooc slusi.

dasa.77
4. čer 2009

holky,pokusim se jeste na chvili usnout.Nevolnost ustupje.Tak kolem 8 papa.Dnes nemusim varit,tak bude vice casu. 😉

eloana
4. čer 2009

ahoj holky prosim vas chtela jsem se zeptat- zapisuji teplotu na fertilityfriend. ukazala se mi ta tabulka o 16 dnech jsem 15 den a uz se mi ti tam nechce zepsat - nevim zda se ta tabulka sama zvetsi nebo to tam musim nekde nastavit? mockrat diky

amisa
4. čer 2009

ahoj dievcata odporucila som tuto temu soni1 dufam ze jej poradite 🙂 ..co nove? ..Nemal sa dnes niekto testovat?

wolfskinka
4. čer 2009

dobre ranko ...

kkamca
4. čer 2009

Dobré ráno..Dášo to jsou věci..ted nejsem ve vobraze a nechce se mi číst tolik stránek nazpět..ty už máš po mršce nebo před?Příznaky by byly asi těhu..toho co popisuješ 😀

kkamca
4. čer 2009

eloana..to já ti neporadim,protože mi třeba včera dělal problém se tam vůbec zaregistrovat takže nevim-- 😖

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Dobré ránko, tak se také hlásím 🙂

Dášo, no to vypadá jako těhu nevolnosti 😉 A ty fleky - nejsi alergická na nějaké léky? Já když jednou měla antibiotika, tak jsem taky pěkně zflekatěla.

Moa, taky ti bohužel neporadím, já si dělala ovu testy jen asi tak 5 dní kolem ovulky, ale možné asi je, že stíneček se stále ukazuje i se mi zdá, že jsem o tom někde už četla.

El, ahojky. Graf se ti bude zvětšovat postupně, jak budeš přidávat teploty a údaje pro další dny. Nejde tam moc zapisovat dopředu, asi jen tak max. 10 dní dopředu 😉

Kami a Wolfi, krásné ráno 🙂

halooooo
4. čer 2009

Ahoj dobré ráno, teda od pondělí jsem tu nebyla a nestíhám dočítat. Mě dnes čeká první folikulometrie, tak uvidíme ☹. Vůbec se teď nesnažíme, není mi dobře, už tři týdny mám strašný kašel a nic nezabírá. Chodím spát se slepicema, jsem pořád strašně unavená. Doktorka mi řekla, že mi nemůže dát nic jiného, než jitrocelový sirup, ten by se mohl užívat i v případném těhu. Ten samozřejmě nezabral. Nemá některá zkušnosti s něčím, co opravdu zabírá a mohou užívat i těhotné?

kkamca
4. čer 2009

Leni prosim tě nemáš nějakej odkaz přímo na ten graf..mě to přes to meredenit...nebo jak to bylo nejde.. 🙄

prdecek
4. čer 2009

ahojky holky 🙂

dasa.77
4. čer 2009

Ahojky a dobre ranko. 😉

prdecek
4. čer 2009

dneska jen odpočívám, nic nedělám 🙂 jen musím u mýt nádobí

kkamca
4. čer 2009

prdecek..ahojky..už ti to došlo složa? 😕

prdecek
4. čer 2009

jj máš to psaný v IP 😉

dasa.77
4. čer 2009

Zdravim Amisku ,Lenku,Kamcu i prdecka

Leni,ja co mam alergii,tak nic takoveho jsem nebrala.Avubec zadne jine leky jsem nemela minimalne 2 tydny.Napadlo me,jestli to nemuze byt ze slunicka.Ale v poslednich dnech teda moc nesviti,je pod mrakem a tu cestu z prace a do prace pocitat ani nemuzu,jako nejake sluneni.Sousedka se ze slunka casto osype.Ale ja jsem se opalila na chate vic jak pred tydnem.Jeste mi to muze delat krem,ktrery pouzivam.Vzhledem k tomu,zen stejnou znacku uz minimalne rok,bylo by to divne.Ted se mazu casteji,to je fakt,no nevim.Kamoska mela neco podobneho.Pupinky i fleky.Rikala tomu sexy kombinace.Taky jen na krku a dekoltu.Ja ji videla,jak uz ji to z pusy ustoupilo.Byla tehu,ale to mela az tak v 7 mesici.

Tak fakt netusim.Trosinku to svedi.Jak se zacnu skrabat,bude hur.

dasa.77
4. čer 2009

Jen mi s usmevem rekla,ze pokud jsem tehu,at se pripravim,ze to bude horsi a horsi a budu tak krasnejsi a krasnejsi.

kkamca
4. čer 2009

prdecek..to jsem ráda..a díky moc..
Jinak jak ti je?

dasa.77
4. čer 2009

Dnes nam maji privest sekacku.Tak musim byt stale ve strehu na telefonu.Volal,ze dopoledne to stihne,pokud zabloudi,jeste se ozve.

dasa.77
4. čer 2009

Tak ja jsem tady tak spechala a tu nikdo?

halooooo
4. čer 2009

Nějak to tu dnes stávkuje 🙂

kkamca
4. čer 2009

no Leni má asi hodně práce.. 😀 😝