Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

halooooo
9. čer 2009

Teda, tak to máš skvělou doktorku, bere to docela hopem.

gingera
9. čer 2009

Děkuju ... asi máš pravdu, zkusím to tak udělat!

eirin
9. čer 2009

Halooo, mně doktorka taky nasadila Clostil v podstatě hned, po dvou anovulačních cyklech.

eirin
9. čer 2009

A můžu se zeptat, co dr. přesně vidí na utz, když už ovu proběhla?

gingera
9. čer 2009

No právě se mi zdá, že až moc hopem. Vlastně vůbec nevím, jestli by mi cyklus i s OVU naskočil sám a takhle se hned cpu práškama. Ale kdyby to mělo pomoci, s přítelem se na miminko už oba moc těšíme, tak budu samozřejmě moc ráda! 😉

halooooo
9. čer 2009

eirin, tak to nevím....

halooooo
9. čer 2009

mě zjistila dr anovulační cykly až po několika měsících

gingera
9. čer 2009

Je pravda, že ten můj předstich je asi lepší varianta, to je pravda. A jak jsi ten Clostil snášela? Z toho mála co jsem tu stihla vyčíst, to asi každý nesnáší úplně nejlíp, Ale co by jsme pro miminko neudělali, že? 🙂

eirin
9. čer 2009

Haloooo, já měla minulý cyklus bez vyvolávačky 72 dní a tenhle nevypadal o moc líp, tak už jsem šla do injekce. Sice se někomu můžu zdát netrpělivá, ale to čekání mi přijde zbytečné, když existuje možnost, jak tomu pomoct. A kdoví, jestli bych se vůbec dočkala 😠

wolfskinka
9. čer 2009

gingera 15 den uz je neskoro .. to uz ma ovulku alebo po nej

gingera
9. čer 2009

wolfskinka ... jak mi radila halooo ... půjdu ten 10 DC a uvídím co tam s dr. najdem. A pozná dr., že OVU proběhla? Nebo to už nejde dopátrat?

wolfskinka
9. čer 2009

gingera podla sona vie a podla velkosti folikulov, ked maju tak cca 20mm tak sa picha pregnyl a 36 hodin na to presne na hodinu je ovulka

gingera
9. čer 2009

A dělali vám třeba před jakoukoliv léčbou hormonální profil? Mě ne! 😒

wolfskinka
9. čer 2009

gingera mne ano

gingera
9. čer 2009

No tak to by bylo dobré kvůli načasování tuleníčka. 😅 Zkusím se na to při té příští návštěvě dr. zeptat!

halooooo
9. čer 2009

jo, dělala, můžeš mít třeba něco se štítnou žlázou a to je potřeba léčit

eirin
9. čer 2009

Ginger: Mně budou dělat teď při ms.

wolfskinka
9. čer 2009

gingera no presne popytaj sa

nela00
9. čer 2009

ahojte dievcata, ja len maly dotaz myslim, ze po pichnuti pregnylu je ovu v priebehu tych 36 hodin, nie presne po ich uplynuti 😉

gingera
9. čer 2009

wolfskinka ... je to miminko ale věda! 😉 Celé roky člověk bere HA a pak ....? 😠

wolfskinka
9. čer 2009

nela neviem ako to je ale ked robia IUI tak ho casu presne 36 hodin po pichnuti pregnylu vraj vtedy je ovu a vtedy je najplodnejsie obdobie ... mne to bolo tak povedane v centre

nela00
9. čer 2009

ked si to predstavim - vstreknu spermie, ale ovu mohla byt aj par hodin predtym nie?

gingera
9. čer 2009

eirin: ale dle grafíků u tebe OVU je ne? To mě z měření BT nevychází! Ale jak jsem zjistila možná to bude tím Utrogestanem - prý když se nasadí před OVU - působí jako antikoncepce. Takže když jsem ho brala 14 DC a OVU bych měla později, tak vlastně už ani ta OVU nenastane.

wolfskinka
9. čer 2009

nela ja neviem nikdy som sa nad tym nezamysla bolo mi to povedane tak tak som brala ze to tak je a nespekulovala som nad tym

eirin
9. čer 2009

Ginger: To jsou staré grafy po vysazení HA, byla jsem ještě nabuzená hormonama. Letos ovu byla naposledy v lednu. Měla jsem takové tušení, že mohla být minulý cyklus, ale podle dr. nebyla a ve finále podle FF taky ne.

nela00
9. čer 2009

ja som spekulant 😀 nech je ako je hlavne ze ovu je 😀

gingera
9. čer 2009

eirin: no nezbývá nám než počkat co s náma ten Clostil provede ... mě už se o UTZ s miminkem i zdá! 😅

wolfskinka
9. čer 2009

gingera .. tak to mi hovor

eirin
9. čer 2009

🙂 No tak to jsme na tom opravdu všechny stejně

gingera
9. čer 2009

wolfskinka: zrovna dneska ... vůbec se mi nechtělo vstávat do té reality! ☹