Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Wolfi, držím pěstičky co můžu. Hodně štěstí 😵 😵 😵

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Moni, tak to budete mít super, že budete bydle sami 🙂 Budete více v pohodě a miminko přijde coby dup 😵

moa
10. čer 2009

leni trochu sa bojim ako to vsetko zvladneme lebo 14.9 ideme tiez domov na dovo na 2tyzdne tak to budeme musiet stihnut este pred tym,no ale akosy uz len bude.
potom vas vsetky pozvem na kolaudaciu 🙂

amisa
10. čer 2009

ahojte babule

wolfi neboj ja chodim kazdeho polroka (mam nejake nezhubne cysty) na sono a netreba to zanedbavat. Nieje to nic prijemen hlavne ak mas nejake cysty..ale poziir lepsie je ked ti najdu nieco male hned ako keby sa mohlo cosi potajme rozvinut. Rakovina je svina a nevybera si .. drz sa..

halooooo
10. čer 2009

Ahoj, tak já jsem si dnes prožila noc hrůzy. Zhoršil se mi ten kašel a začalo mě strašně bolet na prsou, probrečela jsem celou noc bolestí. Kdybych si byla 100% jistá, že v nemocnici poblíž funguje pohotovost, nechala bych se tam v noci odvést. Takhle jsem konečně donutila doktorku, aby mě poslala na rentgen plic, mám totiž docela obavu ze zápalu. Ještě mi uděla výtěry a nabrala krev na zánětlivé látky. Bohužel výsledky budou až v pátek. Do toho jsem dostala jiné antibiotika.
Nevíte, jak dlouho se jich tělo zbavuje, zda se budeme moci začít příští zase snažit?

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Moni, kdyby to nebylo tak daleko, tak na tu kolaudaciu hned přijedu 🙂

Ahoj Amisko 🙂

kkamca
10. čer 2009

Leni moc práce celý den? 😀
ahoj Amiso

mimina321
10. čer 2009

ahoj 🙂 včera som u vás bola trochu na návšteve 😉
dnes som nabehla k dr.aby mi urobila HP a bola som pripravená pýtať clostil a ona je marod ☹ tak to další mesiac ostane na matku prírodu ☹ ☹ a viem asi ako to dopadne......
ale aspoň som kúpila aloe gél uvidíme čo je to za zázrak 😕

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Kami, jj, pořád práce, už mě to štve. Dneska už jsem unavená, jako kdyby byl pátek 😠

A co ty, co jsi měla dobrého k obědu? Já obalovaný květák s bramborem.

Ahoj Mimi, to je škoda, že dr. je marod, mohla už jsi začít clostíkovat. No ale měsíc už to vydržíte a nikde nevíš - může se stát zázrak a clostík už nebudeš potřebovat 🙂

mimina321
10. čer 2009

haloooo atb.vycikáš za 3 dni 😵

kkamca
10. čer 2009

Leni já dělala nový brambor a pak kuřecí stehna..sem měla maggi nápady ..dát do sáčku a péct..ty jo je to výborný.Akorát sem ten sáček pak rozdělala a dopekla kůrčičku.. 😀
Já chvíly polehávala..ale nějak mi to nedalo a zas sem přišla..jak závislák 😀
Nechala sem si koupit test..tak se musim hodně držet abych ho zítra nezkusila 😀

mimina321
10. čer 2009

lenka dakujem si zlatá,no bola by som šťastím bez seba keby sa zadarilo 😵 ale to asi všetky snažilky
no budúci týždeň má prísť ms tak som dúfala,že už stihnem clostil
mesiac ešte vydržím

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Halooooo, ty teda pořádně trpíš. Já měla takový hrozný kašel tenhle rok v únoru. Chrchlala jsem 3 týdny, bolely mě pak už i svaly na břiše, ničím to nešlo utišit, nemohla jsem spát, prostě hrůza. Dělali mi výtěr, nic nezjistili, tak jsem si pak koupila homeopatiku oscilococsinum (nebo tak nějak se to píše) a to mi hodně zabralo.
Ta antibiotika z těla vyprchají nejpozději během týdne 😉

Kami, viď, ta stehýnka v sáčku, to je dobrůtka, já to jednou udělala a od té doby už jinak kuře nepečeme. A dávám tam naporcované celé kuře, nejen stehýnka.

Jo a s tou zavislostí na koníkovi je to fakt hrůza 😀

moa
10. čer 2009

leni to nevadi urobis si kratku dovo 🙂 videla si foto tak to mozes vidiet nazivo

kkamca
10. čer 2009

Leni akorát sem je teda pekla na mín..protože se mi zdálo že se ta marináda pálí.Jinak mnamka
A jak ty ,jak je ,zas nic?Já se furt pozoruju už mě to drtí 😖

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Mimi, nemáš za co 🙂 i já to přeju všem snažilkám, aby se brzy dočkaly miminek 🙂
a jak dlouho bude tvoje dr. marod?

Moni, tak jo, navrhnu Mildovi, že si tedy uděláme krátkou dovo a přijedeme na kolaudaciu 🙂

afrika
10. čer 2009

chcem vás poprosiť o radu. v piatok ráno idem na insemináciu, dnes mi bude pichnutý pregnyl o 21.00 hod. mohli by sme mať dnes po injekcii s manželom pohlavný styk, alebo je lepšie nechať spermie na piatok-lepšie sú ževraj 3 dnové. bojím sa, aby sme ovulku stihli keďže pregnyl mi bude pichnutý dnes a insemin. až v piatok. ďakujem za každú radu. pa

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Kami, já zatím nic. Ani žádné příznaky. A nepozoruj se, je to fakt na zbláznění. Taky jsem to dělala, byla protivná a nervózní. Zkus to brát tak, že to prostě nějak dopadne 😉
Jo a zkoušela jsem tu registraci na tom anglickém grafu a pořád to nejde 😠

wolfskinka
10. čer 2009

ahojte ...

dakujem vsetkym za drzanie palcov .... NEGATIVNE .... 😵 😵 😵 😵 mi odlahlo
to rozhodnutie zatial neprislo ... ☹ snad zajtra

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

WOLFI, tak ako? Už jsem celá nervózní. Prosím prosím ať jsou to jen pozitivní zprávičky 😵

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Jeee, Wolfi, ty jsi mě předběhla.
To jsem tolik ráda, moc jsem si oddychla.
Vidíš, všechno se vyvíjí dobře a určitě i miminko na sebe nenechá dlouho čekat 😵

moa
10. čer 2009

jej wolfi no vidis tak to je super 🙂

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Afrika, já si myslím, že můžete mít klidně sex, spermie dozrávají postupně, tak klidně sexíkujte 😉

kkamca
10. čer 2009

Wolfi..uffff 😀

wolfskinka
10. čer 2009

baby dakujem moc ... som sa tak bala aby nieco nenasiel ... este buduci tyzden krvicka borelioza a ak bude neg mozeme zacat to tretie umele ...

volala som do toho navratu este to tam nemaju ze ta skupina sa posuva na jul ... tak to stihame, povedala ze mi hned zavola ked to bude mat a dohodneme prvu navstevu .. tak som rada

amisa
10. čer 2009

afrika 🙂 niekedy sa hovori ze zenske telo si povie kedy 🙂 skusajte co sa da a co budete mat chut 🙂..u ans vysli 48 hodinove 🙂

moa
10. čer 2009

wolfi a kto to doporucil taketo vysetrenie prsnikov? mne to este nikdy nerobili ,mozno preto,ze sa to robi az od urciteho veku?
my sme mali tiez v rodine rakovinu nie sice prsnika ale hlavy a pluc

mimina321
10. čer 2009

lenka neviem do kedy bude chorá 😖 clostil vidím už až budúci ciklus a HP tiež

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Wolfi, já se bála i za tebe. Když jezdí mamka, tak vždy jezdím s ní, protože ona je chudák tak vystresovaná, že by ani nedošla do špitálu.

Borelioza bude tak v pořádku a začnete se stimulkou 🙂

moa
10. čer 2009

kocky co si myslite o kupovani veciciek este pred tehu.napr teraz ked snzilkujeme a vidim nieco krasne v detskom obchodiku a chcem to kupit.
moja mamusa mi stale nadava za to,ze aby som nic nekupovala,ze to prinasa nestasie ked sa kupuju vecicky popredu.aky je vas nazor 😉