Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
4. čer 2009

Tak ja se jdu sprchnout a udelat ze sebe cloveka a padim do prace.AHOJKY zitra.

papus
4. čer 2009

krásné poledne clostilky 😉 tak jsem dorazila dom byla jsem ráno na krev a pak ještě něco zařídit a nakoupit....včera jsem měla noc hlava mě třeštila břicho bolelo a do toho takový průjem no hrůza jestli po té injekci či co no děs ☹

ahoj Leni tak jak ti je????? 😵

kkamca
4. čer 2009

tak jsem zvědavá sama na sebe..dnes jsem dobrala duphaston..tak kdy mrcha dorazí..mě nějak pobolívá podbřišek.. ☹

saska1
4. čer 2009

ahojte baby...
mala som tento cyklus začať brať clostil 2tbl denne...od 3DC...
...dnes som 1DC, ale bola som dosť nachladnutá,teraz je to už lepšie, už len trochu kašlem...
myslíte, že mám clostil začať brať, alebo ešte tento mesiac počkať??a začať od budúceho cyklu, ked budem úplne fit?? 😝

ma.ja
4. čer 2009

ahojky berušky, konečně se na vás jdu podívat 🙂

ma.ja
4. čer 2009

nikdo nikde, dočetla jsem, co jste napovídaly za 3 dny 🙂
Leni přeju brzké uzdravení, na mne asi taky něco leze, bolí mne uzliny, v krku, bříško, jsem učuraná ☹ takže jdu do pelíšku do teplíčka. Večer možná nakouknu. Zatím pa 🙂

moa
4. čer 2009

ahojte kocky, tak zas tu nikto nie je 😉
tak teplota rano trochu nizsia 36.6 ale test som nala negativny cudne ☹
ked tak nad tym premyslam nie som si ista ale mozno ma v tom prsty ten Hormeel uz mi to aj mirec povedal.pretoze niekde som nenasla nic riadne o nom tak neviem ci nahodou neovplivnuje aj teplotu lebo ked pozriem na grafy co som mala doteraz a tento je to 100 a 1 rozdiel viditelny
mozno to bude s tymi kvapkami lenze kto mi poradi ?

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Ahoj zlatíčka, tak jsem teprve přijela domů z práce, úplně vyřízená, zadek mě furt bolí, zvládnu akorát sprchu a jdu do hajan.

Šárko, ty náplasti mám a ještě mi zítra kolegyně přinese nějaké léky, její mamka je zdravotní sestra. A fakt to vypadá na zánět sedacího nervu a je to dost protivné a prý to může trvat i 3 měsíce, no skvělá představa 😠

Saska1, ahoj a vítej u nás 🙂 Clostík určitě ber, než začne působit, tak už budeš zdravá. Takže to neodkládej a začni tak, jak ti dr. řekl 😉

Marcelko, ahoj, díky za přání, snad to brzy přejde. Je to fakt dost protivné, ani nevím, jak mám sedět. A to bolení uzlin - to mi povídej, mě bolí v krku už od soboty, pálí, občas píchne v uchu, tak se bojím, abych ještě nedostala angínu ☹
Ty se pořádně vylež a opatruj se 🙂

Moa, hezký večer, tak konečně negativní ovu test. Je možné, že ten Hormeel ovlivňuje teplotu. Tak se na měření vykašli 😉

papus
4. čer 2009

Leni to mě mrzí,že tě to pořád bolí no snad náplastě pomůžou 😉 já jsem po druhé injekci 🙂

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Šárko, já v to věřím, že pomůžou. Včera jsem si to i nahřívala, někdo říká, že suché teplo se může, někdo zase že na záněty jen studené. Ale mě to teplo udělalo dobře, tak si to zase zopakuji.
A vidíš, druhá injekci v tobě, krásně to ubíhá. Kolik jich celkem budeš píchat?

moa
4. čer 2009

juuj lenusik to ma mrzi ,ze ta boli chrbatik viem ako ti je ja som mala 2roky dozadu nieco podobne,snaz sa vela oddychovat aby si sa moc nehybala 🙂

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

moa, to víš, už nejsem nejmladší, tak se tělo ozývá 😀 oddychovat budu, právě se na to chystám, akorát milda doráží a chtěl by sexík, ale já na to nemám ani pomyšlení ☹
kdy vy jdete do toho polského centra?

moa
4. čer 2009

buduci tyzden v sobotu,dnes mi akurat kolegina povedala,ze moj gynekolog sa asi vratil do polska uz na stalo .ak to bude pravda ,tak absolutne neviem co urobim,kde najdem takeho dobreho dokiho ☹

kkamca
4. čer 2009

loučim se dobrou noc holky 😀

moa
4. čer 2009

ja som sa dnes dozvedela novinku mam 2koleginky ,vsetky 3 sa snazime o babeno ta jedna uz ma 8mesacneho chlapceka a ta druha 10rocne dievcatko.vsetky 3sme testovali v jeden tyzden a vsetky testy negativne.ja som bola dnes prvy den po 5dnoch v praci a dozvedam sa ,ze ta jedna koleginka co ma toho maleho chlapceka je tehu. 🙂
bohuzial je doma na pn lebo zevraj ked bola u dokiho tak jej povedal.ze plod je velmi malicky na to aky by mal byt.pravda je tiez ta ,ze jej doki povedala este pred tym,ze este nie je cas aby bola tehu lebo jej telo nie je este pripravene ale aj tak ostala.
myslela som na nu cely den dufam,ze bude ok 🙂

moa
4. čer 2009

no zasa som tu ostala sama tak vam prajem dobru nocku vsetkym a ja sa idem este pokorculovat je zasa tak pekne vonku juuj radost zit 🙂

papus
4. čer 2009

Leni mám jich celkem 6 do pondělka v úterý utz a tam se uvidí 😉 jdu se vyspršit a hurá do hajan zítra si písnem....krásnou dobrou noc a sledké snění bez bolestí 😵 😵 😵 😵 😵 😵
i všem clostilkám dobrou noc a klidné spaní 😉

michamicha
4. čer 2009

ahoj, tak mrška nějak nechce přijít, teplota se drží nízko, ale furt nic, zejtra budu dělat další testík, dneska bylo prázdno 😒

michamicha
5. čer 2009

dobré ráno, tak mrcha se zase nekoná 😠 naopak se mi den ode dne zvedá teplota vždy o 0,1 stupně http://www.fertilityfriend.com/home/michamicha
já už ničemu nerozumim (na testu zase bílo ☹ )

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Dobré ránko 🙂

Moa, vám to rychle uteče a myslím, že nového gynekologa si v Irsku nebudeš muset hledat,protože se vrátíš domů jako těhulka 😵
A určitě nám dej vědět, co tvoje kolegyňka, věřím, že miminko bude v pořádku a vyroste 🙂

Šárko, tak 6 injekcí se dá, já myslela, že to bude horší. Zadek bolí furt, ale už to není tak hrozné jako včera. Náplast už asi zabírá 🙂

Micha, tak ty už jsi zase testovala? 😉 Jsi 29DC a třeba byla ovulka později a na testu ještě nemusí být nic vidět. A jak se jinak cítíš? A kdy jsi měla podle dr. ovulku?

michamicha
5. čer 2009

leni, podle dr. ovulka nebyla vůbec 😅 a teď musim běžet do práce nebo přijdu pozdě ☹

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Micha, já na to zapomněla, že podle dr. nebyla ovu vůbec, takže teď se nemáme vůbec čím řídit. No nezbývá jen čekat, jestli přijde mrška nebo pak jít na UTZ a případně na vyvolávačku.
Hezký den 🙂

amisa
5. čer 2009

ranni ptace dal doskace ale viiic toho zezere..toto sa mi paci..heslo nebohej Ruzickovej
Ako baby 🙂 ?

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Ahojky Amiska, konečně pátek, už se těším, že nebudu muset vstávat 😉 A ty, jak ti je, zlobí tě bříško?

papus
5. čer 2009

Krásné ráno clostilky 😉

ahoj Leni to jsem ráda,že máš alespoň trošku úlevu od bolesti 🙂 já už se cítím dnes dobře tak to mi bylo zle po těch antibiotikách jak jsme slupla dva najednou ty injekce budou v poho 😉 je jich sice jen šest,ale dávky jak pro vola ty dva dny jsme měla po 4ampulích dnes už 3ampule až do pondělka v úterý mi určitě bodnou ještě v Caru podle utz 😒

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Ahoj Šárko, úlevu mám díky tobě 😉
Jinak mě je dneska nějak divně od žaludku, jak říká můj taťka - blivno a kyselo a i mám v puse takovou divnou chuť 😝

dasa.77
5. čer 2009

AHOJTE CLOSTTILKY.

Leni,tak co,jake bylo vcera dopoledne s nemcourem?

papus
5. čer 2009

Leni,že by?????????????????????????? 😵 😵 😵 😵
ahoj Dášo 😉

dasa.77
5. čer 2009

Ahoj papus,ty ijekce ti nezavidim.Me doktor navrhoval,ze mi napise recept na pregnyl,vyjde me to levneji a budu si to pichat doma.No to jak jsem slysela,staly mi vsechny vlasy na hlave,husi kuze po celem tele.Rekla jsem,ze to nepripada v uvahu.Radsi si priplatim.

amisa
5. čer 2009

ahoj lenka.. este som s bruskom nedobehla manzela (ten am strach z toho ze chcem kupit vahu 🙂 )
lenka a nieje ta chut nahodou kovova co ams v ustach obcas?