• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
mam k injekcim hrozny odpor.Nemuzu se divat ani v TV,kdyz jsou tam nejake zabery s jehlama.
5. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo tak to mě injekce nevadí o víkendu bude píchat ten můj píchá to jak odborník :grinning:
5. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus,muj taky picha jako odbornik :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amisko,jak se citis?.........AHOJ................stale se drzim,mam to ale pevne nervy,co?
5. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnusna koprivka ustupuje,uz to skoro neni videt,jen ji sem tam nahmatam na puse.Kolegyne z prace,ne primo z naseho obchodu,je tehu.A ted ma taky to co jsem mela ja.Reakce na neco,co ji pred tim nevadilo.Rikala,ze uz po nekolikate,pak to po par dnech ustoupi.TAKZE SI DAVAM SANCI :wink:

Ale podbrisek sem tam stale poboliva,vcera,jak jsem prudce vstala ze zidle,tak me tam bodlo,az jsem se predklonila a chytla se za bricho.Mam stale pocit nafouknuteho bricha.Ne jen pocit,ale je nafoukle.Aprdim o stosest. :confounded:
5. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes varim jen polevku,suroviny na lepsi obidek dosly :sweat_smile:

Blbne mi to,stale stracim pripojeni.Ja se na to vyse..! Kolikrat nejsem daleko od toho,abych ten notebook nehodila skrz okno.

Hlavne klidek......... :sunglasses:
5. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky tak co nového?
5. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyy,kde ste kdoooooooooooo??? Ja se tady sama bojiiiiiiiiiiim!! :confused:
5. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson,i ja tebe.....

noveho nic,jen to,ze tady nikdo neni.
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééééééééééééééééééééééééé jsem tady :sunglasses:
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak tak to jo - já se těšila na větší vzrůšo :grinning:
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ke closiku asi tento měsíc nedopracuji - minulou středu jsem byla na vyvolávačce a dnes je to 9 Den a kde nic tu nic :angry:
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádné vzrůšo se nekoná samson :grinning: ale můžeme nějaké udělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dejte návhr... :confused: :grinning:
5. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neměla by jsi jít k dr,že pořád nic????
5. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson,dopracujes,kazda se jednou dopracuje k tomu,na co ceka.Ja jsem se taky nemohla dockat prvni MS po laparce.To bylo snad poprve,co jsem se na ni tak moc tesila :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se na ní taky těším strašně moc a ta mrcha mě nechce vyslyšet a za jak dlouho ti přišla po laparce?
5. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson......byly tady i takove holky,co musely jit dvakrat na vyvolavacku.Pak prisla MS a dalsi cyklus to same.
5. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim ze za 28 nebo za 29 dni.
5. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já počkám do přiští středy to už bude skoro 14dní někde psali, že po vyvolávačce se čeká max 14dní - já jsem si už čekat zvykla :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže po termínu než jsi to měla normálně dostat?
5. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,bylo to 40 dni od posledni MS a 29tý den po laparce.
5. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsi mě potěšila dasa - když jsem chodila na vyvolávačky tak vždy stačila jedna :dizzy_face: Kurňa tak jsem si myslela, že to nebude mít žádný vliv - a takhle z těch nastřelených vaječníků nebudu mít nic a to jsem se těšila jak budu snášet grrrr :unamused:
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze to je pry normalni.Tim ti narusi vse.Takze si myslim,ze to tak bylo spravne.Nektere holky naopak dostanou MS hned po zakroku.
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa a normálně máš MS po jak dlouhé době?
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík další příchozí clostilky :slight_smile:

Dášo, včera to byla hrůza, nakonec se to protáhlo až do večera a k tomu mě bolel docela dost ten zadek, takže super den.
A tvůj miláček píchá jako odborník, jooo? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Samson, s vyvolávačkou nemám zkušenosti, bohužel. Do když ti dr. řekl, že by měla dorazit ms?
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už nevím kdy co - protože MS po zákroku se snad poznat nedá - aspoň myslím, protože já jsem po zákroku krvácela normálně jak kdybych to měla a asi týden. No a 5 dní po agulitinu jsem začala 2dny špinit a pak pořád na toaleťáku něco od krve je, ale to za MS nepovažuji.
5. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno clostilky..
5. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave tech 28,29 dni.Clostikem se mi krasne upravil cyklus.HÉÉÉÉÉÉÉÉÉČ. :grinning:
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo ty se máš - ale já ho měla od nového roku taky upravený na 32 -35 a chodilo to samo od sebe - upravilo se to jak jsem začala cvičit mojžíšku hečččččč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek