Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Kami, když budeš mít průjem, tak nemá smysl měřit, ona i tím průjmem bude ovlivněná teplota, takže to fakt neměř 😉

Wolfi, já vím, že už čekáš moooooc dlouho na miminko a tobě přeju ze všech holek nejvíc, abys byla těhulka, protože ty si to nejvíc zasloužíš 😵

wolfskinka
5. čer 2009

lenka dik ... ale vidis ked ja som taka ze sa stale necham predbiehat .. no uvidime buduci piatok ... ale moc sanci tomu nedavam

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Ahoj bibi, tak super, že jste sexíkovali ve správný čas. Držím palečky, ať vám to vyjde 🙂

Wolfi, šance je stále, ale po pravdě, u sebe taky už nějak nedoufám ☹

wolfskinka
5. čer 2009

lenka .. no asi tak nejak ... ja sa spolieham na to ze to tento mesiac vyslo .... a pociem ti citim sa nejako divne ... brucho ma boli a to ma predtym nebolievalo ... no neviem taky zvlastny pocit mozno si to namyslam ale neviem

bibiankak
5. čer 2009

Wolfi a Lenka ja tiež moc nedúfam. Tiež som taká unavená už z toho všetkého. A tak ma strašne boleli vaječníky cez tie plodné dni, že pri každom kroku som myslela, že umrem.
Ale nádej zomiera posledná a možno sa niečo pritrafí.
Ja apoň viem, že deti môžeme mať, nakoľko som o jedno v treťom mesiaci prišla. Takže viem, že sa treba len snažiť a možno to príde.

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Wolfi, já se taky zkoumán, jestli se cítím jinak a hledám rozdíly, ale nevím, nevím 😒

wolfskinka
5. čer 2009

bibiana ja som prisla o 2 ,... takze ja tiez otehotniet mozem ...\

lenka no ja mam taky divny pocit ale podla mna na divne pocity je este skoro

dasa.77
5. čer 2009

wolfi a ja budu ta treti 😉 Do tretice vseho dobreho.

dasa.77
5. čer 2009

wolfi,ted jsem to nemyslela nijak zle.Normalne se nepredbiham.Tobe to taky moc preju,protoze 8 let je fakt hrozne dlouho.

dasa.77
5. čer 2009

po treti jsem dnes restartovala PC,to je hnus,jak mi to blbne.Takze jsem se tu hodinu nemohla ani dostat,zatim je to ok.

Takze zdravim vsechny nove prichozi.

Ated zase specialne pro Lenu neco o jidle.........varim si polivcicku.Na snidani mam jen kafe,studene,stale jeste nedopite.V brisku mi kruci hlady,ale muj snedl opet vsechno pecivo a nechal tam nakousanou patku.Tak to fakt nemusim.Kdyby si ukrojil z toho krajic.Ja bych zvladla jeste dva,ale byl linej si vzit nuz a tak to ukusoval a vypada nechutne.Takze jsem to hodila do kose a ted uz umiram hlady 😠

dasa.77
5. čer 2009

jeste zasmazku a za chvili papam 😀

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Hele Dášo, ty mě pěkně provokuješ 😀
Dobrou polívčičku bych si taky dala. Zatím jsem měla jen kafíčko, taky studené a láduju se gumovýma medvídkama 😝

dasa.77
5. čer 2009

holky,zacinam pocitovat migrenu,to zas bude den.Pokud me ta pala neprestane bolet a bude to horsi a horsi,dojde i na blinkani,protoze mam strach rvat do sebe ibalginy.Ale nekdy ani ty nezaberou.Mam pak pocit,jako by mi nekdo busil ze zadu do hlavy,pri kazdem pohybu nebo otoceni hlavy citim,jako by se otocila az po chvili.Takovy ten priplesk,nebo jak to posat.

Nevite,jestli jsou na migrenu nejake bylinky nebo mene drasticke leky?

wolfskinka
5. čer 2009

dasa ty si tehulkla ???? ked si povedala ze dnes do tretice ...

dasa.77
5. čer 2009

wolfi,zatim nevim,mam starch testovat.ALE chtela bych byt. 😀 Jako my vsechny tady.

Leni,ja bych barla i gumove medvidky.Ale jeste vice kysele rybicky.

wolfskinka
5. čer 2009

a den cyklu si ktory ??? kolko ti to meska ?

dasa.77
5. čer 2009

Mnam mnam mnam,prave si nalivaj polivcicku,je moc horka,musim pockat.

papus
5. čer 2009

wolfi já vím je to těžké to pustiit z hlavy.....musí ti to už končně vyjít 😉

wolfskinka
5. čer 2009

papus musi musi ... to si hovorim uz kolko

dasa.77
5. čer 2009

wolfi,dnes 31DC

wolfskinka
5. čer 2009

a cykly mas ake dlhe ??? tetsuj a co graf BT robis si ?

dasa.77
5. čer 2009

holky,pomoooooc,me ta hlava praskne.Uz se dostavam do stadia,kdy mi je na zvraceni.

Migreny mivam vetsinou tesne pred MS.Takze se uz ani netesim z toho,ze by to vyslo. ☹
Jdu si pro ten ibalgin.Neni jina moznost.

wolfskinka
5. čer 2009

dasa ak si tehulka v ziadnom pripade si ibalgin nesmies dat ... max paralen .. ale ibalgin v ziadnom pripade to mi zdoraznoval doktor

dasa.77
5. čer 2009

wolfi,pri clostylu vzdy 28,29.
BT nemerim,mam porouchany teplomer.Ten mi ukazuje maximalne 36,i kdyz citim,ze mam treba teplotu.Je mozne,ze ted po laparce to bude jinak.Ale citim,jako bych mela stale plny mocak,mam pocit,ze se mi tam hromadi MS KREV.Mam hrozne nafoukle bricho.

dasa.77
5. čer 2009

To ja vim,ja si jednou dala paralen plus a ibalgin a myslela jsem,ze mam priznaky nejake lehke mrtvicky.3 hodiny v kuse me mravencila hlava.Bylo to fakt neprijemne.Tak co mam teda delat,jeste jsem ho nestapla.Klasicky paralen,nepolknu.Apokud ano,dojde dolu do briska a v tu ranu leti ze me ven.

wolfskinka
5. čer 2009

dasa sprav test a podla toho sa rozhodni

dasa.77
5. čer 2009

az pak jsem se docetla v pribalovem letaku paralenu plus,ze se nesmi uzivat v kombinaci s ibalginem a anopirinem.

papus
5. čer 2009

dášo udělej si testík 😉

dasa.77
5. čer 2009

WOLFI,nemam ho ani koupeny.Ja jsem si rekla,ze pokud to nedostanu do soboty,jak pujdu rano do prace,po ceste se stavim do lekarny a testnu se v nedeli rano.Ja jsem to tu uz psala,na testy mam pravidelne smulu.MS prijde jeste ten den vecer.

No,budu to muset prezit.Ale i tak,diky za radu.Nevis,co by se mohlo stat v pripade,ze to dopadlo,kdybych si vzala jen jeden?Vyjimecne? Vzdyt je sposta holek,co to ani nevi,zjisti to treba po mesici a delaji uplne vechno,pijou,kouri,leky treba ani neomezi.

papus
5. čer 2009

dášo já si myslím,že by se snad nemělo nic stát je to tak málo kdo pozná,že je těhu a dělají různé věci