• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Teda, tak to máš skvělou doktorku, bere to docela hopem.
9. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju ... asi máš pravdu, zkusím to tak udělat!
9. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Halooo, mně doktorka taky nasadila Clostil v podstatě hned, po dvou anovulačních cyklech.
9. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A můžu se zeptat, co dr. přesně vidí na utz, když už ovu proběhla?
9. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě se mi zdá, že až moc hopem. Vlastně vůbec nevím, jestli by mi cyklus i s OVU naskočil sám a takhle se hned cpu práškama. Ale kdyby to mělo pomoci, s přítelem se na miminko už oba moc těšíme, tak budu samozřejmě moc ráda! :wink:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eirin, tak to nevím....
9. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mě zjistila dr anovulační cykly až po několika měsících
9. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Je pravda, že ten můj předstich je asi lepší varianta, to je pravda. A jak jsi ten Clostil snášela? Z toho mála co jsem tu stihla vyčíst, to asi každý nesnáší úplně nejlíp, Ale co by jsme pro miminko neudělali, že? :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Haloooo, já měla minulý cyklus bez vyvolávačky 72 dní a tenhle nevypadal o moc líp, tak už jsem šla do injekce. Sice se někomu můžu zdát netrpělivá, ale to čekání mi přijde zbytečné, když existuje možnost, jak tomu pomoct. A kdoví, jestli bych se vůbec dočkala :angry:
9. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
gingera 15 den uz je neskoro .. to uz ma ovulku alebo po nej
9. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
wolfskinka ... jak mi radila halooo ... půjdu ten 10 DC a uvídím co tam s dr. najdem. A pozná dr., že OVU proběhla? Nebo to už nejde dopátrat?
9. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
gingera podla sona vie a podla velkosti folikulov, ked maju tak cca 20mm tak sa picha pregnyl a 36 hodin na to presne na hodinu je ovulka
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
A dělali vám třeba před jakoukoliv léčbou hormonální profil? Mě ne! :unamused:
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
gingera mne ano
9. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to by bylo dobré kvůli načasování tuleníčka. :sweat_smile: Zkusím se na to při té příští návštěvě dr. zeptat!
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, dělala, můžeš mít třeba něco se štítnou žlázou a to je potřeba léčit
9. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ginger: Mně budou dělat teď při ms.
gingera no presne popytaj sa
ahojte dievcata, ja len maly dotaz myslim, ze po pichnuti pregnylu je ovu v priebehu tych 36 hodin, nie presne po ich uplynuti :wink:
wolfskinka ... je to miminko ale věda! :wink: Celé roky člověk bere HA a pak ....? :angry:
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
nela neviem ako to je ale ked robia IUI tak ho casu presne 36 hodin po pichnuti pregnylu vraj vtedy je ovu a vtedy je najplodnejsie obdobie ... mne to bolo tak povedane v centre
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ked si to predstavim - vstreknu spermie, ale ovu mohla byt aj par hodin predtym nie?
9. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
eirin: ale dle grafíků u tebe OVU je ne? To mě z měření BT nevychází! Ale jak jsem zjistila možná to bude tím Utrogestanem - prý když se nasadí před OVU - působí jako antikoncepce. Takže když jsem ho brala 14 DC a OVU bych měla později, tak vlastně už ani ta OVU nenastane.
9. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nela ja neviem nikdy som sa nad tym nezamysla bolo mi to povedane tak tak som brala ze to tak je a nespekulovala som nad tym
9. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ginger: To jsou staré grafy po vysazení HA, byla jsem ještě nabuzená hormonama. Letos ovu byla naposledy v lednu. Měla jsem takové tušení, že mohla být minulý cyklus, ale podle dr. nebyla a ve finále podle FF taky ne.
9. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som spekulant :grinning: nech je ako je hlavne ze ovu je :grinning:
9. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
eirin: no nezbývá nám než počkat co s náma ten Clostil provede ... mě už se o UTZ s miminkem i zdá! :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
gingera .. tak to mi hovor
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: No tak to jsme na tom opravdu všechny stejně
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
wolfskinka: zrovna dneska ... vůbec se mi nechtělo vstávat do té reality! :frowning2:
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek