Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
9. čer 2009

no esteze tak ... ja mam na obed dukatove buchticky

eirin
9. čer 2009

Holky, jak dlouho už Clostil berete? Já se omlouvám, určitě jste to tu psaly, ale není v mých silách to dohledávat. Je jedno, jestli se bere ráno nebo večer (když mám dávkování 1 denně)?

kkamca
9. čer 2009

wolfi mnam..ty sem neměla ani nepamatuji.. 😀

wolfskinka
9. čer 2009

eirin .. ja som mala asi 5 cyklov za 4 roky

kkamca ani ja nie tak dnes zhresim , vcera som zhresila ... lebo som si dala o 19.30 pizzu a hned mam kilo navyse ale ked nebudem veceriat tak snad aspon pol kila pojde dole

kkamca
9. čer 2009

eirin..já beru clostil..teda sem dobrala ted poprvý..a brala sem ho 2 krát denně

kkamca
9. čer 2009

wolfi já hřešim poslední dobou pořád..asi ty hormony mi blázní 😀

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca ja tento mesiac ziadne hormony som nebrala

halooooo
9. čer 2009

Eirin, brala jsem ho zatím 2 cykly, oba dva 1 denně. Poprvé jsem ho brala večer, ale měla jsem strašné návaly hlavně v noci, tak podruhé jsem si ho vzala ráno a bylo to o něco lepší. Ale nemuselo to být dobou dávkování.

Papus, pokud si o ni řekneš, určitě ti ji dají. Nemám ji ale pokaždé, záleží na dr, který tam zrovna je. Mám skvělou dr, ale pořád si říkám, co když tam nakonec stejně skončíme, takhle by to bylo přeci jen rychlejší. Když si ale představím jezdit do Motola na každou prohlídku a to pokud bych byla těhotná, moc se mi to nelíbí. Je to sice jen necelá hodinka, ale... Navíc, v Hořovicích, kam chodím je vyhlášená porodnice a teď i nové šestinedělí.

eirin
9. čer 2009

Děkuji za odpovědi. Na jednu stranu se bojím cyst, na druhou jsem ráda, že se něco začne dít.

wolfskinka
9. čer 2009

eirin ja som z clostiku nikdy cysty nemala

eirin
9. čer 2009

Wolfi, to ráda slyším 🙂

wolfskinka
9. čer 2009

takze nemusis sa bat kedy s niim zacinas ?

eirin
9. čer 2009

Až dorazí ms 5.-9. den, včera mi píchli vyvolávačku, tak předpokládám, že do 14-ti dnů...

eirin
9. čer 2009

Pak se prý mám objednat na utz kolem 10.DC... prostě asi standardní postup, kterým jste prošly vy..

wolfskinka
9. čer 2009

eirin aha ... no tak drzim palce

halooooo
9. čer 2009

eirin, taky jsem chodila na utz, každé dva dny zhruba 10 dní, teď jsem byla po 14 dnech

eirin
9. čer 2009

Děkuju.. no já vám samozřejmě taky 😉

gingera
9. čer 2009

halooo ahoj mám prozbu k tomu co píšes o utz. Chození každý druhý den kontrolovat folikulky to už je na CARu nebo tohle by měl poskytovat běžný gynekolog?

halooooo
9. čer 2009

je to u gynekologa, teda ale v nemocnici kam chodím já je ultrazvuk buď u gynekologa nebo ještě jeden samostatně,kde se střídají různí doktoři, tam chodím já a pak si mě pozve i k sobě

wolfskinka
9. čer 2009

gingera to ti moze kontrolovat aj bezny gynekolog ... pokial ma utz v ordinacii

gingera
9. čer 2009

Děkuju, je to pro mě všechno nové, tak zjišťuju vše kolem co se dá. 🙂

wolfskinka
9. čer 2009

kludne sa pytaj ak niecomu nerozumies

gingera
9. čer 2009

Mám totiž trochu potíž s tím, že chodím do centra, kde se lékaři střídají. Moje doktorka je tam jen pondělí a středu a mě tak úplně na tyto dny nevycházejí potřebné DC. Takže příště až tam půjdu trochu to s ní pořeším.

wolfskinka
9. čer 2009

gingera ... no je jedno ci ti spravi utz 10.dc alebo 11dc.

gingera
9. čer 2009

Wolfskinko děkuju! 😉

halooooo
9. čer 2009

Gingera, mám to taky tak, ta moje je tam jen ponděli dopoledne, to se snažím jít na utz k ní do ordinace, a na utz u porodnice je ve čtvrtek....
Napiš něco o sobě, jak dlouho se snažíte, odkud jsi, atd.....

wolfskinka
9. čer 2009

gingera nemas za co

gingera
9. čer 2009

Wolfskinka ..... tak myslíš, že je lepší jít 10 DC (to je středa) a nebo to nechat až na 15 DC (pondělí)?

halooooo
9. čer 2009

gingera, pokud můžu radit, je lepší jít 10 a klidně i 15 den, dr.uvidí jak rostou, přijde mi, te 15 DC už je pozdě, i když pozná i pokud ovulace už proběhla

gingera
9. čer 2009

Jsem z Prahy, snažíme se teprve krátce ... 3 měsíce, ale hned po vysazení HA mi byl naordinován Utrogestan (nasrovnání cyklu). Před 14 dny jsem byla na folikumetrii a 14DC byl folikul 15 mm. Doktorce se to zdálo být málo a nasadila mi od nalšího cyklu právě Clostil 5-9 DC. Tak teď zjištuji vše kolem.