Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
31. bře 2009

ahojky Moa,

no vidíš, tak máte na dalších pár dní o večerní program vystaráno 😀

moa
31. bře 2009

ja som na neho musela skocit uz teraz lebo neviem kedy sa mi vrati z prace,siel na dlhu cestu.ale teraz neviem ci zavolat mojmu dokt a povedat,ze co sa stalo alebo to nechat tak .ked predtym mi naplanoval sono na 15DC aby videl ci je ovu alebo sa blizi ,jednoducho co sa tam deje a tam vsetko po starom.
tak sa neviem rozhodnut co urobit

miluse
31. bře 2009

A ty jsi dneska kolikátý den? Myslím, že kontrolní sono by na škodu nebylo 😉

moa
31. bře 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

21 DC takto som este nemala,mavala som tak 28 a raz sa mi stalo,ze bola na 15DC.asi ako sa jej zachce 🙂

eloana
31. bře 2009

holky muzu mit blbou otazku?🙂 jak se dela utz folikilu?? pres bricho nebo spodem?🙂

vendy05
31. bře 2009

ahojda holky jen v rychlosti nakukuju a zase zmizím do práce...
eloan oba dva způsoby jsou možný pokud jsi hubená 😉 tak mi to říkala doktorka, když jsem tam chodila na měření....

moa
31. bře 2009

eloana mne ked kontroloval tak spodom.

miluse
31. bře 2009

Elo, dělá se vnitřní ultrazvuk, tedy spodem 😉

eloana
31. bře 2009

jj diky🙂

moa
31. bře 2009

miluse tak som mu nakoniec zavolala a mam prist na to sono bezim na autobus dufam,ze povie daco pozitivne drte mi palce 🙂

miluse
31. bře 2009

Moa, tak držím palečky 😉

eloana
31. bře 2009

moa drzime🙂

miluse
31. bře 2009

Tam je tak krásně, se mi ani nechtělo z pauzy zpátky do kanclu 😅

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Tak dneska nějak nestíhám, práce moc, času málo. Přišla jsem z oběda, dáme si kafíčko a jdeme dále makat.
Moa, taky držím palečky 🙂

El, mě folíky kontrolovala taky vnitřním UTZ 😉

Miluško, u nás se teď nějak zatáhlo, ale jsem ráda, protože by mě to štvalo, když tu musím trčet do 16 hod.

samson
31. bře 2009

Zdravím holky,

měla bych dotaz pokud jste zkoušely ovu testy - měla jste některá pořád dvě slabé čárky?

moa
31. bře 2009

ahoj samson ja testujem stale ,ale jednu ciarku mam vzdy rovnaku a akurat ta druha je raz slabsia a inokedy silnejsia zalezi kedy je ovu 🙂

miluse
31. bře 2009

Sam, i to je možné, neb záleží i na tom, zda testuješ pravidelně ve stejnou dobu např. nebo či jsi předtím hodně pila apod. Více by ti o tom řekly holky v diskusi o ovu testech 😉

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Ahoj Samson, já jsem měla slabé čárky před ovulkou a když ovulka byla aktuální, tak byly obě stejně silné - fotečky mám v albíčku, tak se můžeš podívat 😉 Ta kontrolní čárka je vždy stejná a testovací se mění podle toho, jestli je obsah LH v moči nízký nebo vysoký.

samson
31. bře 2009

děkuji. 😉 Já totiž měla čárku téměř silnou jako testovací, poté klesala a nyní vystoupla a je pořád stejná 😅

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Samson, když testovací čárka byla stejně silná jako kontrolní, tak to znamená, že ovulka bude do 24 hodin 😉

samson
31. bře 2009

Holky a bolí vás po stimulce s closikem vaječníky?

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Samson, vaječníky nejvíc cítím během ovulky a pár dní po ní a pak kolem mrchy.

samson
31. bře 2009

no tak to doufám, že jsme jí nezazdily tím pádem by byla 28 a my jsme na to hups 26 a 29 takže teoreticky to možné je nebo vejce zůstalo nedotčené 😒

samson
31. bře 2009

Já jsem měla min. cyklus s closikem - 12DC jsem měla 12mm...a doktorovi se to zdálo málo. Tento cyklus bez closiku a cítila jsem bolest uprostřed cyklu - i čárka na ovu testu - takže si myslím, že ovulka proběhla i bez closiku 😀

samson
31. bře 2009

Holky a měla jste některá tzv. chemické těhotenství?

moa
31. bře 2009

ahojte kocky tak ja uz som zasa spat,este dobre ,ze som tam sla konecne podrastlo z 7mm na 26mm dokt ma pochvalil.dostala som injekciu Pregnylu a zajtra idem rano zasa na sono ci prasklo ci nie ,ak ano tak sexikujeme a snad konecne 🙂

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Samson, já byla minulý cyklus taky bez clostíku a měla jsem i přesto obrovské folíky na obou stranách.
A když se podíváš třeba tady https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... , tak uvidíš, jaké folíky holky mají při stimulaci clostilem 😉

Chemické těhotenství jsem neměla a ani pořádně nevím, co to vlastně je. Ty už jsi ho měla?

miluse
31. bře 2009

Sam, ono je lepší sexovat před a po ovu, než přímo v den ovu, tak neboj, určo jste to nepropásli a spermíci mají výdrž 😉 přežijí i několik dní, teďky už nevím ale kolik

A teplotu si neměříš? Podle toho by jsi to poznala líp 😉

Chemické těhotenství 😕 tak o tom slyším poprvé

samson
31. bře 2009

no asi ano. Nasadil mne antikoncepsi na 3 měsíce a po vysazení jsme se měli snažit - men. spožděná 5 dnů a po 5 dnu slabá druhá čárka na těhotenském testu - hučelo mi v uších, bolelo břicho a prsa - potom z ničeho nic to ustalo a přišla mrcha 😠 Ale já jsem předtím lítala v zimě se psem venku akorat v tričku a v bundě - jelikož měl po operaci tak na čuráni. A prochladla jsem chodila jsem každou půl hodinu na záchod a pak došla mrcha.

samson
31. bře 2009

Já nevím, jestli jsem to nazvala dobře, ale je to takový stav - při kterém se vajíčko oplodní, ale špatně uchytí - tím pádem se produkuje HCG ale vajíčko se neudrželo a odplavilo se...holt slabší musí s kola ven