Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

halooooo
9. čer 2009

tak to Šári nezávidím, teď už by se mi nechtělo. To jdeš do toho kadeřnictví, nebo už do svého?

papus
9. čer 2009

holky tak bude asi změna volala mi ted sestřička z Apolináře,že mám zítra dorazit znovu na utz ,že se na mě podívá přímo docent Řežábek mě totiž nejdřív doktor řekl,že by OPU bylo nejlepší v sobotu,ale sestra řekla,že to nikdo nedělá tak kvůli tomu ted svolali konsilium a řekl,že se na mě ještě zítra podívá a podle toho řekne já nemůžu mít nic v klidu......

papus
9. čer 2009

Halooo jdu k sobě do kadeř a ráno do Kbel.............zatím se měj hezky a až dojdu tak písnu páááá

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Krásné odpoledne, jsem tu na chvíli, Milda mi odjíždí pryč, tak ho balím a nemám moc času.
Jdu rychle dočítat, co jste za celý den napovídaly 🙂

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Tak koukám, že se tu objevily nové holčinky, tak je u nás vítám 😉

Šárko, tak folíčky jsou, to je super, do zítra ještě povyrostou a pak už hurá za mimískem 😵

Halooooo, já to dneska neflákám, ale v práci toho mám moc (dělám i za šéfa, ten má dovču) a doma ještě narychlo balím Mildu, takže takový menší chaos a pak tu nemůžu být s vámi ☹

prdecek
9. čer 2009

ahoj,
tak jsme nedopadli dobře. Zítra jdu na revizi.

michamicha
9. čer 2009

prdečku, to je mi strašně líto 😢

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Prdečku, co se stalo, to přece nemůže být pravda. Moc mě to mrzí, tolik jsem ti to přála, přece taková smůla se nemůže opakovat 2x v životě. Mám z toho slzy v očích. Drž se prosím a buď silná. Máš tady nás a pomůžeme ti alespoň milým slovem.

prdecek
9. čer 2009

plod se prý nezačal vůbec vyvíjet

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Ach jo a já si myslela, že je vše v pořádku a miminko roste a ono nic. A řekl ti dr., čím to je způsobené?

prdecek
9. čer 2009

asi genetikou spermií

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

tak napotřetí už to dopadne dobře a určitě vás dr. pošle na genetické vyšetření 😉

michamicha
9. čer 2009

leni, kdy nečekáš mršku? mě už to čekání přestává bavit, dneska mě celej den tlačí tam dole a ta potvora nikde 😠

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

micha, nečekám jí tak nejdřív ve čtvrtek. s clostíkem mám trochu delší cykly, i 33 dnů. a ty jsi kolikátý den cyklu? třeba se ti to taky trochu protáhlo.

michamicha
9. čer 2009

no já měla cca půl roku kolem 27 dnů, minulý cyklus bez léků se protáhl na 32 dnů a dneska jsem už 33DC ☹

samson
9. čer 2009

zdravím holky,

co nového? Já bych měla opět skromný dotaz od 3DC mám brát closik - mám brát jako první den i mírné špinění - kdy byla krev?

michamicha
9. čer 2009

samson, měl by se začít brát až od krvácení 😉

ma.ja
9. čer 2009

ahojte berušky, přišla jsem se na vás podívat 🙂

samson
9. čer 2009

takže - to špinění - když tam byla krev mohu považovat za 1DC

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Tak Milda je vypraven a odjet a já budu mít až do neděle klid 😉
Ahojky Marcelko a Samson 🙂

Samson, jako 1DC se bere až když máš normální krvácení na velkou vložku, červené špinění ještě není krvácení 😉

Marcelko, jak ty se máš, dlouho jsi u nás nebyla 🙂

Micha, buď ještě v klidu, já z toho poprvé taky byla v šoku a dr. mi vysvětlila, že s clostíkem je ovulka trochu později a tím pádem se posouvá i mrška, tak ještě vydrž 😉

samson
9. čer 2009

aha - tak už v tom mám jasno - a já vždy považovala 1DC když se mně i trocha krve 😅

ma.ja
9. čer 2009

samson - jako 1,den počítej až když se naplno spustí "červená". Já taky nejdřív špiním, někdy i 4 dny, taky jsem si to musela od dr nechat vysvětlit, připadala jsem si jak hlupňa, ale ....

prdečku to je mi strašně líto ☹

šári přeju zítra hodně štěstí 🙂

já se jdu zítra objednat na předoperační na laparku, už abych to měla za sebou 😒

ma.ja
9. čer 2009

ahoj Leni, nebyla jsem tu, jelikož jsme se dali do předělávání kuchyňo-obýváku a PC jsme přestěhovali do ložnice, dveře zalepili....takže PC byl nedostupný. Ale jelikož je Jiříček závisláček na PC, tak už dvěře nejsou zalepený...tak bych byla blbá, kdybych za vámi nešla 🙂

amisa
9. čer 2009

prdecek c sa stalo..sakra to co sa deje? je mi to velmi luto..

😖

ma.ja si sa vlupala k poctacu alebo tvoj drahy?

kkamca
9. čer 2009

ahoj..tak mám zas chvíly a hlavně teprve ted nám po bouřce připojily net.. 😒 děs
Za tu dobu jste toho napsaly

Prdecek..k tomu se nedá nic napsat.. 😖 😢 😢 Je mi to velmi líto

kkamca
9. čer 2009

papus..tak at ti vše vyjde 😉

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Jeeee, Marcelko, koukám, že máme doma stejné závisláčky. U nás může být doma cokoliv, ale comp musí být vždy v provozu 😀

Samson, od toho tu jsme, abychom poradily 🙂 Ptej se, kdykoliv budeš něco potřebovat 🙂

papus
9. čer 2009

krásný večer clostilky 🙂

Prdečku moc mě to mrzí nemám slov ☹

Leni tak jsem došla z práce no zítra uvidím co vymslí 😉

samson
9. čer 2009

prdecku mooc mě to mrzí, přeji hodně sil 😔

vendy05
9. čer 2009

Ahojda Clostilky...
Prdecku drž se 😔 moc mě mrzí co se stalo .....