Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
5. čer 2009

samson a kolikaty DC ti laparku delali?

Leni ahoj.Konecne!! Tak to ti vubec nezavidim.

papus
5. čer 2009

samson MS po vyvolávačce by měla do 10dnů dorazit

dasa.77
5. čer 2009

samson..........a ted jsem to jeste porad nedostala.Mrcha uz nedorazi.....HÉÉÉÉČČČ 😀 😀

dasa.77
5. čer 2009

pozooooor....... ☹ citim nejake vlhko............ja se na to vy 😠 To mam z toho chlubebi. 😢

samson
5. čer 2009

dasa tak na to nemám argument 😠 😀

samson
5. čer 2009

dasa - taky bych ho ráda cítila 😀 😀 😀

samson
5. čer 2009

jo a laparku mi dělali 14DC - a prokazatelně jsem měla 12nebo13DC - ovulku na laparce bylo vidět žluté tělísko. Tak mně leda napadlo, že to tak vevnitř pročistili, že se mi vypláchlo i to žluté tělísko a teď nemá kdo dělat progesteron a tutiž se nezhušťuje sliznice a tutíž není MS ....teoreticky to možné je že?

papus
5. čer 2009

tak to nevím zda je to možné mě se to nezdá......já na laparce byla a pak jsme MS dostala podle plánu

samson
5. čer 2009

Papus máš asi pravdu - jenže mně ta MS taky chodí tak všelijak...do 35 dnů - no nic tak tam zajdu k dokimu už v úterý

papus
5. čer 2009

když to do té doby nedostaneš tak tam běž šla bych hned v pondělí nevíš jakou dávku ti dali????

dasa.77
5. čer 2009

No nic 🙂 Citim se jak pred vybuchem.Zase jen ten vytok.Nekdy mam pocit,jako by mi tam tekly primo proudy,zrovna ted,ale pak jdu na WC a tam nic.

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Ty jo, Dášo, ty mě strašíš, jsem četla o tom vlhku a už jsem se bála, že ti přichází mrcha. Fuuuj, to jsem si oddychla, že je to jen výtok 😉

Holky, má mám v puse takovou jakoby železnou chuť nebo jak to mám nazvat, ani žvýkačka nepomůže. To je hrůza 😠

Samson, možná je to možné, že při laparce tě pořádně pročistili a tělo ten nemá jak zařídit MS. Snad ta vyvolávačka už zabere.

Šárka, dneska máš volno nebo jdeš do práce?

dasa.77
5. čer 2009

holky,strasne pomalu se mi to nacita.Takze dam si pul hodky pauzu a mezi tim neco udelam.Mam tu nadobi jeste zbytky ze vcera....

papus
5. čer 2009

Leni já jdu makat až v pondělí nebyla jsem ani včera potřebovala jsem oraz 😝

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Šárko, ty se máš 🙂 🙂 🙂

papus
5. čer 2009

já vím 😀 ale v pondělí mi cvakne to mám 12h a ještě musím na internu na předoperační vyšetření

kkamca
5. čer 2009

Leni psala jsem ti..do ip..tak až budeš mít čas jukni..
Já sem dnes nějak unavená,snad počasím venku pod mrakem a zima,do toho symptomy na mršku.. 😠 .Nějak bez nálady..doufám že už je ti lépe 😀

alka8
5. čer 2009

Ahojte kocky, mozem sa opytat...poznate niekoho, kto otehotnel po clostile aj ked manzelov spermiogram dost zly...len 1%morfologicky dobrych..
Pytam sa, lebo je to nas problem...tento mesiac som zacala brat clostil, a vcera som bola na kontorle a mam 3 zrele vajicka...myslite ze aj s takym zlym spg, je tam sanca? - viem, ze sanca je vzdy, ale..realisticky...

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Alko, ahoj, poznáme. V diskuzi těhulek je holčinka Kri - měli špatný spermiogram, byli na IUI, šance jim nedávali a přesto je těhulka. Koukni se tady a poptej se jí:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

wolfskinka
5. čer 2009

dobre ranko ...

lenka ako ???

dnes som sa dozvedela o 2 babach z konika ze maju na teste //, zase ma niekto predbehol ... vsetci sa len predbiehaju a ja stojim furt vc rade a prd z toho ...

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Kami, máš IP 😉

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Ahoj Wolfi, no já tak všelijak. Mám asi zánět sedacího nervu, bolí mě zadek, špatně se mi chodí a jsem totálně unavená z práce. A to mám dneska sraz ze základní školy, takže tam budu pěkně mrtvá ☹

Ty jo, 2 nové těhulky, to by teda nešlo, aby nás pořád někdo předbíhal, teď jsme na řadě my!!!!

alka8
5. čer 2009

lenka dakujem🙂, to som zvedava, my este nejdeme na IUI, tiez sa cudujem, ze nas neposlali rovno na to....
Rozpravala som sa s viacerymi gynekologickami, a tiez to vidia najskor na umele, a predsa v CARe to najprv skusaju takto..neviem ci to nie je strata casu...a nervou🙂
Ostava len cakat na zazrak🙂

kkamca
5. čer 2009

Leni...moooc děkuju..
Neměřila,jsem dlouho vstávala,výjimečně..Lenčo a co když budu mít třeba průjem a budu muset pořád běhat na wc,,bude to pak mít smysl měřit BZ?jÁ VIM TROCHU KULANTNÍ DOTAZ 😀

kkamca
5. čer 2009

Wolfi..ahoj..

papus
5. čer 2009

ahoj Kkamco a Wolfi 🙂

wolfskinka
5. čer 2009

lenka ja som na rade uz 8 rokov a furt sa ktosi pcha predo mna .. toto uz nie je normalne ... som zvedava na ten vysledok testu buduci tyzden v piatok ... rozhodla som sa testovat ... lebo ked sme boli na IUI tak 14 dni po tom sme boli na krv pre vysledok ... a to bude 11 den po ovulke ... to by uz mohlo ukazat ked neukaze nic sa nedeje nepojdem sa odstrelit a este potom pockam ale co keby nahodou ... jeden test ma nezabije

kkamca ahoj

papus
5. čer 2009

Wolfi neztrácej naději hlavu vzhůru chtělo by to aby jsi se teď upřela na něco jiného vypla to z hlavy 😉 psychika dělá hodně....

wolfskinka
5. čer 2009

papus a to sa da ??????????? 8 nekonecnych rokov ????????

bibiankak
5. čer 2009

Ahojte, no ja som teraz dobrala clotyl - druhý cyklus a bola som na kontrola - takže to vyzerá tak, že sme to robili vtedy, keď sme mali, čiže teraz už len čakať či dostanem alebo nie. Môj gynekológ povedal, že folikuly sú veľké, takže pohoda. No uvidíme. Ale ja som taký neveriaci Tomáš, ja moc tomu neverím, ale šak náhoda je blbec.