Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
8. čer 2009

ahojik..dotaz..mám nějak nafouklý prsa nebo co..měla to taky některá z vás?Já jen jestli to patří ke clostilu a nebo k mrše.. 😠 kterou teda nečekám 😀

papus
8. čer 2009

kkamco já mám prsa před mrchou nafouklé,ale při clostíku jsem je měla jak balony tak to máš asi k romu 😉

kkamca
8. čer 2009

papus..děkuju já jen jestli nejsem sama..se mi pomalu do podprdy nevejdou 😒 😀 To už je kolikátý den..děs běs,já už to mám normálně velký a ještě toto 😀 😀 😀

halooooo
8. čer 2009

Ahoj Papus, do kterého centra chodíš?

wolfskinka
8. čer 2009

ahojte

papusik ahoj

kkamca odpisala som ti na IP

aduska222
8. čer 2009

Ahojte kočky.

pridávam sa k vám, ani ja nečekam ms v druhej polovici týždňa. Dnes som bola na odbere HSG tak som zvedavá na výsledok zajtra. Nemám žiadne príznaky ani na ´ms ani na tehu ale to bude tým, že som ešte nevysadila duphaston 🙂

papus
8. čer 2009

ahoj Halooooo já chodím k Apolináři 😉

Wolfi ahojky 😉

Kkamco to já taky a pak když je mám nateklé tak děs běs 😀

wolfskinka
8. čer 2009

aduska na odbere asi hcg nie hsg ...

aduska222
8. čer 2009

haha

aha
tak hcg - hlavne že sme sa pochopili a znamena to // 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
8. čer 2009

hej presne tak ak mas hcg tak mas aj // .. tak drzim palce aby bolo zajtra hcg a testik si si nerobila ?

aduska222
8. čer 2009

testik som si robila cez víkend a bol ng, no dr mi povedala, že ovulku som mala neskor a test sa može ukazat poz až neskor. Tak neviem, snažíme sa už dlho a preto si nadeje nerobím, ale možno motyka vystrelí. 🙂

wolfskinka
8. čer 2009

aduska ja som si tiez dnes robila test a bol neg .... aj ked ani pozitivny vyjst nemohol .. ale ja skratka ked mam test doma ja mam zavislost a vzdy ho musim ocurat

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti přeju krásný večer. Nějak jsme se zasekli u švagrové a najednou je tolik hodin.

Šárko, výlet byl super, sluníčko, teploučko, akorát ten vítr byl protivný.
A když máš nafouklé bříško, tak to bude asi hodně folíků 😉

Holky, dneska jsem 26DC, včera večer jsem vzala poslední utroš a odpoledne jsem už začala špinit a dost mě bolí břicho. Je to divný, mrchu mám mít nejdřív tak 30DC. Včera jsem lezli po skalách, tak se bojím, jestli jsem nějak moc nenamáhala břicho a mrchu si tím nepřivolala 😢
Vypadá to, že se přidám k Dáše ☹

wolfskinka
8. čer 2009

lenka ... no toto ty trdlo jedno sibiribi liezt tehotna po skalach ... ale mozno to je len uhniezdovanie, dufam, ze sa to nespusti a sa to zastavi

kkamca
8. čer 2009

WOLFI JÁ VIM ČETLA SEM,. 😉
Mě je zas naprd..bud at se to rozjede at přijde mrcha nebo at mě nebolí podbřišek a ty prsa no sílLA
At je už pátek to budu mít 31 DC..a dál at vim na čem sem to čekání je hrozný 😀 😒

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca no asi tak nejak nech uz je piatok, ale ja budem vediet vysledok najskor koncom buduceho tyzdna .. teraz mam trosku ine priority tak sa tym nejdem zatazovat

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Wolfi, to lezení nebylo zase hrozné ani dlouhé, tak snad to nic nebude. Přece jen 26DC je docela brzy. Snad to zítra bude v pořádku.

Kami, ty si to teda pěkně užíváš, já tyhle pocity měla v prvním cyklus s clostíkem taky, je to hrůza.

Kočky, jdu do sprchy a do hajan, zítra vstávám ve 4.55 a zase mě čeká perný den. Ach jo ☹
Hezky se vyspinkejte a zítra se tu ukážu zase ale až podle možností, jak to budu v práci stíhat.

Dobrou nocku a nádherné sny 🙂

aduska222
8. čer 2009

mi hovor wolf, ani ja som nikdy neodolala testom, ale myslím že je to ok aspoň sa pripravím na zlé správy keď mi budú volať že to nevyšlo. Na druhej strane som si ho robila skoro a dnes som si merala teplotu a mam ju zvyšenú - 37,9 tak možno som tehu alebo mam teplotu a ani o tom neviem 🙂 🙂

wolfskinka
8. čer 2009

lenka no to dufam .... to musi byt a ked povieam ja ze to musi byt tak to bude ....

aduska a kedy budes vediet ten vysledok ?

kkamca
8. čer 2009

No pokud to nedostanu někdy do příštího týdne..přitom mém cyklu zdlouhavém,,,tak pak test..
Ale mám ten pocit že ho nevyužiji..
Sem si dla mastný bramborák to je mi naprd.. 😝
Leni že by to přišlo tak rychle po tom vysazení?Já vysadila ve čtvrtek večer a zatim mrcha nikde.Jestli jsi se nepřetížila.. 😒 🙂

kkamca
8. čer 2009

aduska22..to máš hodně vysokou teplotu..já sem ráda že mám 36.9..teda já nemůžu porovnávat protože měřim teprve 3.den 😀

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Wolfi, tak dobře, když to říkáš ty, tak to musí platit.

Kami, je mi to taky divné, utroš jsem měla zatím 2x a vždy mrcha přišla 4. den po vysazení, tak právě jsem se dneska úplně zalekla.

Aduska, vítám tě u nás a přeju ti, ať jsi brzičko těhulka 🙂

kkamca
8. čer 2009

wolfi měpodle menstr.kalendáře vychází mrcha až za 9 dnů..ale sem počítala že po tom duphastonu dojde dřív..tak jsem z toho zmatená 😕

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Kami, tobě už mrcha přeci nepřijde 😉

papus
8. čer 2009

Leni neměla jsi to tak přehánět po těch skalách 😠

Všem přeji krásnou dobrou noc 🙂

Ráno ještě juknu než pojedu na utz 😉 páááá

kkamca
8. čer 2009

Leni třeba se to zbrzdí..každopádně dej vědět 🙄

aduska222
8. čer 2009

wolf - vysledky budem mať zajtra no dr povedala že aj keby bola neg, že otestujeme ešte v piatok ak by ms neprišla, lebo vraj nie je žiadny naznam na ms a normalne mavam ms pravidelne.
kkamca ja si to nikdy nemeriavam, ale dnes mi to nedalo. vraj keď si tehu tak sa udrží vyššia teplota, ale tiež to može byť moýno nejaké prechladnutie - aj keď sa mi nezdá že by som bola chorá

kkamca
8. čer 2009

Leničko kéž by nepřišla..ale já sem spíš člověk pesimista.v tomhle ohledu..Jinak pesimistka jak hrom 😀

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Šárko, když já po skalách lezu normálně, baví mě to. A cítila a cítím se v pohodě a nechci se omezovat, nejsem tak zhýčkaná. Tak uvidím.

Ty se na zítřejší UTZ hezky vyspinkej a kdybychom se tu ráno minuly, tak ti už teď držím palečky 🙂

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Kami, tak se necháme překvapit, jak to u nás všech dopadne 😉

Holky, už jdu nebo ráno nevstanu. Mějte se hezoučky a pááááá zítra 😵